Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale nie piszcie wszyscy jednocześnie bo się gubie... :doh:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: kurna mam chyba 5kg bagażu po świętach... ale jeszcze rybkę po grecku zaraz opędzluje :naughty:
Opublikowano

:hi: dzięki za spota :wink: a i zdrowych i spokojnych świąt Panowie :wink:

KTOŚ chętny na niedzielne spalanie kalorii niedziela godzina 11 ????? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

siemka all :hi:

Robert jak nie zapije w Sobotę to się piszę na karty :grin:

Opublikowano

jak mnie nie rozłoży to też wpadnę na karty

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

1522335_189909541205262_660915608_n.jpg

mamy nowy rekord do pobicia :wink:

Opublikowano

no niezły wynik... ile waży kierowca?:) - ok już widzę ile waży :) o maj gad - a tak liczyłem na autograf na kasku :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: dzięki za spota :wink: a i zdrowych i spokojnych świąt Panowie :wink:

KTOŚ chętny na niedzielne spalanie kalorii niedziela godzina 11 ????? :whistling:

W sumie można by spróbować :wink:

Opublikowano

Powitać ekipę :hi:

Jak tam po świętach bo ja już na ciasta i inne wynalazki nie mogę patrzeć :grin:

W dodatku zarobiłem wczoraj 6 pkt :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ja zarobiłem też 6 ale kg do przodu :kwasny:

Opublikowano

nie Ty jeden:wink:

Opublikowano

ja nie rozumiem jak Wy możecie tyć po świętach, ja tam spadłem 2kg bo same niejadliwe rzeczy :grin:

Opublikowano

KTOŚ chętny na niedzielne spalanie kalorii niedziela godzina 11 ????? :whistling:

Jak się nie schleje w sobote, to też bym się wybrał :naughty:

Opublikowano

Pytanie było proste kto chętny a nie może !!!

Opublikowano

sponsor jest ?? to jadę!

Opublikowano
Opublikowano

Wybrałem się dzisiaj do "nie dla idiotów" bo miały być wyprzedaże. Interesowało mnie coś z AGD.

Ludzi najeb.... jak za komuny kiedy salceson rzucili.

Pod koniec listopada oglądałem lodówkę i zrobiłem sobie fotkę danych i ceny bo miałem sprawdzić po ile są w necie ale jakoś mi to uciekło.

Dzisiaj patrzę stoi ta lodówa z żółtą kartką czyli przeceniona ale nie podają z ilu jest przeceniona (żaden produkt nie ma info z ilu :eusathink:). Nie pamiętałem już ceny więc sprawdzam w fonie czy mam jeszcze fotę.

No i jest fota a cena ta sama co na dzisiejszej przecenie :facepalm: za***ista przecena nie ma co jest po co sobie dupsko zawracać.

Z ciekawości wrzuciłem kilka innych modeli AGD jakie widziałem i praktycznie każdy można było taniej kupić na skąpcu.pl

Ten sklep jest jednak tylko dla idiotów i za takich jak widać nas mają.

Opublikowano

Coś taki zdziwiony jesteś???

Przecież tak zawsze było, jak tam pracowałem przez 3 lata to przed akcją bez vatu podnosiłem ceny by później jak ludzie przychodzili i kupowali to się jarali że jak tanio uh ahh a prawda była taka że jak by zobaczyli tydzień wcześniej to cenówka była taka sama, również z wyprzedażami, było już kilka akcji że ludzie to wyłapali i były dymy ale dalej nowi "idioci" będą kupować w sklepie nie dla idiotów.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.