Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a mi pasowałoby ok 9 ale wtedy jest tor zajęty wiec 11 jest jak najbardziej ok..

mam pomysł.. zróbmy też w tygodniu spota na kartach :wink:CO WY NA TO ??? :decayed:

dzięki chłopaki za dzisiejsze karty :wink: choć za krótko to trwało.. pojeźbiłym jeszcze:decayed: redjasper ja sobie to odbije następnym razem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Takie rzeczy najlepiej po południu robić, choć jeden dzień w tygodniu człowiek chciałby odespać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale co Ty chcesz odsypiac???? nie marudzic - inni moga to Wy tez dacie rade....wtedy jest malo ludzi i tor jest caly nasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żebyś wiedział, że mi źle z tym :) i liczę na rewanż - po prostu obaj nie odpuściliśmy

nawet miałem Ci proponować wyjazd na tor we dwóch 2 x 8 min. dorwać dwa gokarty i każdym jechać 8 min. i później najlepsza średnia z dwóch najlepszych

ale wyścig był pełen emocji i w kilku miejscach też trochę mnie przyblokowaliście... wiem, że zjechałem do boksu chyba jako pierwszy (nie sądziłem, że aż tyle się traci), ale na pewno po Twoim zjeździe do boksu zyskałem pozycję :)

a mi pasowałoby ok 9 ale wtedy jest tor zajęty wiec 11 jest jak najbardziej ok..

mam pomysł.. zróbmy też w tygodniu spota na kartach :wink:CO WY NA TO ??? :decayed:

dzięki chłopaki za dzisiejsze karty :wink: choć za krótko to trwało.. pojeźbiłym jeszcze:decayed: redjasper ja sobie to odbije następnym razem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu kolorowy ja zjechalem do PIT STOPU pierwszy... :)

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

zle...nie wymyslajcie to przeciez nie gra o zlote gacie tylko czysta meska rywalizacja - raz jeden jest w d*pie raz drugi :)

ja Redjaspera wysłałem w buraki ale to tak porzadnie az prawie z goka wypadł - co celowe oczywiscie nie bylo - nie wyliczylem odpowiednio predkosci...

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

p.s. przez Was od stycznia ide na silownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź idź, już masę zrobiłeś, teraz rzeźbę rób...

nie o gacie, ale wypada być fair, tak jak Ty "popełniłeś" błąd to u nas jednak bardziej wysunięty do przodu był fanta i powinienem odpuścić - i FANTE gorzej poturbowało niż mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fair nie fair - przeca to nie bylo celowe tylko przypadek pod wplywem emocji/rywalizacji - a jak mam byc szczery to Twoj dzwon wygladal o niebo gorzej....no ale moze mi sie wydawac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nauczke i na drugi raz już tak szeroko nie pojadę :wink: jesli oczywiscie bedzie ktos siadac na zderzak.. pech był w tym że postawiło mnie przodem do bandy :wink: wiadome o złote majtki nie walczymy :wink: cieszy mnie fakt, że wszyscy kręcą coraz to lepsze czasy... parcie na 23 sek jest :wink:

Kerczi idź idź na siłkę.. przyda Ci się zbicie tej masy :grin: możemy pójść razem bo ja chce rzeźbę zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nauczke i na drugi raz już tak szeroko nie pojadę :wink: jesli oczywiscie bedzie ktos siadac na zderzak.. pech był w tym że postawiło mnie przodem do bandy :wink: wiadome o złote majtki nie walczymy :wink: cieszy mnie fakt, że wszyscy kręcą coraz to lepsze czasy... parcie na 23 sek jest :wink:

Kerczi idź idź na siłkę.. przyda Ci się zbicie tej masy :grin: możemy pójść razem bo ja chce rzeźbę zrobić :decayed:

ma kilka rowów do wykopania :wink: chętni ,nic nie trzeba płacić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez Was od stycznia ide na silownie...

Napisz do Cubra może coś będzie kupował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...