Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki , zamykam krakowskie do jutra bo idę spać :polew: Jutro sobie dobijecie do 1000 :kox:

nie podskakuj bo pójdziemy do wątku z Twojego miasta :naughty:

Ok , nie było rozmowy :kox:

:polew:

Trzeniu zrob w koncu cos z ta sygnaturka :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z jaką Irku?

Opublikowano

z jaką Irku?

z ta co to jej dalej nie widac

Opublikowano

No ja już pisałem w tamtym wątku że fele są :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

z jaką Irku?

z ta co to jej dalej nie widac

nie chce mi się już tego poprawiać , tymbardziej że ktoś się chyba stara żeby jej tam nie było...

Opublikowano

mam Fireoxa i dlatego Sobie nie daję rady ,od kilku dni :)

Trzeni :notworthy:

Co Wy na to?[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:38_________________________________________________

No ja już pisałem w tamtym wątku że fele są :kox: :kox: :kox:

o której jesteś u Mnie ? lubisz pączki ?

Opublikowano

no super te felgi :good: tylko znając życie cholernie drogie....

nie ma za co , jak coś to wal jak w dym :wink4:

Opublikowano

o której jesteś u Mnie ? lubisz pączki ?

8.32 lubię :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

850 EURO Trzeniu o której będziesz 10 ?

Opublikowano

z jaką Irku?

z ta co to jej dalej nie widac

nie chce mi się już tego poprawiać , tymbardziej że ktoś się chyba stara żeby jej tam nie było...

Nie widać jej bo wywala błąd serwera na którym leży "403 - Forbidden"

Opublikowano

Panowie może mini spot u WĄSKIEGO jutro

Opublikowano
  • Autor

Waski jestem jestem tylko czytałem co nie co na forum :gwizdanie:

NIMS co z Twoim autem ? i czemu stalem na wyjeździe z KFC ?

Orgowy jak chcesz to bądz przed 10-tą u mnie :naughty:

Opublikowano

850 EURO Trzeniu o której będziesz 10 ?

ale pod warunkiem że TrueOgre nie zje wszystkich pączków :naughty:

dzięki Hugo :wink4:

Opublikowano

zaczelo mi lapac temperature i dlawic :confused4: wiec chwilke odczekalem i powolutku ruszylem do domu

Opublikowano

850 EURO Trzeniu o której będziesz 10 ?

ale pod warunkiem że TrueOgre nie zje wszystkich pączków :naughty:

dzięki Hugo :wink4:

Kochany dla Ciebie to mogę kupic placuszki napisz co lubisz .Mówisz i masz

Waski jestem jestem tylko czytałem co nie co na forum :gwizdanie:

NIMS co z Twoim autem ? i czemu stalem na wyjeździe z KFC ?

Orgowy jak chcesz to bądz przed 10-tą u mnie :naughty:

zaczelo mi lapac temperature i dlawic :confused4: wiec chwilke odczekalem i powolutku ruszylem do domu

Tak to jest jak się jeździ jak kapelusz :polew: zrób tak jak pisałem na pv

Opublikowano

Orgowy jak chcesz to bądz przed 10-tą u mnie :naughty:

będę o 10.00 bo umówiłem się z klientem na odbiór perfum, dla Ciebie też mam

Tylko nie zapomnij o szynce :wink4:

Opublikowano

850 EURO Trzeniu o której będziesz 10 ?

ale pod warunkiem że TrueOgre nie zje wszystkich pączków :naughty:

dzięki Hugo :wink4:

Kochany dla Ciebie to mogę kupic placuszki napisz co lubisz .Mówisz i masz

nie to zebym sie czepial ale zabrzmialo to... :polew:

Opublikowano

Robert wiem wiem jutro podjade i zobacze w czym tkwi problem

Opublikowano

Jarko nie :drunk: tylko zdjęcia wklejaj

Opublikowano

850 EURO Trzeniu o której będziesz 10 ?

ale pod warunkiem że TrueOgre nie zje wszystkich pączków :naughty:

dzięki Hugo :wink4:

Kochany dla Ciebie to mogę kupic placuszki napisz co lubisz .Mówisz i masz

nie to zebym sie czepial ale zabrzmialo to... :polew:

no w sumie tak :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.