Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale jaja... dobrze że ta mata nie zaczęła się palić ..

w takim razie to dobrze że tylko takie szkody

muszę wyciąć kata tylko ciekaw jestem czy to wpłynie coś na pracę silnika .....

raczej nie powinno wpłynąć negatywnie
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a barwa tego xenona to chyba 8000K bo bardziej taki niebieski, tez sobie musze założyc bo rzeczywiscie fajnie to wyglada, chociaz bardzo rzadko używam halogenków

6000 zdjęcie troszkę kłamie :)

Opublikowano

bardzo często jest tak ze wyciągają katalizator i wkładają strumienice czy jakieś inne "cos" zamiast katalizatora, żeby autko się szybciej zbierało, podobno:) bo katalizator jest takim wąskim gardłem dla wydechu, nie wiem jak w nowszych autkach czy nie jest to podłączone do jakieś elektroniki, ale póki nie wypniesz to sie nie dowiemy :)

Opublikowano

Siemka :hi:

Po wczorajszym dniu stwierdzam ze wozidelko Cubera jest fajne :wink4: ale Wąskiego i tak lepsze :evil:

a tak powaznie to srodek od Cubera ,buda Waskiego a felgi Trzenia i nic do szczescia wiecej nie potrzeba :kox:

Opublikowano
  • Autor

a tak powaznie to srodek od Cubera ,buda Waskiego a felgi Trzenia i nic do szczescia wiecej nie potrzeba

:naughty:

zapomniales dodac że quattro by sie zdało :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym kata nie wycinał bo nigdy nie wiadomo jak to zacznie jezdzić i co na to komputer... :mysli: :mysli:

pozdrawiam.

..a dymu było rzeczywiście duuużo

Opublikowano

Panowie który z Was miał wczoraj B6 z diodami w reflektorach :mysli: piać TU

Opublikowano
  • Autor

Waski chodzi Ci o niebieskie postojówki ?? chyba bodajze AIRWOLF z tego co kojarzę ,

Opublikowano

dlatego należy mieć plakietki z Nikiem z forum :)

Opublikowano
  • Autor

dlatego należy mieć plakietki z Nikiem z forum :)

:good:

Opublikowano

dlatego należy mieć plakietki z Nikiem z forum :)

:good:

Tylko jak to zrobic fizycznie

Opublikowano

ma ktoś może corela ??

Opublikowano

ma ktoś może corela ??

kepassa ma

Opublikowano

:hi: Hugo ma forum a nasza ma pierwszy

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5717749,Napoj_energetyczny_klubu_Cracovia.html

i wszystko po cichu :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 08:17_________________________________________________Pablo dla Ciebie

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5717750,Pierwszy_sklep_z_dopalaczami.html

Te te takie rzeczy mnie juz nie kręcą :tongue4:

Mozę młodsi klubowicze będą zainteresowani :naughty:

A tak poza tym to witojcie :hi:

Opublikowano

ma ktoś może corela ??

ja

Opublikowano
  • Autor

Waski jak bys jeździł na zloty ogólnopolskie to bys miał plakietke :naughty: Ja mam juz 4 takowe :naughty:

Opublikowano

dlatego należy mieć plakietki z Nikiem z forum :)

:good:

Tylko jak to zrobic fizycznie

każdy kto był na zlocie ma już plakietkę :naughty: a z reszta też nie ma problemu :naughty: wszystko da się zrobić :naughty:
Opublikowano

Waski jak bys jeździł na zloty ogólnopolskie to bys miał plakietke :naughty: Ja mam juz 4 takowe :naughty:

Mnie nie potrzeba :gwizdanie: mnie wszyscy znają :tongue4: mówię o Nowych że nie wiadomo kto jest kto :wink4:

Opublikowano

Waski jak bys jeździł na zloty ogólnopolskie to bys miał plakietke :naughty: Ja mam juz 4 takowe :naughty:

Mnie nie potrzeba :gwizdanie: mnie wszyscy znają :tongue4: mówię o Nowych że nie wiadomo kto jest kto :wink4:

no to się muszą postarać żeby ich zapamiętano, np. flaszkę na przywitanie postawić a nie tak z pustymi rękami w gości :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Mnie nie potrzeba :gwizdanie: mnie wszyscy znają :tongue4: mówię o Nowych że nie wiadomo kto jest kto

hmmm Ja cię nie kojarze :gwizdanie: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.