Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarko wezne je na spota i oblukamy jak to jest u Ciebie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko wezne je na spota i oblukamy jak to jest u Ciebie

:good:

A teraz mykam bo muszę córkę uśpić :>[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 23:12_________________________________________________Miłego nocnego klikania :hi:

Opublikowano

Cuber ,no kepasa coś dzisiaj mówił że Cię nie mógł dojść :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Cuber ,no kepasa coś dzisiaj mówił że Cię nie mógł dojść :gwizdanie:

hmmm no a co On chciał ? :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cuber ,no kepasa coś dzisiaj mówił że Cię nie mógł dojść :gwizdanie:

hmmm no a co On chciał ? :kox::polew: :polew: :polew:

no mówił że mu mocno odszedłeś , dopiero później zobaczył że mu się dywanik zwinął pod pedałem gazu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cuber ,no kepasa coś dzisiaj mówił że Cię nie mógł dojść :gwizdanie:

hmmm no a co On chciał ? :kox::polew: :polew: :polew:

no mówił że mu mocno odszedłeś , dopiero później zobaczył że mu się dywanik zwinął pod pedałem gazu :decayed:

hahahah tiaaaaa jasne :wink4:

fakt chodzi mu nie najgorzej ale czekam az stanie Kepasa na kresce z Themoniastym bo uwazam ze bedzie bardzo ciekawie :decayed:

Opublikowano

to fakt , niech się sprawdzą

ja z themonem idę równo

Opublikowano
  • Autor

to fakt , niech się sprawdzą

ja z themonem idę równo

no co Ty gadasz :shocked:

Opublikowano

no co? jest 350kg lżejszy

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
  • Autor

no co? jest 350kg lżejszy

to to wiem ale nie myślalem ze równo pójdzie :gwizdanie:

Opublikowano

:przebiegly:

Ty Pablo to masz przejebane na całej linii...

najpierw aparat , mega kicha a teraz okazuje się że ta karta SD nie chodzi w RNSie :disgust:

Opublikowano

Trzeniu do 100km/h wątpię zeby szedł z Tobą równo :mysli:

Opublikowano

no co? jest 350kg lżejszy

to to wiem ale nie myślalem ze równo pójdzie :gwizdanie:

no jechaliśmy po opolskiej i ze startu wychodzę troszkę na przód a później ja nie mam mocy żeby uciec a maro żeby mnie wyprzedzić :wink4:

Opublikowano

:przebiegly:

Ty Pablo to masz przejebane na całej linii...

najpierw aparat , mega kicha a teraz okazuje się że ta karta SD nie chodzi w RNSie :disgust:

hyhyhyhyhy teraz to przegiales, jak to nie dziala? to co w tym MM sprzedaja? :decayed:

Opublikowano

Trzeniu do 100km/h wątpię zeby szedł z Tobą równo :mysli:

Ty to już lepiej nie myśl...

Opublikowano

:przebiegly:

Ty Pablo to masz przejebane na całej linii...

najpierw aparat , mega kicha a teraz okazuje się że ta karta SD nie chodzi w RNSie :disgust:

Nie moja wina ze RNS nie odczytuje kart 4gigowych :mysli:

Opublikowano

o to nie mam pretensji , ale 2 zonki przy zakupie 2 rzeczy to conajmniej o jeden za dużo :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

o to nie mam pretensji , ale 2 zonki przy zakupie 2 rzeczy to conajmniej o jeden za dużo :embarrassed:

kurde to teraz sie zastanawiam czy kupowac FIFA09 w MM :polew:

Opublikowano

o to nie mam pretensji , ale 2 zonki przy zakupie 2 rzeczy to conajmniej o jeden za dużo :embarrassed:

kurde to teraz sie zastanawiam czy kupowac FIFA09 w MM :polew:

pewnie mają piraty , albo nagrwywane na dwóch stronach płytki :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.