Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:D:d:d
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o w d*pie - to ja mam strasznie dluga to liste, albo mam lepszy pomysl - dalbys mi Cuber na chwile haslo do Twojego konta...tak tylko dzisiaj na sylwestra - i tak nie bedziesz siedzial na forum

Opublikowano
moglem pociagnac dalej temat jak w tym kawale

Diabeł mówi: Polak Ty nawet ch*jem nie jestes

Polak: Ale że co? Ja ch*jem nie jestem?!

Na to mówią odwrócona psychologia ;)

Opublikowano
mówisz i masz Kerczi Pablo ma nowego nicka :grin:

pasuje mu ;-)

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew:
Opublikowano
o w d*pie - to ja mam strasznie dluga to liste, albo mam lepszy pomysl - dalbys mi Cuber na chwile haslo do Twojego konta...tak tylko dzisiaj na sylwestra - i tak nie bedziesz siedzial na forum

Nie wiem ....czy to by było rozsądne.....Ty jesteś zbyt uległy ............

.....i pewnie lista zamiast u Cubra mogła by wylądować na Twoim pw..... :grin:

Opublikowano

Arturro przeciez poradzilibysmy sobie z nia...

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

p.s. mozesz nawet rzucic temat chlopakom na Slaskim czy ktos czegos nie potrzebuje - Miron pewnie tez ma kilka spraw do zlatwienia - do za flache mozemy Mu pomoc....

Opublikowano

śmiejecie się z el Pomidore, a on pisał mi na PW, że z solara to korzysta wyłącznie na wysuszenie wulkanów na mordzie (młodzieńczy trądzik)

Opublikowano
  • Autor
śmiejecie się z el Pomidore, a on pisał mi na PW, że z solara to korzysta wyłącznie na wysuszenie wulkanów na mordzie (młodzieńczy trądzik)

ot i akurat dzień przez Sylwestrem :wink:

Opublikowano
śmiejecie się z el Pomidore, a on pisał mi na PW, że z solara to korzysta wyłącznie na wysuszenie wulkanów na mordzie (młodzieńczy trądzik)

ot i akurat dzień przez Sylwestrem :wink:

sylwestrowa wysuszka, ponoć jaki ostatni dzień taki cały przyszły rok, tak mu powiedziała wróżka :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew:

ps. sorry Pablo :wink:

Opublikowano

Cuber, podejrzewasz że Ona telefonuje do el Pomidore

dlnp.jpg

Opublikowano

KOLEDZY :kwasny:

dajcie już spokój

wiecie jak on musi się tam denerwować

i czerwienić jak to czyta w tej bonarce

Opublikowano
  • Autor

Pablo powrócił :decayed:

Opublikowano
Pablo powrócił :decayed:

w sosie pomidorowym :decayed:

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

KOLEDZY :kwasny:

dajcie już spokój

wiecie jak on musi się tam denerwować

i czerwienić jak to czyta w tej bonarce

Pablo ma mocną psyche i na pewno wziął to na klatę :friends:

Opublikowano

No nie wiem wczoraj ten bank widziałem że go załamał nawet wydawało mi się że trochę pobladł jak zobaczył wyciąg w telefonie też to zauważyliście czy się mi tylko tak wydawało :eusathink:

tyle naraz to może mu tak ciśnienie skoczyć że nawet olejek kercziego nie pomoże

Opublikowano

Witam wszystkich,

niestety mimo szczerych chęci nie udało mi się wczoraj wpaść na ostatniego spota w tym roku (niestety koniec roku w mojej pracy jest przej..ny).

Ale pragnę wam wszystkim życzyć:

wszystkiego najlepszego,

brak awaryjności OOOO,

taniego paliwa,

braku korków,

i na koniec - ZOSTAWCIE KOLEGA PABLA W SPOKOJU :polew:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

x65a.jpg

Panowie i Panie , Dużo szczęścia i Miłości w Nowym 2014 roku Wam życzę :hi:

Opublikowano
:hi: Siemka elita:) mam prośbę: ma ktoś numer do Daniela z TTC ? pilnie bym potrzebował :) z góry dzięki

Daniel TTC 602 355 117 :wink:

Dzięki wielkie :) masz u mnie czteropak:) umówiłem się z Danielem na sofcik:)

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Szczęśliwego nowego roku i udanej imprezki życze całej ekipie z Krakowa:)

I do zobaczenia w nowym 2014 roku

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.