Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo co tam z sasiada B8

Jeździ.

Może jutro nią przyjadę na spota.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam zacnych klubowiczów :)

PABLO na jutro masz przygotować opłatki na Wigilie z logiem A4-klub PAMIĘTAJ!!!!! :)

Opublikowano
Witam zacnych klubowiczów :)

PABLO na jutro masz przygotować opłatki na Wigilie z logiem A4-klub PAMIĘTAJ!!!!! :)

Dobre ha ha

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Już są ready :naughty:

Daniel w końcu napisałeś coś na forum, Wojtek od S6 jest zarejestrowany?

Opublikowano

Ramzes, co to za avatar? :decayed:

calibre sobie od razu walnij :grin:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

btw, :decayed:

Dołączył

Nov 2012 Wiek30 Imię Łukasz

MiejscowośćKraków Posty 666

ModelA4 B7 Nadwozie Avant

Rocznik2005 Silnik2.0 NapędFWD

SkrzyniaManualna Spalanie9,6

Opublikowano

Dzieki Panowie za życzenia. To jak jutro z tym spotem?

Opublikowano

Panowie jutro (dzisiaj) jest spot o 20:00 w tym samym miejscu gdzie zawsze, będziemy spotowac tak samo jak do tej pory i będę mieć wszystkie gadżety klubowe. Odpowiadam tutaj na pw bo od dwóch dni trochę się ich nazbierało.

Nieźle jest slisko na ulicach o tej porze co chwile trakcja w ruchu :decayed:

Dobranoc :hi:

Opublikowano
Nieźle jest slisko na ulicach o tej porze co chwile trakcja w ruchu :decayed:

Dobranoc :hi:

Trakcja w ruchu jest w Twoim przypadku spowodowana łysymi oponami od upalania na lotnisku z liną holowniczą owiniętą o słupa :decayed:

img.png

Opublikowano
Wąski a moze Poniedziałkowy, wigilijny spot zrobimy u Ciebie na myjce ?

chętnie ale mam pełny parking :decayed:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Taka sytuacja:

W środę przychodzi wezwanie żeby się zgłosić z dokumentami i samochodem już w czwartek na komisariacie.

No to pojechałem z myślą że to jakaś pierdoła. Pan policjant po otrzymaniu dokumentów wyszedł ze mną do auta i zrobił szybkie oględziny, sprawdził numer VIN itp. Zaprosił do pokoju i oświadczył że zatrzymuje mi samochód bo jest podobno kradziony w Grecji.

Auto jest w moim posiadaniu od 31 sierpnia br. (link do wątku tutaj)

Kupiłem go na polskich numerach 1.5 roku po zakupie przez poprzedniego użytkownika w niemieckim komisie z którego mam rachunek i komplet dokumentów.

Przerejestrowałem bez najmniejszych problemów, zrobiłem przegląd opłaciłem ubezpieczenie itp.

Auto oczywiście sprawdzałem przed zakupem i było czyste, zero zastrzeżeń. Po wizycie na policji ponownie zamówiłem raport VIN i nadal nie figuruje w bazie poszukiwanych. Policja oddała mi autko pod opiekę zatrzymując karę pojazdu. Mam się nim opiekować i czekać na kolejne wezwanie.

Nikt nie wie jak długo to potrwa i żadnych szczegółów.

Znacie może podobne przypadki?

Tak znam :kwasny: i koniec takiej sprawy jest nie fajny :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

każde auto z zagranicy należy sprawdzić nie na POLICJI !!! TYLKO

np. ERP - Sprawdzanie legalności i pochodzenia pojazdów i maszyn

koszt 200zł ale oni mają bazę z funduszy policji itp. warto

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

dzieki panowie za życzenia

wszystkiego naj !!!!

Opublikowano

Lennox spóźnionego najlepszego :wink:

Opublikowano

yzygube8.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Ramzes, co to za avatar? :decayed:

calibre sobie od razu walnij :grin:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

btw, :decayed:

Dołączył

Nov 2012 Wiek30 Imię Łukasz

MiejscowośćKraków Posty 666

ModelA4 B7 Nadwozie Avant

Rocznik2005 Silnik2.0 NapędFWD

SkrzyniaManualna

To sprawka mojego brata i ten sztrucel też jego. Zaraz go zaje....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powitać :hi:

Ramzes, co to za avatar? :decayed:

calibre sobie od razu walnij :grin:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

btw, :decayed:

Dołączył

Nov 2012 Wiek30 Imię Łukasz

MiejscowośćKraków Posty 666

ModelA4 B7 Nadwozie Avant

Rocznik2005 Silnik2.0 NapędFWD

SkrzyniaManualna

To sprawka mojego brata i ten sztrucel też jego. Zaraz go zaje....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

:grin:

Opublikowano

taki niefart na święta. Na szczęście nikomu nic się nie stało

Opublikowano

siema:hi:

ktos zna auto,widział na zywo, cos onim wie??

kolega sie interesuje tym samochodem, a do krakowa ma kawalek... moze ktos pomoze...:wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
to się nazywa modyfikacja i głupota lub potrzeba poczucia tej adrenaliny.
Opublikowano
  • Autor

eeeeRSa daje radę :kox: prawie jak mój :decayed:

Opublikowano

taki niefart na święta. Na szczęście nikomu nic się nie stało

Jasiek nawet nie przypominaj bo równe 6 lat temu dzień przed wigilią zachciało mi się ścigać z Cubrem tylko zapomniałem że mam od niego gorsze hamulce i wyjebało mnie w piździec :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo to nie chodziło o hamulce...... Tylko o sam moment hamowania :) Jak to ktoś Ci powiedział ze nawet jak byś zaczął hamowac kiedy Cuber to i tak było by dla Ciebie za późno :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.