Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo jestes jutro na dyzurze w pracy z Gracjanem :naughty:

Ty tez teraz doj*b*łeś :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2008, 22:19_________________________________________________Cały dzień pracuje :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo to po co gadasz głupoty ze mozna wymienić? niby jak można wyciągnąć kartę bez zniszczenia opakowania?

rusz baniakiem

Opublikowano

Trzeniu jak byś zostawił pudełko to byśmy wymienili, nie takie rzeczy ludzie zwracają i wymieniają.

Brylancie jeden :decayed:

Opublikowano

Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc

Opublikowano

Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc

Ok jutro się dowiem po ile chodzą i dam znać wieczorem co i jak :)

Kurcze mam juz niezłą listę na jutro od was :D

Opublikowano

Zamienię kartę SD 4GB SDHC ..........

na zestaw w KFC ( Zinger , frytki , cola) :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc

Irko taniej będzie na allegro na pewno :wink4:
Opublikowano

Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc

Irko taniej będzie na allegro na pewno :wink4:

Ale jeśli zrobię mu dobrą cenę to nie będzie mu się opłacało bawić w wysyłki itd :wink4:

Opublikowano

Zamienię kartę SD 4GB SDHC ..........

na zestaw w KFC ( Zinger , frytki , cola) :decayed: :decayed: :decayed:

Biore :decayed: aha ale ona jest SDHC wiec bedzie bez coli i ja biore :polew:
Opublikowano

Zamienię kartę SD 4GB SDHC ..........

na zestaw w KFC ( Zinger , frytki , cola) :decayed: :decayed: :decayed:

Biore :decayed:

poszło :decayed:

Opublikowano

Ale moze jeszcze ktoś dołozy małe frytki to przejmie prowadzenie w licytacji o karte :decayed:

Opublikowano

Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc

Irko taniej będzie na allegro na pewno :wink4:

Ale jeśli zrobię mu dobrą cenę to nie będzie mu się opłacało bawić w wysyłki itd :wink4:

wyjęcie koperty ze skrzynki to nic skomplikowanego ;)
Opublikowano

Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc

Irko taniej będzie na allegro na pewno :wink4:

Ale jeśli zrobię mu dobrą cenę to nie będzie mu się opłacało bawić w wysyłki itd :wink4:

wyjęcie koperty ze skrzynki to nic skomplikowanego ;)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

TrueOgre napisz jeszcze raz o jaki TV Ci chodzi to jutro z ran sprawdzę Ci cene, albo nawet teraz :D jak tylko będzie dostępny ;)

Opublikowano

Pablo zorientowalbys sie za ile mozesz mi zrobic compact flash 8 albo wieksza pojemnosc, najlepiej wieksza, jakis kingston ewentualnie san disc

Irko taniej będzie na allegro na pewno :wink4:

Ale jeśli zrobię mu dobrą cenę to nie będzie mu się opłacało bawić w wysyłki itd :wink4:

wyjęcie koperty ze skrzynki to nic skomplikowanego ;)

Nie mówiłem o tym :polew:

Ale jak tam chcecie :tongue4:[br]Dopisany: 09 Październik 2008, 22:56_________________________________________________Miłej nocki :hi:

Opublikowano

Narka

Opublikowano

Cuber już wiem czemu chcesz FIFE z MM :naughty:

dają koszulkę adidasa gratis :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek jaka koszulka ? zresztą po ch... mi koszulka :gwizdanie:

narta panowie :hi:

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.