Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po krotkiej przerwie,

Panowie, jest tutaj ktos, kto mam mozliwosc sciagniecia auta z UK - konkretnie irlandia polnocna?

chodzi mi o sam transport

ma ktos moze namiary na kolege, ktory byl na spocie(juz jakis czas temu) a4 z kierownica po prawej :)

dzieki

coś tam znalazł ;-) ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:)

Opublikowano

Albo cięgno masz źle ustawione od samego początku skoro turbo daje stale shift. Gdyby było źle wyważone to juz dawno by padło. Poza tym co ma wyważenie do wstawania, albo dostaje ciąg ze spalin i wstaje albo nie dostaje i nie wstaje.

Odkąd jeździsz ma taki problem?

Mechanik reagulowal, podobno ustawil cuegno prawidlowo.

Tak, od samego poczatku jak kupilem auto to jest taki problem (rok czasu).

powaznie czy znowu jaja sobie robicie (jak zwykle)? :P

zeby sie zaraz nie okazalo ze 'wlasciciel' to Gruszka :decayed:

mam problem z turbo, za pozno wstaje :wink:

jeden mechanik stwierdzil ze bylo zle wywazone podczas regeneracji.

wymienilem juz chyba wszystko, przeplywka, czujnik cisnienia doladowania, zawor podcisnienia (n75), wszystko na ori nowych czesciach pierburga.

auto faktycznie ożyło ale nadal to nie jest to co powinno byc.

turbo bylo tez nie tak dawno temu regenerowane, z 40kkm temu.

A czemu nie pojedziesz do tego mojego ziomka z www.mobil-tech.pl ?

PS: http://otomoto.pl/audi-80-super-klasyk-C35022006.html

Jakos zapomnialem o nim

Byla jeszcze opcja uszkodzonej gruszki, mozliwe ze to od tego?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Jak sparciała membrana w gruszce to możliwe ale z fusów nikt Ci nic nie wywróży przecież ;-)

Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

:)

Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś;) ESa jakas?

Będziesz na spocie jutro?

Opublikowano

Jak sparciała membrana w gruszce to możliwe ale z fusów nikt Ci nic nie wywróży przecież ;-)

Przeciez nie pytam sie czy to na 100% gruszka, tylko czy to moze byc od tego ;)

Szukam wszystkich mozliwych przyczyn i bede je powoli usuwac.

Opublikowano

:)

Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ;) ESa jakas?

Będziesz na spocie jutro?

moze uda mi sie wpasc jak mnie shadow do domu odwiezie :P

Opublikowano

Byla jeszcze opcja uszkodzonej gruszki

Gruszka był tydzień temu i nie wyglądał na uszkodzonego tzn. był normalnie uszkodzony tak jak zawsze.

Opublikowano

Byla jeszcze opcja uszkodzonej gruszki

Gruszka był tydzień temu i nie wyglądał na uszkodzonego tzn. był normalnie uszkodzony tak jak zawsze.

:grin:

Opublikowano

Jak sparciała membrana w gruszce to możliwe ale z fusów nikt Ci nic nie wywróży przecież ;-)

Przeciez nie pytam sie czy to na 100% gruszka, tylko czy to moze byc od tego ;)

Szukam wszystkich mozliwych przyczyn i bede je powoli usuwac.

a logi doładowania robiłeś ? tam dużo widać jeżeli porządnie zlogujesz

Opublikowano

Przed zmiana tych wszystkich klamotow robilem, po zmianie nie robilem

Opublikowano

:)

Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ;) ESa jakas?

Będziesz na spocie jutro?

moze uda mi sie wpasc jak mnie shadow do domu odwiezie :P

czyli jak będziesz to bez wozu? Jak bez wozu to nie musisz przyjeżdżać :D

Opublikowano

Pany kończy mi się OC ktoś coś od nas ma doczynienia z tą coroczną tragedią każdego właściciela :decayed: zaś podnieśli zwyżkę za wiek do 26lat i d*pa... przy współwłaścicielu co ma pełne zniżki plus ja 2-3lata licza mi najtaniej 730zł :facepalm:

Edytowane przez bodowp

Opublikowano

Pany kończy mi się OC ktoś coś od nas ma doczynienia z tą coroczną tragedią każdego właściciela :decayed: zaś podnieśli zwyżkę za wiek do 26lat i d*pa... przy współwłaścicielu co ma pełne zniżki plus ja 2-3lata licza mi najtaniej 730zł :facepalm:

Wal do Janusza, szczegóły na PW.

Opublikowano

Pany kończy mi się OC ktoś coś od nas ma doczynienia z tą coroczną tragedią każdego właściciela :decayed: zaś podnieśli zwyżkę za wiek do 26lat i d*pa... przy współwłaścicielu co ma pełne zniżki plus ja 2-3lata licza mi najtaniej 730zł :facepalm:

Wal do Janusza, szczegóły na PW.

:facepalm::facepalm: Zapomniałem, że OZI ogarnia kuwetę. Dzięki :wink:

Opublikowano

:)

Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ;) ESa jakas?

Będziesz na spocie jutro?

moze uda mi sie wpasc jak mnie shadow do domu odwiezie :P

czyli jak będziesz to bez wozu? Jak bez wozu to nie musisz przyjeżdżać :D

a co potrzebujesz swinko :)

Opublikowano

sprawdzić czujnik deszczu zmierzchu u kogoś. Miodka nie widziałem na spocie chyba od kwartału, Ciebie prawie od kwartału a Cuber nie ma tego czujnika. Chyba że on jest taki sam jak w B7? :eusathink:

Opublikowano

nie wiem czy jest taki sam jak w b7, ale z tego co pamietam mozna mu ustawiac parametry vagiem,
co wlasciwie tam chcesz sprawdzac? nie dziala Ci...?

Opublikowano

robiłem instalacje, ale stale wywala błąd czujnika. Zmierzyłem napięcia na pinach w instalacji wygląda że są OK, kodowania nie da się z@#$ać, dlatego typuje teraz że czujnik jest padnięty i chcę go wpiąc komus w instalację i zobaczyć czy zagada. Vagiem ustawisz mu czułości i niewiele więcej.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.