Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jaki błąd wywala dokładnie??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Takie błędy są, o dziwo działa CH/LH po ciemności :D

01771 - Control Module for Headlight Range (J431)
004 - No Signal/Communication

01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397)
004 - No Signal/Communication

01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397)
008 - Implausible Signal

Opublikowano

:)

Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ;) ESa jakas?

Będziesz na spocie jutro?

moze uda mi sie wpasc jak mnie shadow do domu odwiezie :P

Pewnie, że odwiozę nawet i przytransportować Cię mogę - 3zł/km. Prawdziwa promocja, bo w cene przejazdu wliczony jest olej, a nie jak co poniektórzy liczą jeszcze 1l do każdych 100km.. :P

Opublikowano

Jeśli ma ktoś problemy ze swoja turbina to zapraszam na http://www.biturbo.eu

Twoj ten zaklad? Czy to jakis sprawdzony/zaprzyjazniony etc?

Wysłałem ci PW.

Opublikowano

Takie błędy są, o dziwo działa CH/LH po ciemności :D

01771 - Control Module for Headlight Range (J431)

004 - No Signal/Communication

01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397)

004 - No Signal/Communication

01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397)

008 - Implausible Signal

Na pewno problem z samopoziomem.. a to pewnie przez to że masz zwykłe lampy u siebie a nie xenon. Co do reszty to jednak szukał bym rozwiązania w wiązce :wink:

Opublikowano

nie pytałem o pierwszy błąd bo wkodowałem sobie to gówno przypadkiem i nie wiem gdzie wykodować :D

Ty to jednak miodku nie wierzysz we mnie i od razu że wiązka;) sprawdzę czujnik, jak będzie OK to będę wiedział przynajmniej jedno na 100%. Tylko niech ktoś przyjedzie ;)

Opublikowano

To podłącz zasilanie tam gdzie ma być a nie do lampki i bedzie git :wink:

Opublikowano

To podłącz zasilanie tam gdzie ma być a nie do lampki i bedzie git :wink:

I to jeszcze lamki w drzwiach,...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

jakiej lampki w drzwiach? Jest zasilane z lampki podsufitki ale w czym widzicie problem? Tam jest zasilanie cały czas 12V. Darecy tak robił i hulało..

Opublikowano

jakiej lampki w drzwiach? Jest zasilane z lampki podsufitki ale w czym widzicie problem? Tam jest zasilanie cały czas 12V. Darecy tak robił i hulało..

Oszukali Cię...w lampce prąd jest a czasem go nie ma...zupełnie jak w lodowce...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Darecy pisze tak

"W miejscu gdzie powinien być czujnik pod lusterkiem, jest dummy zaślepka- wyjmujesz ją, dokładnie czyścisz i wkładasz/ przyklejasz czujkę.
Ja nie chciałem ciągnąć dodatkowych kabelków do zasilania do bezpiecznika więc podpoiłem się z zasilaniem pod lampkę podsufitki gdzie jest po włożeniu kluczyka non stop 12V i masa"

Więc jak mu to działa? Zrobiłem dokładnie tak jak pisze...

Wydaje mi się w czujniku nie musi być zasilania 12V 24h na dobę tylko jak auto jest uruchomione, dlatego jego robota wydała mi się logiczna.

Opublikowano

No do CLH wystarczy tylko przy uruchomieniu cana/otworzeniu samochodu, ale potem do działania czujnika prąd tez jest potrzebny...;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ewentualnie możesz napisać do Gruszki , On posiada schematy do B8....

P.s. Jutro przyjeżdżam na spota stworem...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tyle że prąd do lampki dochodzi nawet gdy światło nie jest zapalone, ale sprawdzę to jeszcze raz. Dzięki.

Opublikowano

Ty, przeca z Miodkiem zartujemy

Opublikowano

Siema Krakusy, co tam słychować? :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

ramzes troszkę zmodyfikował nick :naughty:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

ramzes troszkę zmodyfikował nick :naughty:

Napisał jeszcze raz do Hugo i man zmienić ponownie na KercziPany ;)

Opublikowano

:siema:

ramzes troszkę zmodyfikował nick :naughty:

Napisał jeszcze raz do Hugo i man zmienić ponownie na KercziPany ;)

:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.