Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

boseron co kupiłeś ? Szukam w tym wątku i nie mogę się dopatrzeć :decayed:

http://www.v10.pl/archiwum/tuning/lada_niva_aka_x3/lada_niva_przerobiona_na_bmw_x3__2.jpg

:jerk:

A X3 oddałeś z butami do tego auta czy sobie zostawiłeś ? :grin:

Z taką kozą to pewnie i awans się szykuje :whistling:

1530549_561935860559470_48347252_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Waski

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Robert Kubica tradycyjnie wyleciał z trasy kolejnego rajdu – tym razem Monte Carlo. Również tradycyjnie skasował kolejny samochód, który nieopatrzny producent dał mu do prowadzenia. Gdyby zastosować standardy proponowane przez Jacka Kurskiego i Solidarną Polskę do zwalczania niebezpiecznych kierowców - mimo że trzeźwy i startujący w zawodach sportowych – Kubica powinien mieć odebrane prawo jazdy i zabrany samochód. Co prawda zabieranie auta prowadzonego przez Kubicę nie jest najłatwiejszą sprawą, gdyż trzeba mieć lawetę, która zwiezie metalowe truchło z toru kolejnego rajdu, ale zawsze złom jest złom i zgodnie z teoriami prawniczymi ziobrystów Skarb Państwa na tym zarobi.

Przypadek Kubicy przekraczającego nie tyle dozwoloną prędkość, co granice zdrowego rozsądku, pędzącego z szybkością pirata drogowego, musi kierować nasze myśli ponownie ku Jackowi Kurskiemu, który w ostatnich latach zasłynął jazdą wskazującą na brak nie tylko politycznej wyobraźni. Co prawda 10% śmiertelnych wypadków w Polsce jest spowodowana przez pijanych, ale 90% - przez trzeźwych, pędzących jak wariaci po polskich drogach. W świetle tych statystyk czynienie z Kurskiego przez Solidarną Polskę sztandarowej postaci walczącej o bezpieczeństwo na drogach jest równie zgrabnym posunięciem, jakim byłoby na przykład posyłanie posła Szeligi do programów na temat legalizacji prostytucji, gdzie sympatyczny ten i wielce rodzinny skądinąd poseł, szczerzący się ze zdjęcia do wyborców ze Zbigniewem Ziobro i posłanką Kempą podczas chrzcin maluszka, miałby w imię wartości chrześcijańskich i nauki Kościoła sprzeciwiać się legalizacji najstarszego zawodu świata. Można byłoby również z podobnym powodzeniem wystawiać posła Wiplera do programów mających na celu powstrzymanie agresji pijanych w stosunku do policji.

Wracając do Kubicy - wszystko wskazuje na to, że kariera naszego enfant terrible kierownicy i postrachu organizatorów europejskich rajdów dobiegnie niedługo końca z jednego z dwóch powodów: albo sponsorzy w końcu zrozumieją, że inwestowanie w człowieka potrafiącego skasować każdy samochód w kilka tygodni nie może się opłacać, albo ludzie wykonujący i tak już dosyć ryzykowny zawód pilota uznają, że szanse na przeżycie u boku Kubicy są podobne do znalezienia koalicjanta przez PiS i odmówią tej niebezpiecznej współpracy, a wtedy jedynym, który nie będzie bał się pilotować Kubicy będzie automatyczny pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj uważnie artykuł to zauważysz ze wręcz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem przewrotnie Karolu :wink: niech mu sie tam wiedzie ale mnie to juz nie interesuje ciągle tylko tu os wygrał tam dwa.... niech nawet bedzie mistrzem świata jakos mnie to nie kręci wcale nic a nic..... F1 to było co innego chociaz tez czasami nudne jak jada od początku do końca gęsiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy :facepalm: Nex sobie z Was jaja robi a Wy dajecie się podpuszczać jak dzieci i jeszcze sie tłumaczycie że to nierealne :facepalm: Przecież wiadomo że to nierealne i taki właśnie zamysł miał autor. Żeby Was wypuścić :whistling:

Jak to?? często tyle spalam po przebyciu trasy do krk i dom tj jakieś 66km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej interesuje kto niedzielne karty wygra :naughty:

---------- Post dopisany at 01:29 ---------- Poprzedni post napisany at 01:28 ----------

Nex chyba drewna w piecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaz rzuciłem kg i mam 97,5

nie schodz tak szybko bo sie rozchorujesz

noooo efekt jojo ino patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUSZKA - czy dotarła do Ciebie moja wiadomść PW .... czy zwyczajnie nie czytasz PW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duma czy Uprzedzenie ..:)

BTW. Kolega z Ingol... donosi ze to co pokazywali we Franfurcie wejdzie jako seryjna produkcja

Gdyby takie wyszło nowe A4 ... eh

Audi_TT_interior_preview_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na karty Niedziela godzina 11 ???

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

zapytałem przewrotnie Karolu :wink: niech mu sie tam wiedzie ale mnie to juz nie interesuje ciągle tylko tu os wygrał tam dwa.... niech nawet bedzie mistrzem świata jakos mnie to nie kręci wcale nic a nic..... F1 to było co innego chociaz tez czasami nudne jak jada od początku do końca gęsiego

lepiej się napić lub pooglądać piłkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na karty Niedziela godzina 11 ???

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

zapytałem przewrotnie Karolu :wink: niech mu sie tam wiedzie ale mnie to juz nie interesuje ciągle tylko tu os wygrał tam dwa.... niech nawet bedzie mistrzem świata jakos mnie to nie kręci wcale nic a nic..... F1 to było co innego chociaz tez czasami nudne jak jada od początku do końca gęsiego

lepiej się napić lub pooglądać piłkę :wink:

+1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...