Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

wysłane z moto g

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ARTURRO temat zalatwiony

Opublikowano

Raz jeszcze dzięki :hi:

wysłane z moto g

Opublikowano

Themon , uzupełnij profil :P

zaraz bo się nie mogę odnaleźć w tym nowym wystroju :)

Opublikowano

Siema... Weekendzik dobiega końca pora ruszać na krk.

Opublikowano

Hejo :hi:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

10443149_524262837705691_746314351698307

Ładne zabaweczki S8 D4 FL i RS6 C7 :)

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

:hi: hello

wysłane z moto g

Opublikowano

hello :)


co tam słychać kiedy coś łykamy ? weekend ? trzeba coś zorganizować Chopoki

Opublikowano

Nie mogę dojść do siebie po tym dłuższym weekendzie :kwasny:

Opublikowano

:hi:B)

Opublikowano

Miazga auto

Zobacz ofertę: S-LINE PLUS 272KM ABT KAMERA LUFT MEMORY F-1 20''

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4488268526

Opublikowano

Miazga auto

Zobacz ofertę: S-LINE PLUS 272KM ABT KAMERA LUFT MEMORY F-1 20''

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4488268526

Z pawłowickiego komisu ? hmm przemyślał bym to :wink:

wysłane z moto g

Opublikowano
  • Autor

Kerczi nic tylko brać :)

ps. Siemka all

Opublikowano

fura fajna ale ten przebieg 199 000, zawsze 1 z przodu eh....

Opublikowano

Jakby ktos byl zainteresowany , zanim wrzuce na portale, to jest do sprzedania A4B6 1.9tdi Manual 2001rok SEDAN


(srebrny)BEZWYPADKOWY !.205tys przebiegu (przebieg autentyczny !!! bez kombinacji) Auto od 11.2006 roku w Polsce ,


sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 135tys! . Jezdzone w Polsce niewiele (glownie dojazd do pracy w malej miejscowosci)


+ trasy . Xenon, sportowe fotele, mala navi , radio concert,szyberdach . Dwa komplety opon ( w srednim stanie) + 2


komplety felg (Stalowe 16 i alu 17) . Cena do negocjacji :).Auto ma kilka obcierek i wgniotke (nic powaznego)Reszta


priv.

Opublikowano

Bardziej mi chodziło o czarne kombi w czarnym pakiecie na takiej 20. Z komisu auta raczej bym nie kupil

Ale wyglada zacnie

Opublikowano

:hi: po weekendzie..

Panowie jest jakis program który odzyska mi zdjęcia z iphona? sytuacja wyglada nastepujaco.. problem polega na tym ze wczoraj rozladowal mi sie do zera i po podlaczeniu na ekranie pojawila sie ikonka itunesa i kabel co oznacza ze tryb awaryjny.. podpiąłem do kompa i tel postawil sie od zera.. z kopią zapasową nie było problemu ale niestety spodziewalem sie tego ze bedzie lipa ze zdjęciami.. zaraz po podlaczeniu myslalem ze bedzie wykrywac go jako dysk przenosny lecz lipa.. zdjec w chmure nie wysylam i ta opcja odpada na pewno..

skanowalem go dzisiaj kilkoma programami recovery ale ch.j nic nie widzi.. zatem pytanie czy jest jakis programik który na pewno je znajdzie/?

Opublikowano

to jestes raczej w d*pie...kumpel tak mial i nic nie zrobil...dlatego koniecznie chmura albo przynajmniej kopia zapasowa na kompie co jakis czas...:(((

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.