Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dante, gdzie sa dokladnie te Twoje chlopaki od opon z huty?

masz dokladny adres do nich?

Musisz się kierować na hute sendzimira i zapakować na bramę gdzie była dawna giełda samochodowa i od tej bramy nie skrecajac jechać prosto do następnej, przyjeżdżając przez nią skręcamy w prawo i tam oni są niebieskie garaże z żółtym namalowanym pasem po środku ☺

Mapka :wink:

https://www.google.pl/maps/dir//50.077323,20.0646008/@50.0677184,20.0635313,1175a,20y,41.32t/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0?hl=pl

dzieki :wink:

Opublikowano

Do sprzedania A4 sedan B6 - foty niestety na stalowka jeszcze niebawem nowsze foto

http://otomoto.pl/C34296193.html

Opublikowano

Cóż to za cisza tutaj :whistling:

Jaka cisza, niecałe 2 tyg mnie nie było i tysiące postów wyspamowaliście :wink:

Tak sobie myślę, to zróbmy tą PLAZE, gdzieś w samym rogu, wydrukujemy i zalaminujemy takie karteczki ktore bedziemy zostawiac za szybą któregoś samochodu dla ludzi ktorzy dojadą gdzie jesteśmy.

Można wówczas iść do LAMBO CAFE, do MCD albo poprostu do FANTASY PARKU. Jest obok DECATHLON NA ZIME, jest w miare w centrum...i już...wiekszość powinna być zadowolona.

:thumbup1::decayed:

Opublikowano

10547694_702566529797168_544118232749548

Rano patrzę co nowego stoi obok paczkomatu pod robotą a tu.. pralniomat :lol1:
Czego to już nie wymyślą :grin::facepalm:

Opublikowano

10547694_702566529797168_544118232749548

Rano patrzę co nowego stoi obok paczkomatu pod robotą a tu.. pralniomat :lol1:

Czego to już nie wymyślą :grin::facepalm:

:hi: z wieczora .Pablo co się dziwisz :P hehe przynajmniej w czasie pracy będziesz mógł sobie zrobić pranie

Opublikowano

No za***ista sprawa :polew:

Opublikowano

A co ty myślisz że żona będzie ci całe życie gacie prała

Opublikowano

Panowie zróbmy te spoty w Plazie w czwartki o 20 :wink: niektórzy upieką dwie pieczenie na jednym ogniu :kox:

Opublikowano

Pany do B6, B7

jest do sprzedania:

RNS LED (PL MENU, MAPY 2014) - 2000zł

PODSTOPNICE z RS (komplet z MANUALA) - 400zł

LUSTERKO CZARNE Z KOMPASEM I FOTOCHROMEM z uchwytem na zwykłą szybę (bez rezania) albo na HANA SOLO (do wyboru) - P&P - 549zł

CZUJNIK DESZCZU ZMIERZCHU - 70zł

PANEL Z LAMPKAMI - CZARNY Z SZYBERDACHEM I LEDAMI (PAKIET ŚWIATŁO) - 150zł

OBUDOWY LUSTEREK Z S4 (satynowe) - 850zł

WKŁADY FOTOCHROM, PODGRZEWANE PRAWY I LEWY - 300zł

WŁĄCZNIK (DRL+CLH) - 40zł

Opublikowano

siemka :kawa:

wczoraj była mała przymiarka na zimę... :jerk:

c2ad99336653e3164101e4f0d7853283.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

:hi:

siemka :kawa:

+1 :kawa:


10547694_702566529797168_544118232749548

Rano patrzę co nowego stoi obok paczkomatu pod robotą a tu.. pralniomat :lol1:
Czego to już nie wymyślą :grin::facepalm:

Szykują się na sezon studencki :wink:

Opublikowano

siemka :kawa:

wczoraj była mała przymiarka na zimę... :jerk:

c2ad99336653e3164101e4f0d7853283.jpg

Hmmmm, myslalem ze będzie to lepiej wygladac bo tez o takich mysle

Opublikowano

Na żywo lepiej się prezentują, mi się bardzo podobają :P

Hmmmm, myslalem ze będzie to lepiej wygladac bo tez o takich mysle

Nie kupuj takich :D

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Na żywo lepiej się prezentują, mi się bardzo podobają :P

Hmmmm, myslalem ze będzie to lepiej wygladac bo tez o takich mysle

Nie kupuj takich :D

W zasadzie mam na celowniku jedne tylko bez dekielków, ukradli ponoć :/ Jaką oponę tam masz? 225, 235 ?

Opublikowano

Na żywo lepiej się prezentują, mi się bardzo podobają :P

Hmmmm, myslalem ze będzie to lepiej wygladac bo tez o takich mysle

Nie kupuj takich :D

W zasadzie mam na celowniku jedne tylko bez dekielków, ukradli ponoć :/ Jaką oponę tam masz? 225, 235 ?

225/45 ale opony są do zmiany prawdopodobnie założę 215/50.

Dekielki wyciągają się bajecznie łatwo więc nie wiem czy sam nie będę ich wyciągał na noc... :facepalm:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Na żywo lepiej się prezentują, mi się bardzo podobają :P

Hmmmm, myslalem ze będzie to lepiej wygladac bo tez o takich mysle

Nie kupuj takich :D

W zasadzie mam na celowniku jedne tylko bez dekielków, ukradli ponoć :/ Jaką oponę tam masz? 225, 235 ?

225/45 ale opony są do zmiany prawdopodobnie założę 215/50.

Dekielki wyciągają się bajecznie łatwo więc nie wiem czy sam nie będę ich wyciągał na noc... :facepalm:

aaaa to dlatego takie balony, ja chce 215/40 ;-)

Opublikowano

Panowie, ma ktos pozyczyc heat gun? po polsku to sie chyba zowie opalarka

Opublikowano

Panowie, ma ktos pozyczyc heat gun? po polsku to sie chyba zowie opalarka

zapraszam Cię :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.