Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale forum kuleje :wallbash:

no wkur.... mnie jak nie wiem co, chodzi gorzej niż nasza klasa za dawnych czasów :disgust::kwasny::angry:

etam nie jest tak zle :polew: moglo byc jeszcze gorzej :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko wklej zdjęcia :) widziałek dzisiaj Kepasse w koszulkach :gwizdanie:

Grześ coś słabo pojechali tą Astrą :polew:

i jeszcze udawali że się nie ścigali, ściemniacze :polew:
Opublikowano

staram sie zagłebic w tą mini awarię spotową, i przypomniało mi sie, że kiedyś czytałem o tym jak Master's pisał o tuningu CR przy którym nie mozna pewnych wartosci przekraczac, ze zwgledu na jakis czujnik powodujący wyższą temperature spalin

z tym ze narazie nie moge znalesc tego tematu :kwasny:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 21:15_________________________________________________rs4 w hdr-ze :naughty:

rsyv0.jpg

Opublikowano

Zajebiaszcze RS4 :kox:

Opublikowano

ładne ładne :decayed:

Opublikowano

cudo :slina:

Opublikowano

lipa, zarysowany zderzak :decayed:

Opublikowano

fotka świetna :good:

Opublikowano

O kfa mac!!

Co za czarnulka :slina:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 22:59_________________________________________________Panowie ten "prawie RS4" coś długo nie może się sprzedać :D

http://moto.allegro.pl/item443942642_audi_rs4_sedan_2_5_tdi_quattro_bezwypadkowy.html

Opublikowano

Pewnie dlatego że cena okazja,za***isty silnik i RS4 w dieslu :polew:

Opublikowano

Piotr, dzięki za pomoc z Corelem :wink4:

Opublikowano

ma ktos chwile czasu w tygodniu zeby sie ze mną ustawic i zVAGowac/przejechac sie moją niunią.

najlepiej dla porównania jazdy tez AVF Q :)

Opublikowano
  • Autor

ma ktos chwile czasu w tygodniu zeby sie ze mną ustawic i zVAGowac/przejechac sie moją niunią.

najlepiej dla porównania jazdy tez AVF Q :)

w Kraku ( forumowicze ) niestety nie ma AVF i AWX w Q ( no chyba ze coś nie wiem ) jak chcesz zawsze mozesz sie ze mna przejechac :cool1:

a tak na powaznie to zagadaj z kolegą THEMON-em :naughty:

Opublikowano
:hi: Witajcie, ależ mi się dzisiaj wstać nie chciało, masakra....
Opublikowano

:hi: Witajcie, ależ mi się dzisiaj wstać nie chciało, masakra....

:hi: jak sufit :hi:

I miała juz byc ładna pogoda a tu lipa :evil:

Irko działają spryski :mysli:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 08:21_________________________________________________ :hi: Trzeniu

Opublikowano

a ja wstałem z miłą przyjemnością , jak się śpi to są nudy :naughty:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 08:22_________________________________________________Dzień Dobry Robert :hi:

pamiętasz kolego o wycieraczkach? dałoby się załatwić do końca następnego tygodnia? :rolleyes:

Opublikowano

Sufit zrzucony, teraz łatają pęknięcia siatkami i bedą tynkować, potem gładź i malowie i sprzątanie :wink4:

Opublikowano

Sufit zrzucony, teraz łatają pęknięcia siatkami i bedą tynkować, potem gładź i malowie i sprzątanie :wink4:

masakra -a kto pokrywa koszty :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.