Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka :hi:

Dzięki za spota.

Parking pod KFC trochę mały :wink: Największy stół w KFC też :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

No ale powiedzcie cos o nowej miejscowce a nie jakies półsłówka...?!?

Tak w kilku słowach Frekwencja nie powaliła było raptem kilka osób, dużo miejsca na parkingu ale niestety chłopaki chcieli coś zjeść a tu zonk, gdyż galeria otwarta jest do 21...

Dzięki za spota było jak zwykle wesoło :wink:

hmm ... co do frekwencji to nie było źle biorąc pod uwagę że jeszcze okres wakacyjny :wink: Co do reszty zgadzam się.

Fantomas - 190 po mieście i w deszczu :facepalm: - To już wiem czemu te implanty takie drogie :decayed:

Opublikowano

Co do miejsca w Bronowicach już wszystko chyba omówione, miejsce spoko ale z gastronomią jest kłopot bo zbyt wcześnie zamykane, niby jest kfc obok przy bp ale gdy będzie więcej osób to lipa z parkingiem.
Pytanie czy już zostajemy w plazie czy chcecie spróbować bonarkę ale jeśli ma być tyle osób co wczoraj to nie ma sensu się w to bawić.
Tak myślałem że droga powrotna będzie szybka u niektórych :decayed:
Na Lublańskiej zaraz przy statoil tam jest mega śliski asfalt zawsze w tym miejscu tył targa asfalt i DSC świruje :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

a co z krokusem? próbujemy?


No ale powiedzcie cos o nowej miejscowce a nie jakies półsłówka...?!?

+1

bgnlu.gif

Witam wszystkich :hi:

to widze ze nie wszystkim sie podobalo :D

Opublikowano

Bry...

Okaze sie, ze w Plazie bedzie tyle samo osob co wczoraj i niezaleznie gdzie bedziemy kto bedzie chcial to dojedzie i mozna robic spoty u Pablo pod blokiem, albo na go kartach, albo u Cubra na sklepie, albo u Kercziego na magazynie, albo u mnie w biurze. ;]

Opublikowano
  • Autor

Pablo ale co jest spoko ?

To że Każdy przejeżdżający tudzież przechodzący patrzy się na Ciebie jak na małpę w ZOO :facepalm: o to chodzi ? Jak tak to przepraszam miejsce super :kwasny:

Żarcie jest mało istotne , miejsce jest najważniejsze !

Opublikowano

Patrzy na Ciebie jak ja wczoraj na was gdy podjechałem :kox::decayed:


Bry...

Okaze sie, ze w Plazie bedzie tyle samo osob co wczoraj i niezaleznie gdzie bedziemy kto bedzie chcial to dojedzie i mozna robic spoty u Pablo pod blokiem, albo na go kartach, albo u Cubra na sklepie, albo u Kercziego na magazynie, albo u mnie w biurze. ;]

Dlatego jak ma być tyle osób to już ustalmy tą plazę i po kłopocie

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Pablo ale co jest spoko ?

To że Każdy przejeżdżający tudzież przechodzący patrzy się na Ciebie jak na małpę w ZOO :facepalm: o to chodzi ? Jak tak to przepraszam miejsce super :kwasny:

Żarcie jest mało istotne , miejsce jest najważniejsze !

no to rzeczywiście "miejsce spoko" :D

Dlatego jak ma być tyle osób to już ustalmy tą plazę i po kłopocie

Popieram.

Nie wiem po co kombinowac, plaza jest najbardziej w centrum, zjesc mozna, parking pusty, a to ze w zimie jest zimno, no coz... taki mamy klimat :)

jakos przez ostatnie kilka lat nikt z zimna na spocie nie umarl, dramatyzujecie jakby spoty sie na biegunie odbywaly.

poza tym mozna isc do srodka do plazy.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Tak sobie myślę, to zróbmy tą PLAZE, gdzieś w samym rogu, wydrukujemy i zalaminujemy takie karteczki ktore bedziemy zostawiac za szybą któregoś samochodu dla ludzi ktorzy dojadą gdzie jesteśmy.

Można wówczas iść do LAMBO CAFE, do MCD albo poprostu do FANTASY PARKU. Jest obok DECATHLON NA ZIME, jest w miare w centrum...i już...wiekszość powinna być zadowolona.

Opublikowano

Szkoda ze nie było tych którzy czynnie brali udział w dyskusji.

Dzięki za spota, fajnie było zrobić raz w innym miejscu, zawsze coś nowego tylko ta frekwencja.. :hi:

No sorry ale do domu wróciłem o 2-giej w nocy :/

Opublikowano
  • Autor

Kerczi ale chyba nie ma juz FantasyParku :)

Opublikowano

Kerczi ale chyba nie ma juz FantasyParku

Tak nie ma ale jest to :arrow2:http://pinkbowling.pl/krakow/
Więc można powiedzieć że jest to samo co było wcześniej tylko paroma szczegółami się różni.

Opublikowano

Kerczi ale chyba nie ma juz FantasyParku

Tak nie ma ale jest to :arrow2:http://pinkbowling.pl/krakow/

Więc można powiedzieć że jest to samo co było wcześniej tylko paroma szczegółami się różni.

dokładnie, o to mi chodziło...teraz jest coś podobnego....są duże loże i jest podobnie do tego co było wcześniej więc można w zimie się tam zagrzać, pogadać i poogladać koleżanki :)

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

dokładnie, o to mi chodziło...teraz jest coś podobnego....są duże loże i jest podobnie do tego co było wcześniej więc można w zimie się tam zagrzać, pogadać i poogladać koleżanki

Będzie trzeba to zamówi się na miejsce po rabacie z krokusa KFC bo mają dowozy do 22:00 :decayed:

Opublikowano

:siema:

pozdrowienia z warszawki..

Opublikowano
  • Autor

Kerczi no to uważam sprawę przyszłych spotów za klepniętą :) Dziś bede jeszcze w Kazimierzu to zobaczę dokładnie co i jak :) a spoty w PLAZIE sa jak najbardziej OK, nie wiedziałem ze sa dalej kręgle :)

Opublikowano

No ale powiedzcie cos o nowej miejscowce a nie jakies półsłówka...?!?

no generalnie Lenox podsumował że nie ma róży bez kolca a on wie co mówi więc tak jest a poza tym Cuber słowami poety adekwatnie określił zajebistość tej miejscówki więc wszystkim którzy polecali to miejsce powiem :thumbup1:

Miodzio tyś widzioł 190 chyba patrzyłeś na klimatronik

sam mówiłeś że ci więcej niż do 3 koła nie kręci

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Kerczi no to uważam sprawę przyszłych spotów za klepniętą :) Dziś bede jeszcze w Kazimierzu to zobaczę dokładnie co i jak :) a spoty w PLAZIE sa jak najbardziej OK, nie wiedziałem ze sa dalej kręgle :)

no to OK.

Skoro nasz

0982162fbab1cf24gen.jpg

tak postanowił to i tak będzie.

Proszę o zmianę pierwszgo posta.

Od przyszłego WTORKU spoty w PLAZIE, ja zajmuje się drukowaniem kartek z informacjami.

Opublikowano
  • Autor

Kerczi dobre foto :hi:

Opublikowano

no to w takim razie zamykam Ankiete :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.