Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chodziło mi o Ciebie z tą wojną... A co do zmiany dwumasu na jednomase... Może w warunkach podniesionej mocy i momentu ma to sens (choć nie znam się na tym), tymniemniej w wersjach seryjnych robi się to po to, żeby zaoszczędzić kilka groszy.

Czy teraz zrozumiałeś mojego posty?

No chyba że kolega ma w swoim AFN-ie 200 KM to zwracam honor...

ABG

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2000zl

Krumak ma na miejscu po 1995 :grin:

I co w tym śmiesznego?

Że 5 robi różnicę :wink:

Siemka dupcie :wink:

Opony zmienione?

a po co ? :decayed:

Przypominam że Q hamuje tak samo jak FWD a nawet gorzej :P

Edytowane przez ruks

Opublikowano

Nie chodziło mi o Ciebie z tą wojną... A co do zmiany dwumasu na jednomase... Może w warunkach podniesionej mocy i momentu ma to sens (choć nie znam się na tym), tymniemniej w wersjach seryjnych robi się to po to, żeby zaoszczędzić kilka groszy.

Czy teraz zrozumiałeś mojego posty?

No chyba że kolega ma w swoim AFN-ie 200 KM to zwracam honor...

ABG

Ja Cie rozumiem tylko nie wiem po co na goscia najezdzasz?

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry: w ten pracujący pełny ruchu dzień :decayed:

Transit, kolega się wystraszył i nic już nie odpisał po Twojej odpowiedzi.. ;/

^_^

Opublikowano

:bry: w ten pracujący pełny ruchu dzień :decayed:

Transit, kolega się wystraszył i nic już nie odpisał po Twojej odpowiedzi.. ;/

^_^

Pablo a co ty znicze sprzedajesz ?
Opublikowano

:bry: w ten pracujący pełny ruchu dzień :decayed:

Transit, kolega się wystraszył i nic już nie odpisał po Twojej odpowiedzi.. ;/

^_^

Pablo a co ty znicze sprzedajesz ?

:grin:

Opublikowano

Pablo a co ty znicze sprzedajesz ?

Kaufland otwarty więc punkt musi być przynajmniej na chwile otwarty :wink::decayed:

Jak masz to dej opchnę :decayed:

Opublikowano

:bry: w ten pracujący pełny ruchu dzień :decayed:

Transit, kolega się wystraszył i nic już nie odpisał po Twojej odpowiedzi.. ;/

^_^

We wtorek mu przejdzie jak ktoś mu auto pod VAG-a podepnie ;)

ABG

Opublikowano

Mariusz odpuść :)

Opublikowano

Dzięki za odpowiedzi. Tutaj nie chodziło o zaoszczędzenie kilku stówek. Miałem duży dylemat czy kupić oryginał SACHS/ LUK czy założyć jednomasowy zestaw dedykowany do tego AUDI (firma VALEO). Siedziałem sporo na różnych forach dotyczących samochodów z silnikiem AFN (mówiąc w dużym uproszczeniu - generalnie grupa VW). To co przesądziło za jednomasą to dobre opinie osób, które już założyły a nie sprzedawców. Nawet nowa dwumasa potrafi się dosyć szybko zepsuć a jednomas jest prosty i naczytałem się dużo pozytywnych opini na forach. Co do oszczędności - nie rozumiem tego argumentu -> czy Ty jak masz zmienić klocki hamulcowe to jedziesz z tym do ASO bo nie ma co oszczędzać? Czy firtry kupujesz w ASO? Dywaniki też? bo przecież nie ma co oszczędzać. Ja po prostu chciałbym zapytać czy jest taka możliwość aby podpiąć samochód i zobaczyć co jest grane - tyle:) pozdrawiam!

Opublikowano

Nawet nowa dwumasa potrafi się dosyć szybko zepsuć

oj tak, u mnie nowy dwumas sachsa wysral sie po 15kkm :kwasny:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Dzięki za odpowiedzi. Tutaj nie chodziło o zaoszczędzenie kilku stówek. Miałem duży dylemat czy kupić oryginał SACHS/ LUK czy założyć jednomasowy zestaw dedykowany do tego AUDI (firma VALEO). Siedziałem sporo na różnych forach dotyczących samochodów z silnikiem AFN (mówiąc w dużym uproszczeniu - generalnie grupa VW). To co przesądziło za jednomasą to dobre opinie osób, które już założyły a nie sprzedawców. Nawet nowa dwumasa potrafi się dosyć szybko zepsuć a jednomas jest prosty i naczytałem się dużo pozytywnych opini na forach. Co do oszczędności - nie rozumiem tego argumentu -> czy Ty jak masz zmienić klocki hamulcowe to jedziesz z tym do ASO bo nie ma co oszczędzać? Czy firtry kupujesz w ASO? Dywaniki też? bo przecież nie ma co oszczędzać. Ja po prostu chciałbym zapytać czy jest taka możliwość aby podpiąć samochód i zobaczyć co jest grane - tyle:) pozdrawiam!

Widzę że kolega chciał się odgryźć, ale niespecjalnie mu to wyszło...

Człowieku... Ja nie muszę jeździć do ASO żeby serwisować auto tak jak fabryka przewidziała. Chodzi mi o zasadę, że jak ma być dwumas to u mnie jest dwumas a nie zestaw dedykowany. Jak mają być filtry do AFN-a to u mnie są filtry do AFN-a a nie od AVG. Jak dywaniki mają być od A4 to u mnie są od A4 a nie od A3 albo dedykowane.

Ale oczywiście to Twoje auto więc zrobisz jak zechcesz. Na spota oczywiście zapraszamy. Prawie zawsze ktoś ma VAG-a więc bez problemu podepniemy Ci auto. Będziesz musiał tylko jak każdy nowicjusz kupić kubełek KFC (oryginał a nie dedykowany) ;)

Opublikowano

:siema:

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

Ma ktoś doświadczenie jaką firmą najlepiej wysłać felgi tak żeby nie zapłacić majątku??

Opublikowano

Moja...

Za komplet 18" z felgami 79zl

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

kurierem KEX wyslesz za 32zl komplet.

robisz dwie paczki po dwie felgi, 16zl kosztuje jedna paczka.

Opublikowano

Radek zacznę Ci oddawać przesyłki w takim razie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.