Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski jak się czegoś dowiesz :gwizdanie: To puść mi jakiegoś smsa czy cuś, kompa zostawiłem koleżance (ona go wyśle w razie czego), od poniedziałku mam urlop - postaram się w miarę możliwości ogarniać Internet, ale dostęp będę miał ograniczony.. Póki nie wrócę będzie czekał :)

oki :embarrassed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo jesteś dziś w pracy??

Dziś mnie nie było bo raczej nie pisze na forum jak jestem w pracy :D

Weekend pracuje to zapraszam :)

Hercus, no problem :good:

Opublikowano

Wąski jak się czegoś dowiesz :gwizdanie: To puść mi jakiegoś smsa czy cuś, kompa zostawiłem koleżance (ona go wyśle w razie czego), od poniedziałku mam urlop - postaram się w miarę możliwości ogarniać Internet, ale dostęp będę miał ograniczony.. Póki nie wrócę będzie czekał :)

oki :embarrassed:

Bez stresów :friends:

Opublikowano

Gdzie załatwiłeś ?[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 21:09_________________________________________________speca też mam :gwizdanie:

zegary załatwiłem na zamojskiego a speca to bym wolał takiego co podjedzie .... ten co mi dałeś drugi numer to chce zeby mu wszystko przywieść ... chyba że podholuje auto ... zobaczymy w poniedziałek bo zebrałem jeszcze kilka namiarów
Opublikowano

Gdzie załatwiłeś ?[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 21:09_________________________________________________speca też mam :gwizdanie:

zegary załatwiłem na zamojskiego a speca to bym wolał takiego co podjedzie .... ten co mi dałeś drugi numer to chce zeby mu wszystko przywieść ... chyba że podholuje auto ... zobaczymy w poniedziałek bo zebrałem jeszcze kilka namiarów

Jedz do niego jest najlepszy w Krakowie .Mogę zadzwonić do niego że znajomy.Ile dałeś za zegary? zapewne nie tanio

Opublikowano

no właśnie że myslałem że wiecej dam a dałem 500 ... w aso jak oddajesz stare to za nowe dajesz 1200 a jak wogóle niemasz starych to za nowe dajesz 2400 !!!!

Ps a na jakij ulicy gość jest bo nawet nie zapytałem ... i on chyba mówił zeby nowe kluczyki przywieść tylko po co wszyscy mówią że nie trzeba ???

Opublikowano

kluczyki musisz podwiesc, o ile zczyta fejsem pin do immo to musi potem zaprogramowac szklanki w kluczykach chyba, ze sam sobie zrobisz adaptacje, jak zegar bedzie robil na stole nie majac samochodu to nie musisz kluczykow przynosic, zreszta nawet nie wiem co masz tam do zrobienia :decayed:

Opublikowano

ja rozumiem ze tak sie robi ze starymi kluczykami a po co nowe w zasadzie pewnie chodzi o sama "pastylke" ??? ..... zadzwonie jutro do gosci a albo w poniedziałek i umówie sie na wizyte i wszystko ustale ... mysle że jak robert mówi ze gośc jest najlepszy to pewnie tak jest :good:

ps : ten lew co go wszyscy szukali to ja :polew: dlatego nie odzywałem sie ani na forum ani na spotach :polew:

Opublikowano

ps : ten lew co go wszyscy szukali to ja :polew: dlatego nie odzywałem sie ani na forum ani na spotach :polew:

:polew:

Opublikowano

dobranoc wszystkim co już śpią i PABLO co czuwa ...... :wink4:

Opublikowano

3m się :good:

Opublikowano
  • Autor
:hi: wszystkim jest tu ktoś jeszcze ? :mysli:
Opublikowano

:hi: wszystkim jest tu ktoś jeszcze ? :mysli:

:hi:

Oglądają Matrixa na Tvn :D

Ale zaraz pewnie nieśmiertelny Jarko się zjawi :D

Opublikowano

Ja tez jestem i ogladam Trixa :tongue4:

Opublikowano

A kolega ekran czyta i czyta, może coś napisze :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wszystkim jest tu ktoś jeszcze ? :mysli:

sii :decayed:

Opublikowano

rob ty też masz dziś dyżur :?: :decayed:

Opublikowano

rob ty też masz dziś dyżur :?: :decayed:

tak wyszło :cool1:

Opublikowano
:hi: A ja w pracy :) ale pogoda :evil: a tak miało być pięknie :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.