Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: miłego może spot pod chmurką M1 Plaza G.Bronowicka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wieczorem zapowiadaja opady.

Opublikowano
  • Autor

no to staniemy piętro nizej w GK i tyle :)

Opublikowano

no to staniemy piętro nizej w GK i tyle :)

ostatnio było tyle wiary w GK że nie było gdzie stanąć, lepiej było by gdzieś indziej się ustawić

Opublikowano

dzię dobry wszystkim,

gdzie jest dzisiaj ten spot? ...bym wpadl :decayed:

Opublikowano

no to staniemy piętro nizej w GK i tyle :)

Jak to będzie jak tydzień temu to wiocha

Nie będę stał jak łoś na parkingu na którym jest tłok jak h.. i cały czas się przeciskają jakieś auta i ludzie patrzą się na nasze spotkanie jak na zjawisko paranormalne.

Tam niżej jest już naprane aut i nie ma praktycznie szans stanięcie jakąś grupą więc jeśli niebieski jest dalej zamknięty to ja odpuszczam.

Opublikowano

Kerczi, dzieki.

bodowp- ja jade na scp.

Ostatnio niebieski i pol zielonego byla zamknieta i lipa, wiec wypadaloby na wszelki wypadek wymyslec cos innego.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tylko co i gdzie ? bo ten niebieski to był na prawdę strzał w dziesiątkę z dzieckiem moglem spokojnie przyjechać mały ruch i wo-gule

Opublikowano

no to mamy lipe :( Gabriel pamiętaj o mnie :P

Opublikowano

pamietam, pamietam...

Opublikowano

no to mamy lipe :( Gabriel pamiętaj o mnie :P

wklej zdjęcie bo większość cię już raczej zapomniała

Opublikowano

no to mamy lipe :( Gabriel pamiętaj o mnie :P

wklej zdjęcie bo większość cię już raczej zapomniała

Dlatego dzisiaj przyjadę. Jak byś pracował u jednego z naszych kolegów też spędzał byś noce w pracy a spoty tylko przez internet i to jak szef w WC siedzi

Opublikowano
  • Autor

no to co w końcu z tym spotem ? Gdzie się spocimy ?

Opublikowano

Może ktoś luknie w ciągu dnia czy w GK wygląda to jak w zeszłym tygodniu tj. czy góra jest zamknięta

Opublikowano

Pablo kiedyś proponował Krokusa skoro jest zadaszenie i dużo miejsca to czemu nie a potem będziemy się zastanawiać


Może ktoś luknie w ciągu dnia czy w GK wygląda to jak w zeszłym tygodniu tj. czy góra jest zamknięta

Jak będę wracał z pracy mogę podjechać ale to będzie ok 17:30

Opublikowano

ja byłem dzisiaj w GK i góra zamknięta już na dobre. Uruchomili miejsca abonamentowe zeby teoretycznie luzniej sie zrobilo na dole :)


ja proponuje Krokusa...mozemy stac na zewnatrz, albo jak jest gorszy pogodyn to wjechac na parking i w rogu jest zawsze pusto po prawej stronie...

Opublikowano

ty jak byś napisał prawdę to i tak ci nikt nie uwierzy

Opublikowano

no to mamy lipe :( Gabriel pamiętaj o mnie :P

wklej zdjęcie bo większość cię już raczej zapomniała

Dlatego dzisiaj przyjadę. Jak byś pracował u jednego z naszych kolegów też spędzał byś noce w pracy a spoty tylko przez internet i to jak szef w WC siedzi

OOOOoooo to jeszcze BAN za siedzenie na forum w trakcie dnia pracy :)

Opublikowano
  • Autor

Tyle ze w Kroskusie obawiam sie ze jest mały ten parking i ludzików moze byc sporo przez to .....

PLAZA ?


tyle ze w Plazie jest tylko MCD do żarcia :)

Opublikowano

A może pizzeria PEPEZ, tak jak A Trójki mają?

ABG

Opublikowano

ty jak byś napisał prawdę to i tak ci nikt nie uwierzy

lepiej uzupełnij profil bo inaczej...dots-light-green-12-inch.jpg

ale ten parking na dole po prawej jest zawsze pusty, ludzie parkuja po wjechaniu po lewej albo najczesciej u gory

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.