Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, mam smyczki :cool1:

W niedziele odbiore :)

rob kope lat :naughty:

:kox:

eeeee :decayed:

Cos rzadko nas odwiedzasz :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cos rzadko nas odwiedzasz :gwizdanie

co dzień tu jestem :kox:

Opublikowano

Cos rzadko nas odwiedzasz :gwizdanie

co dzień tu jestem :kox:

A to :punk:
Opublikowano

Cos rzadko nas odwiedzasz :gwizdanie

co dzień tu jestem :kox:

No to :good:

Opublikowano

jedzie ktos w niedziele do tego tarnowa ?

narazie ja jade z kumpel

Opublikowano

Pablo, zamówione smyczki... Kto chciał to ma.

Ja do Tarnowa nie dam rady niestety...

Opublikowano

jedzie ktos w niedziele do tego tarnowa ?

narazie ja jade z kumpel

O ktorej wyruszacie?
Opublikowano

Kepasa, będziesz w niedzielę :?: Mam cos dla Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty będziesz ? musimy się rozliczyć z koszulek :wink4: i smyczki mi przywieź :decayed:

Opublikowano

Kurde ale tu handel robi się :)

Opublikowano

a Ty będziesz ? musimy się rozliczyć z koszulek :wink4: i smyczki mi przywieź :decayed:

W niedziele zapowiada sie fajny spocik - jak mógłbym nie przyjechać :cool1:

Mam cały worek smyczek :kox: oczywiście że przywiozę :)

Opublikowano

a Ty będziesz ? musimy się rozliczyć z koszulek :wink4: i smyczki mi przywieź :decayed:

W niedziele zapowiada sie fajny spocik - jak mógłbym nie przyjechać :cool1:

Mam cały worek smyczek :kox: oczywiście że przywiozę :)

Witam może kiedyś zabierzecie gadżety i wpadniecie na spocik do B-B zapraszamy :dance2:

Opublikowano

my nie wpadamy :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty będziesz ? musimy się rozliczyć z koszulek :wink4: i smyczki mi przywieź :decayed:

W niedziele zapowiada sie fajny spocik - jak mógłbym nie przyjechać :cool1:

Mam cały worek smyczek :kox: oczywiście że przywiozę :)

Witam może kiedyś zabierzecie gadżety i wpadniecie na spocik do B-B zapraszamy :dance2:

Zamawiamy Sobie i Nam przysyłają :naughty:

Opublikowano

a Ty będziesz ? musimy się rozliczyć z koszulek :wink4: i smyczki mi przywieź :decayed:

W niedziele zapowiada sie fajny spocik - jak mógłbym nie przyjechać :cool1:

Mam cały worek smyczek :kox: oczywiście że przywiozę :)

Witam może kiedyś zabierzecie gadżety i wpadniecie na spocik do B-B zapraszamy :dance2:

Zamawiamy Sobie i Nam przysyłają :naughty:

Nam też przysyłają ale miałem na myśli zaproszenie dla Krakowian :hi:

Opublikowano

a Ty będziesz ? musimy się rozliczyć z koszulek :wink4: i smyczki mi przywieź :decayed:

W niedziele zapowiada sie fajny spocik - jak mógłbym nie przyjechać :cool1:

Mam cały worek smyczek :kox: oczywiście że przywiozę :)

Witam może kiedyś zabierzecie gadżety i wpadniecie na spocik do B-B zapraszamy :dance2:

Zamawiamy Sobie i Nam przysyłają :naughty:

Nam też przysyłają ale miałem na myśli zaproszenie dla Krakowian :hi:

A to co innego :) Już myślałem że o gadżety chodzi... :gwizdanie:

Opublikowano

Fajnie by było zorganizować jednego wielkiego spota wtedy wpadliby ludzie z Małopolski i ze Śląska Panowie co powiecie na Tychy?? koło browaru jest tam niezły parking? :)

Opublikowano

Fajnie by było zorganizować jednego wielkiego spota wtedy wpadliby ludzie z Małopolski i ze Śląska Panowie co powiecie na Tychy?? koło browaru jest tam niezły parking? :)

Jak dla mnie :good:

Wymyślcie date, zróbcie wątek, dajcie info do odpowiednich działów i można robic big spota :good:

Opublikowano

nie nie może się nam wspólnie uda spotkać na spociku kwestia dogadania się :cool1:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 00:33_________________________________________________ :

Fajnie by było zorganizować jednego wielkiego spota wtedy wpadliby ludzie z Małopolski i ze Śląska Panowie co powiecie na Tychy?? koło browaru jest tam niezły parking? :)

Jak dla mnie :good:

Wymyślcie date, zróbcie wątek, dajcie info do odpowiednich działów i można robic big spota :good:

zaryzykuje odpowiedziec za wszystkich :good:

Opublikowano

Panowie ja myślę,że taki spot trzeba by było zrobić na początku października np 4.10.2008r. bo potem to już śniegi będą sypać :> najlepiej taki spot zorganizować w sobotę o godzinie 15 tak aby każdy mógł bez problemu dojechać:) takie moje skromne zdanie:) co Wy na to?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.