Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fair nie fair - przeca to nie bylo celowe tylko przypadek pod wplywem emocji/rywalizacji - a jak mam byc szczery to Twoj dzwon wygladal o niebo gorzej....no ale moze mi sie wydawac...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam nauczke i na drugi raz już tak szeroko nie pojadę :wink: jesli oczywiscie bedzie ktos siadac na zderzak.. pech był w tym że postawiło mnie przodem do bandy :wink: wiadome o złote majtki nie walczymy :wink: cieszy mnie fakt, że wszyscy kręcą coraz to lepsze czasy... parcie na 23 sek jest :wink:

Kerczi idź idź na siłkę.. przyda Ci się zbicie tej masy :grin: możemy pójść razem bo ja chce rzeźbę zrobić :decayed:

Opublikowano
:hi: Jutro rano kierunek Zakopane :naughty: szkoda tylko, że śniegu nie ma :kwasny:
Opublikowano
ja mam nauczke i na drugi raz już tak szeroko nie pojadę :wink: jesli oczywiscie bedzie ktos siadac na zderzak.. pech był w tym że postawiło mnie przodem do bandy :wink: wiadome o złote majtki nie walczymy :wink: cieszy mnie fakt, że wszyscy kręcą coraz to lepsze czasy... parcie na 23 sek jest :wink:

Kerczi idź idź na siłkę.. przyda Ci się zbicie tej masy :grin: możemy pójść razem bo ja chce rzeźbę zrobić :decayed:

ma kilka rowów do wykopania :wink: chętni ,nic nie trzeba płacić :decayed:

Opublikowano

przez Was od stycznia ide na silownie...

Napisz do Cubra może coś będzie kupował ;)

Opublikowano

jakie macie plany na sylwestra?? :naughty:

Opublikowano

ja mogę iść pojeździć!!! ale dużo przed 00:00

Opublikowano

Średnio sprecyzowane :naughty:

Opublikowano
Średnio sprecyzowane :naughty:

a Ty gdzie dzisiaj byłeś? miałeś być na kartach i co? :jerk:

Opublikowano
jakie macie plany na sylwestra?? :naughty:

a Ty?

Opublikowano
jakie macie plany na sylwestra?? :naughty:

a Ty?

mizerne tzn prawie zadne

Opublikowano

To jest nas trzech ;-)

Opublikowano

Ja z braku sniegu zrezygnowałem z zakopca i jade do znajomych do stróży na domówke kumpel ma b6 cabrio i bede go namawiał na spoty

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dobry wieczór Panowie,

ja w Sylwestra do 19 tej pracuje a potem..... mh..... narazie bez planów pp do Nas sie ktoś zwali do domu, jak ktoś ma siedzieć sam to można by coś pomyśleć..... :naughty:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

Pany mam możliwość przejśćia z samsunga na Iphona 4 i zaczynam sie nad tym realnie zastanawiać......w ładnym stanie ,co prawda jest to model 4 ale za

5 stówek chyba warto.... ?

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

juz mnie te samsungi zaczeły denerwować, cegły straszne ,

apropo kupował ktoś kiedyś pulsometr bo wziąłem sie za bieganie, ktoś z Was biega regularnie ?

Opublikowano

Mam do sprzedania iPhone 4 białego jakby ktoś szukał za 700zl

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

4s parametrowo tak ale cenowo nie bardzo...dalej kosztuje ponad 1000zl

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
  • Autor

Kercziak weź go na spota dzisiaj :)

Opublikowano

:hi:

Kercziak weź go na spota dzisiaj :)

A może by tak jakaś ankietka co by ludzie wiedzieli ze dzis spot :)

Opublikowano

Ja mam HTC DESIRE jakby ktoś chciał z obudową CASE-MATE, ori pudełkiem itp. Dzisiaj będę mu aktualizował soft do andka 4.1 i wystawiam na Allegro.

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

:hi:
Kercziak weź go na spota dzisiaj :)

A może by tak jakaś ankietka co by ludzie wiedzieli ze dzis spot :)

hahahaha padłem :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.