Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to Twoja Pani zaliczyła ocierkę?

Nie, moja nie jeździ.

Jakaś kobieta jechała za mną, chciała zmienić pas, a ja zwolniłem no i nie wyrobiła się i mnie zahaczyła :kwasny:

To całe szczęście że tylko tak :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To całe szczęście że tylko tak :)

Ale niesmak pozostanie :wink4:

Opublikowano

To całe szczęście że tylko tak :)

Ale niesmak pozostanie :wink4:

Oczywiście ale zdrowie to podstawa :)

Opublikowano

Oczywiście ale zdrowie to podstawa :)

Oczywiście :good:

To drobnostka, ale teraz jeżdżenie, załatwianie itp to jest wkurzające i męczące.

Opublikowano

Oczywiście ale zdrowie to podstawa :)

Oczywiście :good:

To drobnostka, ale teraz jeżdżenie, załatwianie itp to jest wkurzające i męczące.

takie życie :) szkoda że tylko wspomnienia troszkę smutne po tak miłym pobycie :)

Opublikowano

Gdzie w kraku można zrobić przegląd techniczny quattro? Na zwykłej stacji diagnostycznej to zrobię?

Na zwyklej, tylko zeby Ci hamulcow nie sprawdzali. Nawet jakby chcieli to kaz im dzwonic do Audi :decayed:

Mi pare m-cy temu pewny siebie diagnosta wmawial, ze przeciez to zadna roznica... :polew:

Opublikowano

I ktoś tu zachwlał Q :gwizdanie:

Opublikowano

takie życie :) szkoda że tylko wspomnienia troszkę smutne po tak miłym pobycie :)

Dobrze, że to nie było w Kraku tylko w W-wie, bo wtedy to bym się wku... :naughty:

Opublikowano

takie życie :) szkoda że tylko wspomnienia troszkę smutne po tak miłym pobycie :)

Dobrze, że to nie było w Kraku tylko w W-wie, bo wtedy to bym się wku... :naughty:

ale nie na gościnność :wink4: tylko na TYCH krawaciarzy :polew:

Opublikowano

:hi:

Łukasz przykra sprawa, ale dobrze że chociaż takie małe szkody :wink4: zawsze mogło być gorzej,

Robert dzięki za kawkę i akumulator :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Łukaszór wazne ze tylko tyle :naughty: ale to chyba sie stało już po Twoim telefonie do mnie :gwizdanie:

Co do przeglądu technicznego na Q to szczerze pojechałem do gosci u mnie na osiedlu i bez problemu zrobili przegląd... nawet nie myślałem o tym ze mam Q :kox:

witam wszytskich :hi:

Opublikowano

witojcie :hi:

Polska jednak jest dziwna...

Pojechałem na przegląd do zakładu nr1.( Opel - koło Wąskiego)

Pan stwierdził że on nie może tego zrobić bo 4x4 to robią inne stacje , dał mi namiar , pojechałem...

Pojechałem na przegląd do zakładu nr2. na Saską

2 diagności , łącznie mieli ze 140 lat ... Panie to nie szkodzi że 4x4 , będziem hamować każde koło osobno...(kur.wa szczena mi opadła...) powiedziałem że ok , wpadnę za 20 min bo muszę jeszcze coś załatwić po czym....

Pojechałem na przegląd do zakładu nr3.

Wpadam na dzika i mówie że mam 4x4 i czy mi podbije , na to Pan mówi że nie wie jak to zrobić... Ja mu na to że najlepiej to niech zrobi tak jak jego zmiennik rok temu (wypucha :decayed: ) Koleś się patrzy , mówi ok.

Zbadał wszystko oprócz hamulców , zapłaciłem 99 i pojechałem :naughty:

jestem ździwiony że po roku jazdy i 15kkm na 19` amory przód 87-85 , tył 84-83 :shocked:

Wąski dzięki za usunięcie usterki :notworthy:

Opublikowano

i to jak :polew:

Opublikowano
  • Autor

Waski jak tam z czasem stoisz? :naughty:

Opublikowano

i to jak :polew:

nie do wiary :decayed: skąd Ty chłopie bierzesz takie metody napraw? :naughty: nigdy bym na to nie wpadł :evil:

Opublikowano

Niezłe jaja z tym przeglądem hehe ja w Bochni mam speca do którego ide podbić przegląd na nogach bo ma warsztat naprzeciwko mojego biura :polew:

Opublikowano

Waski jak tam z czasem stoisz? :naughty:

zapraszam jutro od 8 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zapraszam jutro od 8

no daj pospac chociaż do 9tej :naughty:

Opublikowano

no daj pospac chociaż do 9tej :naughty

Nie ma spania ... weź się w końcu do roboty :naughty::tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.