Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ty gdzieś był i czemu cie na spocie nie było :evil:

W pracy byłem :decayed:

A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 :naughty:

W następny spot będzie prezentacja :kox:

B5 czy B6 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ty gdzieś był i czemu cie na spocie nie było :evil:

W pracy byłem :decayed:

A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 :naughty:

W następny spot będzie prezentacja :kox:

no to znając życie ... jak Ty doradzałeś to znowu jakaś padlina będzie :naughty:

Trzeniu nie pier :naughty:

Moze sie wypowie coś Sokolnh na ten temat :wink4:

Opublikowano

B5

Opublikowano

A ty gdzieś był i czemu cie na spocie nie było :evil:

W pracy byłem :decayed:

A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 :naughty:

W następny spot będzie prezentacja :kox:

no to znając życie ... jak Ty doradzałeś to znowu jakaś padlina będzie :naughty:

Trzeniu nie pier :naughty:

Moze sie wypowie coś Sokolnh na ten temat :wink4:

A On się zna :mysli:

Opublikowano

A ty gdzieś był i czemu cie na spocie nie było :evil:

W pracy byłem :decayed:

A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 :naughty:

W następny spot będzie prezentacja :kox:

no to znając życie ... jak Ty doradzałeś to znowu jakaś padlina będzie :naughty:

Trzeniu nie pier :naughty:

Moze sie wypowie coś Sokolnh na ten temat :wink4:

A On się zna :mysli:

Dzis pokazał ze tak :decayed:

Opublikowano

Pablo cytuj tylko ostatnią wypowiedź bo pół strony zajmujesz :wink4:

Opublikowano

Ok panowie związku z tym ze dopiero jutro bedzie miała własciciela to sobie pozwolę ją wam zaprezentować :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5790463

Obczajcie :wink4:

Opublikowano

:good: ładna mały przebieg :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 22:04_________________________________________________Trzeniu :hi:

.I już wiem jak Kubica się czuje jak jedzie w strugach deszczu :polew:

Opublikowano

troche za mały jak na 9 lat :tongue4:

Opublikowano

no szczerze jak tam dzisiaj pojechalismy ją ogladac po myslałem ze sobie cos ponarzekam, jak ja to lubie :naughty:

a tu lipa, autko jest naprawde ok

Opublikowano

no na zdjęciach wygląda ładnie

Opublikowano

troche za mały jak na 9 lat :tongue4:

Czy jest prawdziwy przebieg to nikt tego nie wie ale po stanie wizualnym i od strony silnika to jest :good:

Nawet nasz wybredny kolega Sokolnh był pod wrazeniem :decayed:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszytskim za spocika :hi:

Oczywiscie bez przygód sie nie obyło no ale wszytsko OK :good:

Opublikowano

Dzieki za spocika,Cuber lecisz mi 20 groszy za srube :decayed::polew:

Opublikowano

śrubę :gwizdanie:

Opublikowano

śrubę :gwizdanie:

Chcial bys taka :polew:
Opublikowano

ta klamka od s-lina była lepsza

jak bedziesz miał takie do b5 to daj znac :decayed:

Opublikowano

ta klamka od s-lina była lepsza

jak bedziesz miał takie do b5 to daj znac :decayed:

Moge załatwic :decayed:
Opublikowano

no klamka S-Line była KoX :kox:

Opublikowano

Zapodajcie fotke tej klamki :kox:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.