Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeniu jak będziesz w okolicach US następnym razem wpadnij na kawkę :good:

dzięki za zaproszenie :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 10:08_________________________________________________

a co ten wykres momentu taki jakiś zachwiany ? :mysli:

kierownice podobno się przycinają , trzeba wyciągnąć turbo i przeczyścić :wink4:

Opublikowano

Koleś od żarówek postojowych ściemnia :( więc zapewne znów z tego nie wyjdzie :evil:

Opublikowano
  • Autor

Bry wszystkim :hi:

Opublikowano

Powitac :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

I znów spam :polew:

Irko teraz to masz :gwizdanie:

Opublikowano

Koleś od żarówek postojowych ściemnia :( więc zapewne znów z tego nie wyjdzie :evil:

Czemu sciemnia ? Chyba nie chodzi o mnie ?

Opublikowano
  • Autor

Waski jak tam mój zbiorniczek ? :gwizdanie:

Opublikowano

I znów spam :polew:

I kto to pisze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Irko teraz to masz :gwizdanie:

...... elektrownie atomowa :decayed:

dzieki :good:

__________________________________________________

kolesia niby oslepionego przez fotoradar juz wczesniej wynioslo z zakretu

Opublikowano

Waski jak tam mój zbiorniczek ? :gwizdanie:

:gwizdanie: jeszcze nie :(

I znów spam :polew:

I kto to pisze :polew: :polew: :polew:

no kto :polew::bicz:

Opublikowano
  • Autor

a kiedy ma być ten zbiorniczek :mysli:

Opublikowano

a kiedy ma być ten zbiorniczek :mysli:

jest na cle :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Czyli jutro do odbioru :D masz płyn G12 ?

Opublikowano
__________________________________________________

kolesia niby oslepionego przez fotoradar juz wczesniej wynioslo z zakretu

Dokładnie, a poza tym od kiedy fotki błyskają?? Przenośne nie maja lamp, a stacjonarne błyskaja podczerwonym światłem. Tu jest to ewidentny fotomontarż. :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, a poza tym od kiedy fotki błyskają?? Przenośne nie maja lamp, a stacjonarne błyskaja podczerwonym światłem. Tu jest to ewidentny fotomontarż. :evil: :evil:

Nie koniecznie :gwizdanie:

Przed Wiedniem jest miasteczko w którym wiecznie mi pstrykają fotki bo ciagle zapomninam o fotoradarach i w nocy jak przejeźdzam to dostaje Flesche z przodu i z tyłu za moment a wiec sa takowe z lampami błyskowymi :gwizdanie:

Opublikowano

Koleś od żarówek postojowych ściemnia :( więc zapewne znów z tego nie wyjdzie :evil:

Czemu sciemnia ? Chyba nie chodzi o mnie ?

Nie TY tylko ten koleś co kupowałeś od niego :) twierdzi że nie wie jakie mają być :)

i dlatego wydaje mi się że miałeś farta :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 13:18_________________________________________________

__________________________________________________

kolesia niby oslepionego przez fotoradar juz wczesniej wynioslo z zakretu

Dokładnie, a poza tym od kiedy fotki błyskają?? Przenośne nie maja lamp, a stacjonarne błyskaja podczerwonym światłem. Tu jest to ewidentny fotomontarż. :evil: :evil:

błyskają błyskają :) tylko te nowe fotoradary NIE błyskają :)

Opublikowano

w niemczech blyskaja zoltym swiatlem, przynajmniej tak bylo odrazu po wjezdzie ze Slubic do Frankfurtu

__________________________________________________________________________

nie wiem czy to dziala tak jak opisuje autor strony czy sciema http://www.zemsta-za-zdrade.pl/?id=6bd185e2

Opublikowano

ale to już nie foto....

http://www.mototube.pl/film/503/ciezarowka-vs-slup-drogowy/[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 13:44_________________________________________________http://www.mototube.pl/film/187/kierowca-autobusu-zapomnial-o-wysokosci-pojazdu/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.