Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Tukan :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kepassa widział dzisiaj na obwodnicy Krakowa czarne Subaru WRX na krakowskich blachach KR.... z kamerą :evil:

Nie dowiary :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 15:39_________________________________________________Panowie Grześki dziękuję za odwiedziny :wink4:

Opublikowano

Kepassa widział dzisiaj na obwodnicy Krakowa czarne Subaru WRX na krakowskich blachach KR.... z kamerą :evil:

Nie dowiary :gwizdanie:

Może jakiś film kręcili :mysli:

Opublikowano

W Wawce latały 2 subaraki już jakiś czas temu z kamerkami.Pamiętam jak kumpel mówił , że jak zobaczysz w lusterku , że leci za tobą Subarak i siedzi w nim 2 kolesi to na bank policja :decayed:

Opublikowano

Panowie pytanie poza tematem.... wie ktoś może gdzie w Krakowie można kupić oryginalne buty lacoste ?? z wyjatkiem rynku gdzie nic nie ma... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie pytanie poza tematem.... wie ktoś może gdzie w Krakowie można kupić oryginalne buty lacoste ?? z wyjatkiem rynku gdzie nic nie ma... :gwizdanie:

Na Grodzkiej 4 masz sklep Lacoste :wink4:

Opublikowano

Na Grodzkiej 4 masz sklep Lacoste :wink4

dzięki....a poza tym sklepem ?? tam byłem i jak już pisałem, butów mają bardzo mały wybór.. szukałem na allegro ale jedyny gośc posiadający fajne buty jest z gdańska...a wolałbym zobaczyc buty na zywca zanim wywale 350zł...

Opublikowano

W Wawce latały 2 subaraki

latające subarki :shocked::kox:

Opublikowano

Na Grodzkiej 4 masz sklep Lacoste :wink4

dzięki....a poza tym sklepem ?? tam byłem i jak już pisałem, butów mają bardzo mały wybór.. szukałem na allegro ale jedyny gośc posiadający fajne buty jest z gdańska...a wolałbym zobaczyc buty na zywca zanim wywale 350zł...

Z tego co wiem w Krakowie jest tylko jeden firmowy sklep :kwasny:

Pozostaje tylko net :)

Opublikowano

Dzięki za mini spota u Wąskiego :kox:

nie przypuszczałem że tam tyle osób znajomych będzie :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 16:48_________________________________________________Robert , nie ma tam nic pod tym trójkątem... wygląda na to że jest lipa z otwarciem klapy w sedanie :gwizdanie:

Opublikowano

Zapraszam do oglądania fotek

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/galeria_zdjec_z_spotow_i_imprez_krakowskich-t28986.0.html;new

Jakby ktoś chciał w ori wyglądzie to moge mu posłać na maila :)

P.S. Janusz, mam nadzieję że nie będziesz zły o ramki :decayed:

Opublikowano

co te zdjęcia takie lipne? telefonem robione? :mysli:

Opublikowano

co te zdjęcia takie lipne? telefonem robione? :mysli:

Nie telefonem,to sa fotki robione bez lampy po zmroku wiec nie ma co sie dziwic ze sa słabsze niz normalne
Opublikowano

Panowie pytanie poza tematem.... wie ktoś może gdzie w Krakowie można kupić oryginalne buty lacoste ?? z wyjatkiem rynku gdzie nic nie ma... :gwizdanie:

Galeria Krakowska gdzieś tam widziałem takie buciki :gwizdanie:

W Wawce latały 2 subaraki już jakiś czas temu z kamerkami.Pamiętam jak kumpel mówił , że jak zobaczysz w lusterku , że leci za tobą Subarak i siedzi w nim 2 kolesi to na bank policja :decayed:

pozbyli się do Krakowa bo u nas troszkę więcej szybszych kierowców :polew:

Opublikowano

Wąski, czy moglbys mi odpisac ?

Opublikowano

Wąski, czy moglbys mi odpisac ?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wąski, czy moglbys mi odpisac ?

oczywiście kolego :) odpiszę :) jutro rano :) dzisiaj miałem zwariowany dzień :) 230 km to jeszcze nic się nie dzieje :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 19:21_________________________________________________

Wąski, czy moglbys mi odpisac ?

:polew: :polew: :polew:

:bicz:

Opublikowano

Robert , nowe wycieraczki założone i jak na złość deszczu brak :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Robert , nowe wycieraczki założone i jak na złość deszczu brak :decayed: :decayed: :decayed:

zapłacę za nie :) i niech tak zostanie do lata :gwizdanie:

Opublikowano

ja się już nie mogę doczekać sniegu , niech się Q spłaca :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.