Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10313650_917227818302851_463353399518011

Na spocie A6 klubu taka B8 na 20" :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LO juzuuuu

Opublikowano

10313650_917227818302851_463353399518011

Na spocie A6 klubu taka B8 na 20" :decayed:

:facepalm:

zaczynając chronologicznie od osób biorących udział w tym deal'u to by trzeba to rozpisać w ten sposób....

D4NTE dzięki ...., ;) następnym razem tu też wystawiaj takie rzeczy ;):)

PABLO dzięki za kontakt do Kolegi :rolleyes:

KERCZI dzięki za pomoc :notworthy: w logistycznym ogarnięciu :decayed: akcji pod kryptonimem "jak wejść na mecz nie kupując biletów ani w kasie ani nie znając osobiście sprzedawcy z a4 klubu" :decayed:

:)

Opublikowano

You're Welcome ;)

Opublikowano

kumpel trochu był zdziwiony jak to mu opisałem co , kto , w czyim imieniu zrobi :wink::decayed:

Opublikowano

Bry wszystkim, w końcu jestem ;-)



Czy ktoś z Was jeździ czasem pod Poznań ? Jest tam komplet felunku a koleś nie bardzo chce wysłać.

Czasem tam jezdze w trase... Podaj o co chodzi na PW... zobacze co da sie zrobic.

Opublikowano
  • Autor

Siemka , a co to nikt nic nie imprezuje czy sie nie chwali ze imprezuje.....

ps. Fantomas odbieraj k... telefon! ups sorry jestes w p... to pewnie zasiegu nie było :P

Opublikowano

Buahaha

Opublikowano

:grin:

wysłane z .....

Opublikowano

Cuber co sie stało że ty w sobotni wieczór jesteś na forum ?!

Opublikowano
  • Autor

Nic sie nie stało , jeszcze jestem bo jeszcze coś widzę :) jak zaczną działac % to mnie nie bedzie :grin:

ps. joke! oczywiscie


10313650_917227818302851_463353399518011

Na spocie A6 klubu taka B8 na 20" :decayed:

sorry ale pasuje te felgi jak świni siodło :facepalm::facepalm::facepalm:


Nowy Passat kompi Highline z nowym silnikiem 2,0 TDI Bi turbo 4 motion 245 km cena 170 tyś zł ....... ciekawi mnie strasznie w jakiej cenie będzie B9 w tym silniku......

http://cenniki.konfigurator-vw.pl/pdf/nowy_passat_variant.pdf

Edytowane przez Cuber

Opublikowano

Nowy Passat kompi Highline


co pijesz? :)
Opublikowano
  • Autor

to co zawsze Voda źrodlana z Pepsi :P

Opublikowano

.......

..

Nowy Passat kompi Highline z nowym silnikiem 2,0 TDI Bi turbo 4 motion 245 km cena 170 tyś zł ....... ciekawi mnie strasznie w jakiej cenie będzie B9 w tym silniku......

http://cenniki.konfigurator-vw.pl/pdf/nowy_passat_variant.pdf

Pewnie +vat v :wink:

wysłane z .....

Opublikowano

.......

..

Nowy Passat kompi Highline z nowym silnikiem 2,0 TDI Bi turbo 4 motion 245 km cena 170 tyś zł ....... ciekawi mnie strasznie w jakiej cenie będzie B9 w tym silniku......

http://cenniki.konfigurator-vw.pl/pdf/nowy_passat_variant.pdf

Pewnie +vat v :wink:

wysłane z .....

Raczej..... Minus dochodowy ;)

Opublikowano

To nie beda takie silniki w eksploatacji jak cos sie zacznie sypac ale jak sie kupuje nowe to serwis zrobi.

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano
  • Autor

Themon , uzupełnij profil :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.