Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie mam do sprzedania przynajmniej 2 big-bagi pociętego drewna do palenia. Jak ktoś zainteresowany to pisać więcej info na PW ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wITKA Z WIECZORA

Opublikowano
Pablo skupujesz tez telefony? Mam 6300 i HTC Desire do opchniecia.

Tylko nowe telefony sprzedaję i skupuję.

Opublikowano

Lenox przyjacielu 100 lat

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:Lenox Najlepszego

Opublikowano

Co do części mechanicznych i wszelkich plynow i olejów to możecie pisać do mnie bo mam znajomego w hurtowni z częściami niemieckimi ;-)

Dajcie konkret jak ten spocik w poniedzialek ;-)

Sent from my RM-821_eu_poland_360 using Tapatalk

Opublikowano

Lenox sto lat Byku, szczescia i milosci

Loopez slyszalem o takich przypadkach ale Twoj jest szczegolny.... Nie do wiary, ostatnio na krakowskich same dziwne historie...

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Boseron i Pablo coś dla was :grin:

Opublikowano

:dancing::dancing::dancing::grin::facepalm:

Lennox Wszystkiego Najlepszego, szczęścia i spełnienia wszystkiego co sobie życzysz! :)

Opublikowano
Lenox sto lat Byku, szczescia i milosci

Loopez slyszalem o takich przypadkach ale Twoj jest szczegolny.... Nie do wiary, ostatnio na krakowskich same dziwne historie...

Wysłane z mojego GT-I9300

Mój przypadek jest bardzo dziwny, myślę że pierwszy właściciel chce zrobić jakiś wałek na ubezpieczeniu.

Nie mam żadnych informacji od policji bo oni podobno sami nic nie wiedzą, coś w tym jest bo nawet się pytali czy to kombi :facepalm:

Obawiam się że taka sytuacja potrwa parę miesięcy i do tego nie wiadomo jak się zakończy bo każda opcja wchodzi w grę.

Nie mogę nic robić, a w planach była navi i parę innych drobiazgów. Już dołożyłem diody, podświetlenie drzwi, podświetlane klamki,zabezpieczenia i inne rzeczy...i jestem w :dziura:

Opublikowano

Powitać :hi:

Lennox Wszystkiego najlepszego byczku :drink:

Opublikowano

Lenox 100 lat!!!

P.s. Nie za dużo tych flaszek?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
:siema: Ponieważ mnie nie będzie na spocie 23 bo pracuję :facepalm: Życzę wszystkim wesołych i spokojnych :wink: Nie zciorajcie się za bardzo na sylwestra :naughty: jak nowa robota wypali to będę częściej wpadał na spoty po nowym roku :whistling:
Opublikowano

Lenox, wszystkiego najlepszego!

Opublikowano

:hi:

najlepszego Lenox :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::decayed:

Opublikowano

Pablo co tam z sasiada B8

Opublikowano
Pablo co tam z sasiada B8

Ostatnio podobno sprawdzali auto pod kątem legalności i wyszły kwiatki :whistling: Na szczęście pozwolili mu część auta zatrzymać i właśnie gość robi sobie mebel do domu. Coś w ten deseń:

2005_porsche_996_tv_display_center.flv3.jpg

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

To prosiak gruszki?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Pablo co tam z sasiada B8

Ostatnio podobno sprawdzali auto pod kątem legalności i wyszły kwiatki :whistling: Na szczęście pozwolili mu część auta zatrzymać i właśnie gość robi sobie mebel do domu. Coś w ten deseń:

http://www.v10.pl/archiwum/serwis_informacyjny/aktualnosci/porsche/911/stojak_telewizor/2005_porsche_996_tv_display_center.flv3.jpg

dobra chociaż połowa ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.