Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jason-loves-crocs-like-his-mask.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zanim tego na agh złożą, to już pewnie będzie przestarzały ;p

Opublikowano

Siema All :hi:

109886551_3_644x461_ladowarka-do-lustrza

Ma ktoś może pożyczyć taką ładowarkę do akumulatora lustrzanki Sony ?

W zasadzie podładowanie na spocie też by mnie ratowało..

Prawie nie robie zdjęć, a jak trzeba to nie ma czym naładować, bo się zapomniało zabrać :facepalm:

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

ja mam to jest alfa ?

Opublikowano

ja mam to jest alfa ?

Dokładnie!

dasz sie podładować ? :decayed:

Opublikowano

Najnowszy passat B8 - całkiem dobrze wygląda.

Zobaczcie jak się włączają zegary :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Kto się dzisiaj melduje na spocie? Gk otwarta jest?

Weź ktoś vag-a bo potrzebuje błęda sprawdzić :wink:

Opublikowano

:hi:

SIema Koledzy, jestem w Jaworniku, mam mapy problem z autem czy jest ktoś wstanie pomóc, tzn podpiąć ustrojstwo pod kompa?

Tomek jak się skończyło z tym problemem??

dojechał do Łodzi :wink:

Maciek dzieki jeszcze raz za pomoc, auto w sumie z bledem smiga bo pozwolilem sobie nawet 170 smigac.

Jedno co mnie zastanawia dostałem z polecenia kilka numerow dzwonilem do 5 osob Pablo w pracy, Maciek i Cuber "wczorajszy" a jeden kolega po weselu :D jak nic ustawiac sie z Wami na picie :D

pozdrawiam i jeszcze raz dzieki

Opublikowano

:hi:

SIema Koledzy, jestem w Jaworniku, mam mapy problem z autem czy jest ktoś wstanie pomóc, tzn podpiąć ustrojstwo pod kompa?

Tomek jak się skończyło z tym problemem??

dojechał do Łodzi :wink:

Maciek dzieki jeszcze raz za pomoc, auto w sumie z bledem smiga bo pozwolilem sobie nawet 170 smigac.

Jedno co mnie zastanawia dostałem z polecenia kilka numerow dzwonilem do 5 osob Pablo w pracy, Maciek i Cuber "wczorajszy" a jeden kolega po weselu :D jak nic ustawiac sie z Wami na picie :D

pozdrawiam i jeszcze raz dzieki

Nie ma za co. Jak zwykle k-ów poleca się i do vaga i do picia :wink:

Może BT2015? :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Siemka All :hi:

Opublikowano

Tomek podałem Ci z 3-4 numery nie mów że wszyscy byli najebani :decayed:



Kto się dzisiaj melduje na spocie? Gk otwarta jest?

Ja będę ale ok 21:30 bo wcześniej nie dam rady podjechać. Lennox graty przygotowane :)

Opublikowano

:hi:

SIema Koledzy, jestem w Jaworniku, mam mapy problem z autem czy jest ktoś wstanie pomóc, tzn podpiąć ustrojstwo pod kompa?

Tomek jak się skończyło z tym problemem??

dojechał do Łodzi :wink:

Maciek dzieki jeszcze raz za pomoc, auto w sumie z bledem smiga bo pozwolilem sobie nawet 170 smigac.

Jedno co mnie zastanawia dostałem z polecenia kilka numerow dzwonilem do 5 osob Pablo w pracy, Maciek i Cuber "wczorajszy" a jeden kolega po weselu :D jak nic ustawiac sie z Wami na picie :D

pozdrawiam i jeszcze raz dzieki

Nie ma za co. Jak zwykle k-ów poleca się i do vaga i do picia :wink:

Może BT2015? :drunk:

Bukowiny od 2 lat nie opuszczam i w tym roku tez planuje byc tfuu na 100% bede

Pablo nie najebani tylko wczorajsi :D

Opublikowano

Zapomniałem dać cudzysłów :decayed:


Pancie, dzisiaj ostatni dzień promocji w KFC kubełek za 14,99zł więc kto głodny to śmigać na spocie :naughty:

Opublikowano

A jak dojechać na górny parking jak wszystkie wjazdy są zamknięte?

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

Skąd wiesz że zamknięte??
Mnie co prawda nie było 2-3 tygodnie ale nic nie słyszałem o tym.

Opublikowano
  • Autor

Dobre pytanie , ja stoję na zielonym na końcu

PABLO SKORO JEST NA MIEJSCU TO CHYBA WIE..... :)

Opublikowano

Bo jestem na miejscu i wprawdzie można wjechać na parking ale tylko na te niskie poziomy bo dalej jest wszystko zastawione kratami

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano
  • Autor

Mozna wjechać od strony masarskiej chyba tak się nazywa ta ulica ....

Z racji totalnego chaosu panującego w GK dzisiaj spocimy sie pod halą targowa na kielbaskach ....

Tam Nas szukajcie jak cos :)

Opublikowano

ja mam to jest alfa ?

Dokładnie!

dasz sie podładować ? :decayed:

jestem w domu jak coś

Opublikowano

ja mam to jest alfa ?

Dokładnie!

dasz sie podładować ? :decayed:

jestem w domu jak coś
Ja tez...i co z tego?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.