Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

No to przeplaciles, było brać w necie

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek jest cięty na sklepiki internetowe bo mu interes psują i to rozumiem. Ma zasadę że nie będzie kretom koniunktury poprawiał i to rozumiem ale globalnie taka sprzedaż w przyszłości na pewno będzie coraz bardziej przejmowała rynki zbytu i niestety żaden foch tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel nie lansuj sie tak po Krakowskiej

Wysłane z mojego urQuattro

:wink:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Panowie,

szukam fajnej wkretarki - podobno sa tez z wbudowanym kluczem dynamometrycznym. co warto kupic?

Z dynamometrycznych to znalazlem tylko klucz udarowy akumulatorowy (250Nm)

dostane cos w fajnego w zakresie do 100Nm?

kompletnie sie na tym nie znam i nie wiem na co zwracac uwage:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek jest cięty na sklepiki internetowe bo mu interes psują i to rozumiem. Ma zasadę że nie będzie kretom koniunktury poprawiał i to rozumiem ale globalnie taka sprzedaż w przyszłości na pewno będzie coraz bardziej przejmowała rynki zbytu i niestety żaden foch tego nie zmieni.

Mi interesu nikt nie psuje bo w płytkach :

-jeszcze nie znam typa który płytki kupił przez net! ( inny odcień , inna kjalibracja dostawa sie nie opłaca itd itp )

Jeśli chodzi o ceramikę to zjebane ma ceny tylko ta która jest jak by to określić ogólniedostępna czyli prosty zakup prosta dystrybucja itp schody dla firm netowych co odrazu pokazuje ich status są marki Włoskie, Hiszpańskie, Portugalskie do których łatwego dostepu nie ma. :)

oki koniec tematu : Fantomas wierzy w Net i w Play , a Ja w sklepy Stacjonarne i w ORANGE :decayed:

Fanti lubi ogórki a Ja ogrodnika Córki :naughty: itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale co z moimi portkami?

idż oddaj i kup w necie , będzie taniej i nawet Ci przywioza i wniosą za dodatkowa opłatą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka kupił RSa...w grze co prawda ale zawsze ;)dyhamamu.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że w necie jest pieknie i tanio ale zadko od reki, a ja jak kupuje to chce miec tu i teraz.

Remontujac teraz Swoje M2 zona powiedziala ze kupi wszystko przez internet. Ze tanio i super.

A wyszlo jak zawsze. Pojechalem do Grzesia powiedzialem daj jakies fajne plytki kible wanne geberiti itd podeslij fakture a rzeczy przywiez dzis.

I po sprawie i przynajmniej wszystko widzialem moglem dotknac i porozmawic co tu zrobic zeby auto Cubra bylo wreszcie czyste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta weź sie...a do mnie do teraz placzesz ze przeplaciles i na Allegro były za polowe ceny

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze nie sprawdzam jaka jest cena gdzie indziej ( co innego moja ślubna)

Ufam ze jesli mowi ze lepszej dac nie moze to ze tak jest i nie wnikam.

A to czy tak jest czy nie, to mam nadzieje ze zbyt dlugo w tym siedzi zeby tracic klientow i chodzaca reklame w tak glupi sposob. Nie Grzes?

A to ze Ty Karolku zamiast u Grega kupujesz u ruskich na placu bo podobno tez punia to sorki ;)

I potem wlasnie widze jak wyglada sufit naciagnay. Tak samo jak przed tylko gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahah....sam zes jest naciagany...NAPINANY Lajzo

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafisz sam

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Wiesz gdzie jest arge na kocmyrzowskiej?

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

RacingKart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde , zrobili byście karty o 12 lub 13-stej wtedy było by łatwiej się w Niedziele rano zebarać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...