Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za trudna :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za trudna :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi: wszystkich.

mega13 dzięki za odwiedziny w MM ze swoją pociechą :naughty: :gwizdanie:

Panowie dziś poznałem w pracy kolege od B8mki który był u nas na spocie i tak się złożyło ze chciał kupić sprzęcik do swojej audiki zeby mógł oglądać DVD/TV/itd.. Poprosiłem go aby podjechał do garazu do montowni i zaczeło się rezanko :kox:

Pierwszy raz tak dokładnie rezalismy z Adamemevo B8mkę i powiem tak: :shocked::kox: :kox: :kox:

Ogólnie bardzo dobre wrazenie wywarła na mnie. Furmanka robi wrazenie i zgadzam się z Waskim ze z tyłu jest wystarczająco duzo "juz" miejsca :)

Środek choć to nie była raczej bogatsza opcja był wypaśny i patent odpalania auta mnie rozwalił :> Zarzucasz sprzęgło, hamulec i dopiero naciskasz przycisk i furka odpala :D

Kolega podjedzie w Niedziele na spota to będzie okazja jeszcze dokładnie ją wyrezac :)

Opublikowano

To ja dziękuję za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: acha jutro wrzucę fotkę jak należy przyjmować w gości klubowiczów :naughty: :naughty:

chyba zaplace ta skladke bo Wąski traktuje mnie inaczej, wy wychodzicie od niego zadowoleni jak z dobrego domu publicznego a mnie traktuje bez entuzjazmu wiec mam powody czuc sie gorszy :decayed:

Opublikowano

a masz świstek żeś zdrowy? :decayed:

Opublikowano

To ja dziękuję za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: acha jutro wrzucę fotkę jak należy przyjmować w gości klubowiczów :naughty: :naughty:

chyba zaplace ta skladke bo Wąski traktuje mnie inaczej, wy wychodzicie od niego zadowoleni jak z dobrego domu publicznego a mnie traktuje bez entuzjazmu wiec mam powody czuc sie gorszy :decayed:

nie wystarczy opłacić składki :decayed: :decayed: musisz zapłacić za głosy na tak, po 50 za głos, 50 za rozważenie kandydatury i potem jeszcze postawić flaszkę na łebka :polew: :polew: więc przekalkuluj czy warto :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie kto oglądał Ironman'a :?:

Dobre to :?:

Pytam się bo tam gość zasuwa R8ką :)[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 23:47_________________________________________________Miłej nocki :hi:

Opublikowano

Miłej, miłej Pablo :decayed:

Opublikowano

nie wystarczy opłacić składki :decayed: :decayed: musisz zapłacić za głosy na tak, po 50 za głos, 50 za rozważenie kandydatury i potem jeszcze postawić flaszkę na łebka :polew: :polew: więc przekalkuluj czy warto :polew: :polew:

dobre domy publiczne nie sa tanie :decayed:

Opublikowano

Są i dobre i tanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

_________________________________________________

W pociagu siedzi Polak i Murzyn.

Polak przyglada sie Murzynowi, bo nigdy wczesniej nie widzial Murzyna.

Chcial sie dowiedziec, skad ten Murzyn jest i pyta:

- Bangladesz?

Murzyn nic. To Polak znow:

- Bangladesz?

Murzyn wstal, otworzyl okno, wyciagnal reke i powiedzial:

- Nie bangla [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 00:16_________________________________________________Idzie sobie kaczuszka przez las. Jest bardzo smutna. Spotyka na swojej drodze niedźwiedzia:

- A Ty co taka smutna jesteś. - pyta się kaczuszki

- Bo tak sobie idę przez las i tak naprawdę nie wiem kim jestem. - odpowiada kaczuszka

- To ja Ci pomogę! - woła niedźwiedź i zadaje pytania:

- Żółta jesteś?

- Jestem!

- Krzywe nóżki masz?

- Mam!

- Dziobek masz?

- Mam!

- No to jesteś kaczuszka!

Kaczuszka idzie dalej przez las, szczęśliwa że w końcu wie kim jest. Nagle spotyka skunksa.

Kaczuszka dostrzega na jego twarzy smutek i zadaje pytanie:

- Dlaczego jesteś taki smutny?

- No bo tak sobie idę przez las i tak naprawdę nie wiem kim jestem. - odpowiada skunks.

- Niedźwiedź mi pomógł, to ja Tobie też pomogę. - mówi kaczuszka i zadaje pytania:

- Włosy masz?

- No mam.

- Pasek na środku masz?

- Mam!

- Śmierdzisz?

- Śmierdzę!

- To jesteś piz*a

Opublikowano
  • Autor

Waski to kiedy sie moge zjawić ? :naughty: napisz mi na gg o której moge podjechac :gwizdanie:

Opublikowano

nie wystarczy opłacić składki :decayed: :decayed: musisz zapłacić za głosy na tak, po 50 za głos, 50 za rozważenie kandydatury i potem jeszcze postawić flaszkę na łebka :polew: :polew: więc przekalkuluj czy warto :polew: :polew:

dobre domy publiczne nie sa tanie :decayed:

:hi:

Można płacić kartą :)

Waski to kiedy sie moge zjawić ? :naughty: napisz mi na gg o której moge podjechac :gwizdanie:

Oczywiście zobaczę jak się dzień poukłada :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jak ktoś szuka opon zimowych prosze pisać :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś szuka opon zimowych prosze pisać :)

Ja szukam 17stek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmm kurde a myślałem ze tylko 16-stki takie wychodziły :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Tu jest ładna felga :naughty:

http://moto.allegro.pl/item447404701_felgi_aluminiowe_17_opony_5x108.html[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 11:14_________________________________________________albo taka

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5886138

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.