Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zadzwon

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zadzwon

SENKIUŁ SZIFO

Opublikowano

KERCZI, masz może na sprzedaż olej Motul 8100 x-cess 5l?

Opublikowano

Mam :)

Opublikowano

Mam :)

No to chętnie przytulę jedną bańkę :) W jakiej cenie? Będziesz na spocie w przyszłym tygodniu?

Opublikowano

Mam :)

Taaa pewnie podróbka :decayed:

Opublikowano

Mam :)

Taaa pewnie podróbka :decayed:

Jak Ci załatwiałem b8 to Ci to nie przeszkadzało.

Powinienem być

Opublikowano

Zadzwon

SENKIUŁ SZIFO

Zobacz jeszcze szifo takie ustrojstwo:

http://www.gigabyte.com/microsite/342/images/models.html

Pieniądze może nie małe ale poręczne toto (10x10cm), ultra ciche i wydajne...

Nie wiem co Karol proponował ale to mi wpadło ostatnio w o3 i się mi spodobało. :wink:

Opublikowano

Zadzwon

SENKIUŁ SZIFO

Zobacz jeszcze szifo takie ustrojstwo:

http://www.gigabyte.com/microsite/342/images/models.html

Pieniądze może nie małe ale poręczne toto (10x10cm), ultra ciche i wydajne...

Nie wiem co Karol proponował ale to mi wpadło ostatnio w o3 i się mi spodobało. :wink:

PC w usff....

Misiu...to co wkleiłeś to kosmiczny price...choć przyznam...przyjemna zabaweczka

Opublikowano

Zadzwon

SENKIUŁ SZIFO

Zobacz jeszcze szifo takie ustrojstwo:

http://www.gigabyte.com/microsite/342/images/models.html

Pieniądze może nie małe ale poręczne toto (10x10cm), ultra ciche i wydajne...

Nie wiem co Karol proponował ale to mi wpadło ostatnio w o3 i się mi spodobało. :wink:

PC w usff....

Misiu...to co wkleiłeś to kosmiczny price...choć przyznam...przyjemna zabaweczka

Ale przecież nie pisałem że najtańsze. Wręcz przeciwnie, a przecież nasz miszczuniu taki trochę gadżeciarz, więc grosza nie poskąpi.

Dba o design lokalu i chciałby też pewnie żeby to pochodziło kilka dobrych lat... :wink:

A imho usff mimo że fajne ustrojstwo to jednak duuużo mniej poręczne od tego i przede wszystkim głośniejsze, większe i bardziej prądożerne.

Dobranoc. :naughty:

Opublikowano

Powitać :hi: w końcu piątunio :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi: w końcu piątunio :decayed:

Taki trochę Piateczeczek...trzymać kciuki za dzisiejsze zakupy...

Opublikowano

Powitać :hi: w końcu piątunio :decayed:



Taki trochę Piateczeczek...trzymać kciuki za dzisiejsze zakupy...

:wink: daj znać co i jak :naughty:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

witam :hi:

panowie szybki kurs jak tu wrzucić fotkę ?

Opublikowano

kliknij w "Więcej opcji" i później masz na dole ładowanie grafiki :wink:

Opublikowano

znowu piątek :facepalm:

Opublikowano

:siema:

znowu piątek :facepalm:

Przykro, bo w sobotę nie chodzisz do pracy ? :whistling:

Opublikowano

panowie ponawiam zakupie takiego sikacza rurka olejowa do silnika 2,3 l kod ng 7a nm


panowie coś takiego

Opublikowano

BAX masz numer części??

Opublikowano
  • Autor

Hej panowie czy ja mam pecha czy te auta są do bani po 71 tys wymienił mi serwis na gwarancji dwumas i tarczę i docisk a teraz mam przejechane 88 tys i jak wysprzeglam sprzęgło to słychać taki dziwny dźwięk i buczenie normalnie mnie zaraz ch..j szczeli z tym autem

A możesz uzupełnić Swój profil ? :facepalm:

Siemka wszystkim :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.