Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert dalej lipa z D1S 6000k? :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Waski a moze bym jutro jakos podjechał do Ciebie na rezanko hidów H11 w halogeny :mysli:

Opublikowano

Kto sie dzis scigal z Toyota Celica na opolskiej?? Jakis czerwony sedan B5 :decayed: :decayed: :decayed: czyje to? :polew:

Opublikowano

simka :hi:

czy kazdemu zmula i zawiesza sie forum :gwizdanie:?????

Opublikowano

tak kolego :kwasny:

Opublikowano

ttttttaaaaaa dopiero teraz ruszylo

Opublikowano

no to dobrze bo juz sie balem ze tylko to u mnie :>

Opublikowano

cześć Kamil :hi:

Opublikowano

Waski a moze bym jutro jakos podjechał do Ciebie na rezanko hidów H11 w halogeny :mysli:

Nie ma sprawy tylko o której :gwizdanie:

Robert dalej lipa z D1S 6000k? :rolleyes:

Nic [br]Dopisany: 07 Październik 2008, 21:34_________________________________________________

Waski mam hidy anty CB te SLIMY cieniutkie przetwornice + zarniki w bardzo dobrej cenie 250zl jak potrzebujesz. Mowisz tylko jakie zarniki i masz na przyszly spot albo wczesniej. Jak ktos jeszcze potrzebuje to walic :).[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 18:25_________________________________________________aha, jarko dla Ciebie tez mam wziac je na spota?

masz zdjęcie hidów . i jakie żarówki masz H11 H7 H4 ? BO u mojego dostawcy coś drogo :gwizdanie:

Opublikowano

waski gg wejdz

Opublikowano

waski gg wejdz

ja jestem cały czas :)

Opublikowano

H1 H11 H7, H4 na elektromagnesie z tym ze te drozej,

0d83643eee039026m.jpg

205c4d31e925a344m.jpg

1cb45f28c1a4ff67m.jpg

7bf148c240510cd9m.jpg

482fd2fb3fadc713m.jpg

199a48a68aab72b2m.jpg

Opublikowano

Super i nie zakłócają CB :mysli:

Opublikowano

solidnie wygląda ten zestawik :good:

Opublikowano

Panowie szukam auto alarmu ,taniego z syreną z własnym zasilaniem go garażu :)

Opublikowano

Waski, nie ma porownania te z tymi duzymi

[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 21:43_________________________________________________

Panowie szukam auto alarmu ,taniego z syreną z własnym zasilaniem go garażu :)

da sie zalatwic ;)

Opublikowano

Waski, nie ma porownania te z tymi duzymi

[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 21:43_________________________________________________

Panowie szukam auto alarmu ,taniego z syreną z własnym zasilaniem go garażu :)

da sie zalatwic ;)

konkrety

Opublikowano

z syrena z wlasnym zasilaniem kolo 140zl nie wiem czy drogo czy tanio, ze zwykla 120[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 21:47_________________________________________________jutro bede znal szczegoly jak to wyglada, na razie ceny Ci przedstawiam mniejwiecej

Opublikowano

Waski, nie ma porownania te z tymi duzymi

tzn jaka jest roznica?

Opublikowano

taka ze nie sieja jak te duze ze sie radia sluchac nie da, a i mozna je schowac w lampach bo ich wymiar sam widzisz jaki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.