Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Uwierz mi ze ma, przy mojej pensji psa ma to znaczenie ;-) a wersja jest srednia pod wzgledem wyposażenia, pojezdzilem wiem juz o co chodzi i chyba to nie jest to co lubie, doswiadczenie zostanie :-) a poza tym lubie cos zmienic jak widac zeby nie było nudno

zamieniać jak stryjek siekierke na kijek :wink::decayed:

eee no psy nie zarabiają tak źle juz nie przesadzaj :grin::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No mnie zwyklego przedsiębiorce nie stac na x3 w 3.0 d

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/01/17/apaha7u9.jpg

Spalanie w klekocie 1,9 105 km,

Wiec ile ma palic 3.0?

To i ta fart, bo u mnie na blacie 13,3l. No ale ja mam 11 KM wiecej ;)

Wysłane z konserwy

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/01/17/apaha7u9.jpg

Spalanie w klekocie 1,9 105 km,

Wiec ile ma palic 3.0?

To i ta fart, bo u mnie na blacie 13,3l. No ale ja mam 11 KM wiecej ;)

Wysłane z konserwy

no i jesteś trochę cieższy od gruszki :tongue4:

Opublikowano

:hi:

http://img.tapatalk.com/d/14/01/17/apaha7u9.jpg

Spalanie w klekocie 1,9 105 km,

Wiec ile ma palic 3.0?

Ale co dziwnego w takim spalaniu u Was w mieście....więcej tam sie stoi jak jedzie....na takie "przemieszczanie" to faktycznie dziś ...nic tylko hybryda by sie zdała ......

Jak czasem jestem w ciągu dnia w KR to mi średnia o 3l wzrasta.....

Duże * silniki spisują się w trasie....,a w korkach.....no cóż wtedy też pokazują ,że potrafią :decayed:

*

wszystkie poza 2.5 :decayed:

Opublikowano

Ja mam 3.0xd i pali 8,5 w mieście...czyli wychodzi na to ze jeździć to trza umic...

Opublikowano
Ja mam 3.0xd i pali 8,5 w mieście...czyli wychodzi na to ze jeździć to trza umic...

Przestan pisac takie rzeczy bo cie nigdy nie wypuszcza

Opublikowano
Ja mam 3.0xd i pali 8,5 w mieście...czyli wychodzi na to ze jeździć to trza umic...

jak Ty auto na światłach gasisz i jak jedziesz z górki to wrzucasz na N to co tu sie dziwic :whistling:

Opublikowano

Narazie to sa przerażeni i nie chcą mnie wpuścić...

Opublikowano
Narazie to sa przerażeni i nie chcą mnie wpuścić...

:)

Opublikowano
Ja mam 3.0xd i pali 8,5 w mieście...czyli wychodzi na to ze jeździć to trza umic...

jak Ty auto na światłach gasisz i jak jedziesz z górki to wrzucasz na N to co tu sie dziwic :whistling:

Ale przynajmniej sie sprawdza...

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

BOSERON jak auto pali Ci tak duzo to moze cierpi na mutyzm? To w BMW jest częste...

Opublikowano
Ja mam 3.0xd i pali 8,5 w mieście...czyli wychodzi na to ze jeździć to trza umic...

jak Ty auto na światłach gasisz i jak jedziesz z górki to wrzucasz na N to co tu sie dziwic :whistling:

:decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

@Fantomas - takie życie na tym forum ze jak człowiek nie cofnie choć pół kilometra to potem spać nie moze...tutaj to wchodzi w krew

:D

Opublikowano

@Fantomas - takie życie na tym forum ze jak człowiek nie cofnie choć pół kilometra to potem spać nie moze...tutaj to wchodzi w krew

:D

Ale o co chodzi :decayed::decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

jak nie wiesz o so chozi to chozi o piniądze

ja jak będę sprzedawał to cofnę licznik dzienny

Opublikowano

dziwne te wasze auta, ja spalanie to mam 4-5 litrów

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

i to jak mnie poniesie!

Opublikowano
dziwne te wasze auta, ja spalanie to mam 4-5 litrów

bo Ty w większości swojej jazdy auto pchasz więc jak ma być większe :facepalm:

:decayed::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.