Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie nie potrzeba :gwizdanie: mnie wszyscy znają :tongue4: mówię o Nowych że nie wiadomo kto jest kto

hmmm Ja cię nie kojarze :gwizdanie: :polew:

zobaczymy za kilka dni :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nowy jestem to sobie narazie wydrukuje sam hehe tak na kartce A4, a w ogóle jak możecie mnie nie pamiętać, nikt nie ma takiego auta jak ja czyt. takie zniszczonego :) A co do żarówek to przyznaje sie, to ja miałem te postojówki. Jak by ktoś chciał to tu jest link do podobnych bo ja swoje już dawno kupowałem: http://allegro.pl/item435553368_postojowki_led_w5w_t10_r10_walcowe_gratisy.html

Opublikowano

Panowie pracujcie a nie spamujcię :gwizdanie: :decayed:

Ja juz tak nie robię :decayed::polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 14:55_________________________________________________Ja kupowałem postojówki od sokola i super sie zgrały z ksenonami tak ze polecam :)

Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________Ja kupowałem postojówki od sokola i super sie zgrały z ksenonami tak ze polecam

Pablo.... ale Ty nie masz FIS-u a więc nie masz problemu z błedem spalonej żarówki :gwizdanie:

Opublikowano

_________________________________________________Ja kupowałem postojówki od sokola i super sie zgrały z ksenonami tak ze polecam

Pablo.... ale Ty nie masz FIS-u a więc nie masz problemu z błedem spalonej żarówki :gwizdanie:

Zgadza się, ale nie miałem na mysli błędy tylko barwę postojówek :)

Opublikowano

Ślimak miażdzy :polew:

Opublikowano

musze takie cos swojemu chomikowi zamontowac :0

Opublikowano

musze takie cos swojemu chomikowi zamontowac :0

Lepiej nie bo nie wróci do Ciebie :polew:

Opublikowano

Siema ale :spam:-u to zescie narobili,wam tez forum nie smigalo przez jakis czas??

Opublikowano

Siema ale :spam:-u to zescie narobili,wam tez forum nie smigalo przez jakis czas??

tak cos sie zwiesilo i nie dizalalo jakis czas

Opublikowano

Siema ale :spam:-u to zescie narobili,wam tez forum nie smigalo przez jakis czas??

tak cos sie zwiesilo i nie dizalalo jakis czas

:good:
Opublikowano

Jarko wklej zdjęcia :) widziałek dzisiaj Kepasse w koszulkach :gwizdanie:

Grześ coś słabo pojechali tą Astrą :polew:

Opublikowano

Panowie poleci mi ktos dobrego elektryka/elektronika bo mam problem z alarmem

Opublikowano

Jarko wklej zdjęcia :)

Nie chce mi się... Może później :decayed:

widziałem dzisiaj Kepasse w koszulkach :gwizdanie:

I jak :?:

Panowie poleci mi ktos dobrego elektryka/elektronika bo mam problem z alarmem

Tak, za chwil parę dam Ci namiar na PW :)[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 19:44_________________________________________________Wiem że juz kiedyś było , ale normalnie jak na to dzisiaj trafiłem ... :kox: :kox: :kox:

http://pl.youtube.com/watch?v=ePpD_xnsdHU&feature=related

Opublikowano

Gość wymyslił drogę po "zioło" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gość wymyslił drogę po "zioło" :polew: :polew: :polew: :polew:

Normalnie, fajnie na legalu bujasz sie autostradką po zioło... Pomykasz jakieś 2 paki na budziku, a tu taki zonk :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale forum kuleje :wallbash:

Opublikowano

ale forum kuleje :wallbash:

no wkur.... mnie jak nie wiem co, chodzi gorzej niż nasza klasa za dawnych czasów :disgust::kwasny::angry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.