Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta przeróbke już lepiej...zupełnie inaczej wyglada auto...widać ze ktoś to z głowa przerabial...;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo przerabiał bo musiał.

Opublikowano

tylko ten kolor :wacko:


własnie moze była po dużym dzwonie


no ale Wasze opinie jak te silniki z awaryjnością ?


wydaje sie ze benzyna duża pojemność powinna chodzić niezniszczalnie jak w bmw

Opublikowano

Silnik MPI kozacki silnik

No chyba ze walona tez z tylu, bo poduszka, przod i tył jest przerobiony

Opublikowano

juz bangla, a taaaaak dla wygody.....bo jeszcze nie miałem a podobno kazdy kto wsiądzie do a8 nie chce juz nic innego...... skoro Tranzit wsiadł do wygodnego wózka to i ja mogę :)

pozwole sobie zauważyć ze strasznie spadły z ceny te a8 , kiedyś kosztowały krocie a dziś 30-40k mozna kupić

Boseron z tą wygodą to jest w tym dużo prawdy. Ostatnio miałem okazję pojeździć BMW 730 z 2008 roku na full wypasie i muszę powiedzieć, że chciało mi się płakać po powrocie do A6, nie mówiąc już o A4

Opublikowano

Eee BOSERON napewno nie kupisz..

Opublikowano

Pany No i stało się, dołączyłem do grona panów którzy zdradzili markę...

reju8uqy.jpg

Malutki przebieg, duże w porównaniu do a4 auto, myśle ze z dwa lata się pociesze. Oczywiście na nowy sezon obowiązkowo większa felga musi wpaść na latko. Tak nie ma się do czego doczepić. We wtorek przylansuje się na spota...

:grin::polew::buahaha::nabijasie:

Opublikowano

Pany No i stało się, dołączyłem do grona panów którzy zdradzili markę...

reju8uqy.jpg

Malutki przebieg, duże w porównaniu do a4 auto, myśle ze z dwa lata się pociesze. Oczywiście na nowy sezon obowiązkowo większa felga musi wpaść na latko. Tak nie ma się do czego doczepić. We wtorek przylansuje się na spota...

:grin::polew::buahaha::nabijasie:

ktos tu chyba zaraz bedzie bezrobotny :decayed:

Opublikowano

Pany No i stało się, dołączyłem do grona panów którzy zdradzili markę...

reju8uqy.jpg

Malutki przebieg, duże w porównaniu do a4 auto, myśle ze z dwa lata się pociesze. Oczywiście na nowy sezon obowiązkowo większa felga musi wpaść na latko. Tak nie ma się do czego doczepić. We wtorek przylansuje się na spota...

:grin::polew::buahaha::nabijasie:

A Ty co? Myślisz ze po co wyjechałem? Na wakacje??

Opublikowano

to kiedy byłeś rejestrować ?

Opublikowano

No przed chwila...od jutra już jestem w pracy

Dzisiaj przegląd w euromarkecie i blaszki i jazda

Opublikowano

e Kerczi nie zarejestrujesz............

najpierw kupiec na BMW później Audi ......

Opublikowano

No juz za późno, bo zarejestrowałem ;)

Jakbyś wczesniej mowil to bym wziął od Ciebie BmKe...potrzebowałem cos taniego w eksploatacji

Opublikowano

no i bmka jest po remoncie silnika wiec masz pewne auto, moze drugie kupisz

Opublikowano

skoro masz nowego opla ja wracam twoją b7 do domu i to będzie nasz służbowy :P

Opublikowano

i dalem sie zlapac jakie drugie :)

Opublikowano

Ale ktora? Juz prZeca sprzedana od tygodnia..

Opublikowano

Taaa sprzedana

Opublikowano

Co za gosc...

Opublikowano

Juz nie pamiętam kiedy tu ktoś prawdę powiedział

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.