Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, znam Olszyne i betony zaraz sie człowiek budzi

Dzię dobry Aniu :hi:

Jak tam obiecana koszulka?? :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robi się. ..

Opublikowano

Będzie wymiana koszulek?? :))

Opublikowano

Jest jest, ale wstyd mi za Pl naród...ta droga powinna mieć priory nr 1

Jechałem tam kiedyś na oponie o profilu 35 i czułem to samo. Nawet maluch nas wyprzedzał.

Swoją drogą oni chyba chcą Zachód tą drogą odstraszyć od nas.

Opublikowano

Będzie wymiana koszulek?? :))

Na razie wymiana samochodu [emoji13]
Opublikowano

Siemka :kawa:

Opublikowano

Jest jest, ale wstyd mi za Pl naród...ta droga powinna mieć priory nr 1

A dalej autostrada z ograniczeniem prędkości bo pobocze zapomnieli zrobić :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Mercedes mnie pomiazdzyl jeśli chodzi o wykonanie. Niestety muszę przyznać ze jakość wykonania i komfort podróżowania jest o wiele wyższy niż w audi...to samo tyczy się BMW. Niestety BMW tez wypada lepiej od audi

I komuś to teraz powiedział

Myślisz że wazelinką wjedziesz do lepszej celi u Transita a Pablo ci załatwi taniej folie na wyświetlacz albo że ci Boseron punkty skasuje i może jeszcze cie nie zamkną

:P

Opublikowano

Można wymyślić biznes ????

http://www.biztok.pl/lifestyle/kenijczyk-za-4-tysiace-zlotych_a18081/2

Mercedes mnie pomiazdzyl jeśli chodzi o wykonanie. Niestety muszę przyznać ze jakość wykonania i komfort podróżowania jest o wiele wyższy niż w audi...to samo tyczy się BMW. Niestety BMW tez wypada lepiej od audi

I komuś to teraz powiedział

Myślisz że wazelinką wjedziesz do lepszej celi u Transita a Pablo ci załatwi taniej folie na wyświetlacz albo że ci Boseron punkty skasuje i może jeszcze cie nie zamkną

:P

PABLO z Boseronem wysłali mi przelew żebym do posta dopisał tez BMW ;)

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Pany kumpel szuka kogos do jazdy z przyczepko-laweta na ten weekend po Krakowie. Wymog wlasny samochod z hakiem. Nie znam szczegolow, kwot itp. Wiecej info Mateusz Wajda 515 135 768.

Btw :siema:

Edytowane przez norbi3000

Opublikowano

Pisz do Kercziego

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Pany kumpel szuka kogos do jazdy z przyczepko-laweta na ten weekend po Krakowie. Wymog wlasny samochod z hakiem. Nie znam szczegolow, kwot itp. Wiecej info Mateusz Wajda 515 135 768.

Btw :siema:

Mam lawete do wynajęcia z kierowcą jak chcesz... ceny atrakcyjne tel. 691 953 805

Opublikowano

Pany kumpel szuka kogos do jazdy z przyczepko-laweta na ten weekend po Krakowie. Wymog wlasny samochod z hakiem. Nie znam szczegolow, kwot itp. Wiecej info Mateusz Wajda 515 135 768.

Btw :siema:

Mam lawete do wynajęcia z kierowcą jak chcesz... ceny atrakcyjne tel. 691 953 805

Raczej się nie zrozumieliście ;)

Opublikowano

Pany kumpel szuka kogos do jazdy z przyczepko-laweta na ten weekend po Krakowie. Wymog wlasny samochod z hakiem. Nie znam szczegolow, kwot itp. Wiecej info Mateusz Wajda 515 135 768.

Btw :siema:

Mam lawete do wynajęcia z kierowcą jak chcesz... ceny atrakcyjne tel. 691 953 805
Raczej się nie zrozumieliście ;)
No troche ;)
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Jol Panicze

Opublikowano
  • Autor

Siema Pańciu :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.