Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kolegi to nie czemu było na spocie

eee wyjaśnię może jutro rano na kawie przy montażu halogenka ??

czekam z niecierpliwością choć słuch już mnie doszły :gwizdanie: a były małe rajdy do KFC

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kolegi to nie czemu było na spocie

eee wyjaśnię może jutro rano na kawie przy montażu halogenka ??

czekam z niecierpliwością choć słuch już mnie doszły :gwizdanie: a były małe rajdy do KFC

Znowu scigansko po grandera z miesem z Dinozaura :polew:
Opublikowano

panowie lipton pazdzioch mi sie dlawi i lapie temperature ;(

Opublikowano

a kolegi to nie czemu było na spocie

eee wyjaśnię może jutro rano na kawie przy montażu halogenka ??

czekam z niecierpliwością choć słuch już mnie doszły :gwizdanie: a były małe rajdy do KFC

Znowu scigansko po grandera z miesem z Dinozaura :polew:

A jak tam było z tyłu ,bo nic nie widziałem ,skupiony na naszm Vipie [br]Dopisany: 05 Październik 2008, 21:43_________________________________________________

panowie lipton pazdzioch mi sie dlawi i lapie temperature ;(

kiedy ? i jaka tem ....powiedz że nie dałeś rady :polew:

Opublikowano

a kolegi to nie czemu było na spocie

eee wyjaśnię może jutro rano na kawie przy montażu halogenka ??

czekam z niecierpliwością choć słuch już mnie doszły :gwizdanie: a były małe rajdy do KFC

hehe specjalnie to zrobiłem żebyś miał szansę :naughty:
Opublikowano

a zapomnialbym bym Robert wielkie dzieki za klapke do podlokietnika i monataz :wink4:

Opublikowano

Ja nie mam szans z czym :gwizdanie: 130 km :wallbash:

Opublikowano

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Robert to ze nie dalem to oczywista sprawa :embarrassed: a zaczelo mi cos lapac temperature przed KFC

Opublikowano

Ja nie mam szans z czym :gwizdanie: 130 km :wallbash:

nie oszukuj :naughty:

Opublikowano

Ja nie mam szans z czym :gwizdanie: 130 km :wallbash:

nie oszukuj :naughty:

Wielki nie obecny :notworthy: co ma zrobić z wycieraczkami :gwizdanie:

Tytus dla Ciebie http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b6_wytlumienie_drzwi_przednich-t47781.0.html;new#new

Opublikowano

Witaj Trzeniek :hi:

Opublikowano

Wielki nie obecny :notworthy:

nie kumam :mysli:

co ma zrobić z wycieraczkami :gwizdanie:

jutro po nie wpadne :wink4:

[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:01_________________________________________________

Witaj Trzeniek :hi:

joł :hi:

Opublikowano

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

Opublikowano

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

noooo , swojak jesteś :decayed: :decayed: :decayed:

będę za tydzień to się nadrobi :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

:polew:

Trzeniu jak dasz radę to przyjedz we Wtorek to zamienimy pazdziocha :decayed:

Opublikowano

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

:polew:

Trzeniu jak dasz radę to przyjedz we Wtorek to zamienimy pazdziocha :decayed:

:mysli:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:06_________________________________________________PANOWIE ZARAZ PADNIE 1000 :gwizdanie:

Opublikowano

Chodzi o aparat zapewne :)

Opublikowano

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

noooo , swojak jesteś :decayed: :decayed: :decayed:

będę za tydzień to się nadrobi :gwizdanie: :naughty:

to ja też będę :kox: :kox: :kox: okres ochronny dobiegł końca :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

:polew:

Trzeniu jak dasz radę to przyjedz we Wtorek to zamienimy pazdziocha :decayed:

a dopytałeś za ile go mogę kupić? bo jak za tyle co normalnie to :rant::baseball:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:09_________________________________________________

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

noooo , swojak jesteś :decayed: :decayed: :decayed:

będę za tydzień to się nadrobi :gwizdanie: :naughty:

to ja też będę :kox: :kox: :kox:

nie wiem czy wytrzymają jak znowu wpadniemy w dwójkę :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.