Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Lenox i Fantomas => kolec róży......... :grin::grin::grin:


Spot robimy w Bronowicach we Wtorek tylko niech ktoś ogranie i da wskazówki na którym parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja za bronowice dziękuję powiem szczerze nie będę zap.... na drugi koniec miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Urlop czas zacząć;) mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze narazie nie jest kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzesik, spota robimy aby każde miejsce wziąć pod uwagę i kazdemu dac szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za bronowice dziękuję powiem szczerze nie będę zap.... na drugi koniec miasta

Ramzesik, glosuj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286123-ankieta-ktore-z-miejsc-wedlug-ciebie-bedzie-najlepsza-opcja-spotow-krakowskich/

btw, ja również za bronowice podziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no nie róbcie jaj.

Ma byc sprawiedliwie...nie wiemy jak jest w Bronowicach. Da ludzie którzy tam mieszkają i co wtedy? Oni maja wówczas jechac przez pół

Miasta?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za bronowice dziękuję powiem szczerze nie będę zap.... na drugi koniec miasta

Ramzesik, glosuj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286123-ankieta-ktore-z-miejsc-wedlug-ciebie-bedzie-najlepsza-opcja-spotow-krakowskich/

btw, ja również za bronowice podziekuje

Załatwione głos poszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

bylismy w czwartek pod plaza i w okolicy 21 bylo 12st ciepla i ludzie zaczeli sie zbierac(niestety cieplej nie bedzie),
poza tym we wtorek sa tam spoty(ostatnim razem stali na zewnatrz, dlatego bylo troche miejsca w srodku)

odnosnie Krokusa to jest spoko miejscowke, tak jak chlopaki pisza... tylko jest czynna bodaj do 22h30,albo do 23.
wiele razy sie zdarza, ze ktos cos robi w aucie i niestety siedzimy, nieraz dluze niz polnoc - mysle, ze wiecie o co mi chodzi
owiecie, ze wtedy mozna sie przeniesc na parking BP - zgodze sie, ale jak bedzie padal deszcz/ snieg?

Jeszcze kilka slow o bonarce.
po pierwsze, jest to zdecydowanie najcieplejszy parking, wiele osob, ktore przyjada w zimie(autami niegarazowanymi) napewno docenia ten fakt, bo jest tam caly czas okolo 15st ciepla. Powiecie... nie ma miejsca? W galerii tez jak sie wjezdza nie ma miejsca, trzeba poszukac parkingu - przeciez nie spotujemy w sobote o 14
Moim zdaniem najlepszy jest parking pomaranczowy - WYJAZD z tego parkingu jest miedzy biurowcami a stacja paliw - postaram sie zdobyc jakas mapke i pokazac dokladnie ktory
Jest tam sporo wiecej miejsca niz na niebieskim w GK.
jedynym minusem jest to, ze nie ma pradu, wiec miodek VAG'a nie zabierze :/

Wg mnie warto tez rozwazyc propozycje jakiejs Knajpy - np Tranzit mowil o pepezie, nie wiem jak tam z miejscem, ale zerknac chyba nie zaszkodzi.

Proponuje zrobic tak, jak mowil Karol...spot w kazdym miejscu i wtedy wybrac,
robienie ankiet to(jak widac) zadna metoda. Jednym nie pasuje wynik, inni mowia, ze nie wiadomo kto glosowal, zakladanie kolejnych tematow... po co to wszystko?
przeciez chyba wszystkim zalezy na dobrym miejscu do spotow...i jak pisal fantowski... nie wszyscy beda zadowoleni, ale nie moze byc tak, ze teraz jest walka o to kto ma blizej/dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak odnośnie miejsca co do spotów.Co prawda zjawiam się raz na jakiś czas .Dostosuje się co do reszty i co zostanie wybrane .Dla mnie jest to trochę śmieszne jak ktoś piszę że nie będzie tu jechał bo za daleko spoty nie sa robione 50Km od krakowa ,więc jak ktoś użytkuje auto na codzien to chyba nie jest problem zrobić 10km więcej ,tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

bylismy w czwartek pod plaza i w okolicy 21 bylo 12st ciepla i ludzie zaczeli sie zbierac(niestety cieplej nie bedzie),

ludzie zaczeli sie pomału zbierac po 22, i nie dlatego ze zaczynalo sie robic chlodniej tylko z racji na godzine i jakis mecz chyba byl(?)

Dajcie linka

łap

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284170-ramki-klubowe-pod-tablice-rejestracyjna-z-napisem-3d/page-3

Wg mnie warto tez rozwazyc propozycje jakiejs Knajpy - np Tranzit mowil o pepezie, nie wiem jak tam z miejscem, ale zerknac chyba nie zaszkodzi.

pytanie czy pomiesci ich parking okolo 20 aut naszych + innych gosci knajpy, Tranzit?

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, z fusów sobie wywróżyłem jaka byla frekwencja, pogoda i godzina o ktorej zaczelismy sie zbierac :decayed:


oczywiscie ze bylem


jeszcze co do propozycji knajpy - mowicie ze chcecie miec luz, zeby nikt sie nie pałętał pod nogami, zeby ludzie sie nie gapili, zeby bylo gdzie rezac itd itp.

Pod knajpa z pewnoscia beda odpowiednie ku temu warunki.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox i Fantomas => kolec róży......... :grin::grin::grin:

Spot robimy w Bronowicach we Wtorek tylko niech ktoś ogranie i da wskazówki na którym parkingu

trza się rozliczyć za tę przyjemność ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, spoty powinny być możliwie najbliżej centrum bo później odbije się to na frekwencji i tu nie ma z czym polemizować. Jednym pasują okolice południa KR, innym północy dlatego centrum wydaje się najbardziej sprawiedliwe. Mi pasuje Bonarka bo będę miał najbliżej, ale dostosuję się do poza tym tak jak pisze Gabriel w zimie jest ciepło, w lecie parówa jak wszędzie. Moim zdaniem sensowne propozycje to Galeria Krakowska, Kazimierz (spalona), Plaza, Bonarka reszta lokalizacji to niestety pryferia które wyeliminują część ludzi ze spotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowałem kiedys knajpe Stare Konie gdzie jest duzy parking na 50 samochodów i knajpa na 500 osób , niskie ceny, telebim na mecze w razie w i bardzo mało ludzi tam przychodzi praktycznie pusty lokal,ale to przy kobierzyńskiej więc powiecie ze mam za blisko....choć nie mieszkam juz w borku fałęckim wiec tez musze dojechać, mozna tez tam zrobić jednego spota i sie zobaczy..... oczywiście nie naciskam

po wielkich dylematach stwierdzam ze sie dostosuje , w końcu liczy sie towarzystwo i dobra zabawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, +1 za priorytety. Choc Stare Konie (pomijajac to, ze internet mowi, ze permanentnie zamkniete) mam 3min piechota od domu to moge jechac i do Krokusa. Nie po to mam samochod by nie jezdzic nim dalej niz 3km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...