Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wylizali się poszli spać... No nieźle :gwizdanie:

Jarko myślałem ze już spisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wylizali się poszli spać... No nieźle :gwizdanie:

Jarko myślałem ze już spisz :decayed:

Ja się nie lizałem to jeszcze nie śpię... Chociaż chyba zaraz będę musiał iść spać... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz dotarłem do domu :) Spocik mój pierwszy i juz takie atrakcje, Dzieki koledze "Vagmistrzowi" za zvagowanie, trochę Cie wykorzystaliśmy ale za tydzień może być odwrotnie, i ty nas możesz wykorzystać :> Fajnie było oby sie jeszcze wiecej działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ty sowa jesteś?

w dzień śpisz a w nocy pracujesz? :decayed:

wlasnie w sobote polozylem sie pozno, chcialem dospac godzinke w dzien i obudzilem sie po pieciu godzinach, ogolnie lipa bo znowu mi sie nie chce spac a na na osma jade do ASO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ty sowa jesteś?

w dzień śpisz a w nocy pracujesz? :decayed:

wlasnie w sobote polozylem sie pozno, chcialem dospac godzinke w dzien i obudzilem sie po pieciu godzinach, ogolnie lipa bo znowu mi sie nie chce spac a na na osma jade do ASO :decayed:

Mnie też się nie chce spać, a za 3 godziny do pracy wychodzę... :kox:

A ja dopiero teraz dotarłem do domu :) Spocik mój pierwszy i juz takie atrakcje, Dzieki koledze "Vagmistrzowi" za zvagowanie, trochę Cie wykorzystaliśmy ale za tydzień może być odwrotnie, i ty nas możesz wykorzystać :> Fajnie było oby sie jeszcze wiecej działo

mr Vagina dzisiaj dawał radę :good: nawet ja skorzystałem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozniej siedzą w robocie i spamują :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 03:21_________________________________________________Ok Jarko dobrej nocy jeszcze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozniej siedzą w robocie i spamują :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 03:21_________________________________________________Ok Jarko dobrej nocy jeszcze :decayed:

:polew: :polew: :polew: jeszcze :polew: :polew: :polew: za godzinę wstaję :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Hugo ma forum a nasza ma pierwszy

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5717749,Napoj_energetyczny_klubu_Cracovia.html

i wszystko po cichu :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 08:17_________________________________________________Pablo dla Ciebie

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5717750,Pierwszy_sklep_z_dopalaczami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie mały tłok był na waszym spotkaniu ... i dobrze byle bylo tylko wiecej ludzi no i ... wiecej miejsc parkingowych ;)

Miło było wszystkich spotkac i poznać:)

Dziękuje koledze za vagowanie auta

hmmm... niektóre wasze autka to robia naprawde OGROMNE WRAŻENIE , gratuluje posiadania tak ładnych aut :)

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie mały tłok był na waszym spotkaniu ... i dobrze byle bylo tylko wiecej ludzi no i ... wiecej miejsc parkingowych ;)

Miło było wszystkich spotkac i poznać:)

Dziękuje koledze za vagowanie auta

hmmm... niektóre wasze autka to robia naprawde OGROMNE WRAŻENIE , gratuluje posiadania tak ładnych aut :)

Pozdrawiam

Magda

A juz myślałem że nic nie napiszesz :gwizdanie: jak tam paliwo ??? :polew:

Zapraszamy co tydzień ,tylko zostań do końca :) miło było poznać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...