Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tukan i jak sie jezdzi ? co z komfortem ? lepszy ?

Przejechalem ok 15km,jutro moze przyjade na spota to Ci powiem jak z KOmfortem.Ale prowadzi sie lepiej :)
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej Krakusy, to co, mozna tam do Was jutro podjechac na dach? aktualne zaproszenie?

wpadaj , tylko nie z pustą ręką :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hej Krakusy, to co, mozna tam do Was jutro podjechac na dach? aktualne zaproszenie?

Czekamy :naughty::good:

Opublikowano
:hi: miło powitać jutro może zawitam do Was :)
Opublikowano

Hmm.. koledzy z Krakowa mieliby ochotę na spocika małopolsko-śląskiego zorganizowanego np w Tychach? Jarko zobaczymy co koledzy powiedzą :mysli:

Opublikowano

zalezy od terminu

Opublikowano

Hehe, ogladam mam talent na TVN, niezłe osobniki przychodza :naughty:

Opublikowano

zalezy od terminu

na pewno uda się ustalić tak żeby pasowało[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 22:19_________________________________________________

Hmm.. koledzy z Krakowa mieliby ochotę na spocika małopolsko-śląskiego zorganizowanego np w Tychach? Jarko zobaczymy co koledzy powiedzą :mysli:

tylko może w Katowicach coś by się zaczęło dziać w tym regionie :naughty:
Opublikowano

To może w Katowicach na parkingu Ikei zrobiłoby się spota.. a termin może 4.10.2008 godzina 16??

Opublikowano

i można robic big spota :good:

nawet dwudniowego :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Hehe Rob jestem za a nawet przeciw :naughty::good:

Opublikowano

mi tam pasuje taki spot, lukne co tam macie nacudowane w autkach i zawsze moge odgapic jakis ciekawy pomysl :decayed:

Opublikowano

Hehe u nas tu cuda niewidy :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

Widzę ze się big spocik szykuje :naughty:

Panowie ustalcie termin bo trzeba jak coś wolne od roboty wziąć :decayed:

Opublikowano

niestety nie dam rady jutro zaglądnać na spota :( myślałem że w końcu będzie to mój pierwszy spocik zaliczony ale niestey przeważnie niedziele o tej godzinie mi nie odpowiadają :( Może następnym razem

\pozdrawiam i zyczę udanego spotu:)

Opublikowano
  • Autor

Hmm.. koledzy z Krakowa mieliby ochotę na spocika małopolsko-śląskiego zorganizowanego np w Tychach? Jarko zobaczymy co koledzy powiedzą :mysli:

no przeciez macie coś zoorganizowac :gwizdanie: o Kraku sie nie martw podajcie ermin a Kraków przyjedzie :decayed:

Opublikowano

Sebo ale oni tam nie siadza 5min, pewnie jak 2h sie spoznisz to i tak beda siedziec bo to schizole sa, chyba, ze ich deszcz jutro przegoni :decayed:

Opublikowano

Sebo ale oni tam nie siadza 5min, pewnie jak 2h sie spoznisz to i tak beda siedziec bo to schizole sa, chyba, ze ich deszcz jutro przegoni :decayed:

Dokładnie zawsze siedzimy 2 do 3h a pozniej rajd na miasto, tak ze zapraszamy :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.