Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :hi::kawa:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejka, 20-go grudnia SJS organizuje na torze Kielce zlot samochodów z napędem na 4 koła, może ktoś byłby chętny wziąć udział więc podsyłam garść informacji.

no no ciekawe :wink:

To zapraszam tyle że u Ciebie na ten zlot musiałbyś zrobić moda z drugim silnikiem w bagażniku i wyprowadzonym napędem na tył :wink:

A tak swoją drogą jakbyście chcieli to można zrobić jakiś zlot A4 na torze, na stałe robimy już zloty dla Imprezowiczów i Alfiarzy, zdarzały się też Mustangi czy konfrontacje EVO vs STI :)

myślałem żeby z Wąskim B2jką pojechać :wink:

dla takich jak my to tam nie ma miejsca

Opublikowano

:hi: Dzięki za spota... Ale na koniec się uśmiałem z lennoxa :grin::polew:

To nie jest kur#a śmieszne... dosłownie 2 minuty :P:facepalm::lol:

A co sobie powyklinałem to moje :)

Opublikowano

Będę miał do sprzedania b7 sedan s-line 2.0 tdi quattro, salon polska, 1 właściciel.

Opublikowano

Hejka, 20-go grudnia SJS organizuje na torze Kielce zlot samochodów z napędem na 4 koła, może ktoś byłby chętny wziąć udział więc podsyłam garść informacji.

no no ciekawe :wink:

To zapraszam tyle że u Ciebie na ten zlot musiałbyś zrobić moda z drugim silnikiem w bagażniku i wyprowadzonym napędem na tył :wink:

A tak swoją drogą jakbyście chcieli to można zrobić jakiś zlot A4 na torze, na stałe robimy już zloty dla Imprezowiczów i Alfiarzy, zdarzały się też Mustangi czy konfrontacje EVO vs STI :)

myślałem żeby z Wąskim B2jką pojechać :wink:

dla takich jak my to tam nie ma miejsca

Znalazłoby się.

Opublikowano

A Nóż ktoś poszukuje takiego oto stworka....znajomy ma do sprzedania....ciekawa sztuka.

W zestawie ma siatki i pałąki zamiast drzwi i dachu....przekładka trwa 5 minut

http://allegro.pl/jeep-wrangler-unlimited-4x4-bezwypadkowy-unikat-i4885742948.html

Opublikowano

Pany S5 czy LG G3 ?

Opublikowano

Hejka, 20-go grudnia SJS organizuje na torze Kielce zlot samochodów z napędem na 4 koła, może ktoś byłby chętny wziąć udział więc podsyłam garść informacji.

no no ciekawe :wink:

To zapraszam tyle że u Ciebie na ten zlot musiałbyś zrobić moda z drugim silnikiem w bagażniku i wyprowadzonym napędem na tył :wink:

A tak swoją drogą jakbyście chcieli to można zrobić jakiś zlot A4 na torze, na stałe robimy już zloty dla Imprezowiczów i Alfiarzy, zdarzały się też Mustangi czy konfrontacje EVO vs STI :)

myślałem żeby z Wąskim B2jką pojechać :wink:

Jeszcze Sokoła zwerbujcie do teamu i antyki naklepią evolucjom :grin:

myślałem żeby z Wąskim B2jką pojechać :wink:

dla takich jak my to tam nie ma miejsca

Nie widziałem jeszcze listy zgłoszeń ale mają być różne czterołapy nie tylko wymiatacze po 300+

Jakaś dobra promka, normalnie rolsy chodzą o jedno zero więcej :wink:

Opublikowano

Pany S5 czy LG G3 ?

fani samsunga powiedza, ze samsung a fani lg powiedza, ze lg.

ja osobiscie wybralbym G3 bo nie trawie tych sztucznych i przeklamanych kolorow AMOLEDa, poza tym S5 ma o wiele bardziej uboga nakladke od LG i jest bardziej zamulony (pomimo ze maja takie same procesory).

tez stalem przed takim wyborem jak Ty i wybralem LG, z tym ze nie G3 a G2, bo roznica miedzy nimi jest niewielka i nie warto bylo doplacac ~400zl do G3.

idz do MM, wez do reki S5 i G3, pobaw sie nimi i sam zdecyduj co Ci bardziej odpowiada :)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Pany S5 czy LG G3 ?

Tylko IPHONE 5S / 6 (lub 6 PLUS) :good:

Opublikowano

Tomek weź Samsunga, choć najlepiej byłoby Iphona. No chyba ze CUBER sie odezwie to wtedy w grę wchodzi jeszcze NOKLA

Opublikowano

idz do MM, wez do reki S5 i G3, pobaw sie nimi i sam zdecyduj co Ci bardziej odpowiada :)

:good:

Oczywiście jak każdy polecam to co mam czyli LG G2. Też sięzastanawiałem czy S4 czy LG G2

Ekran, bateria, interfejs, wygląd/przyciski, IrDA...

G3 to samo tylko trochę inne :wink:

Opublikowano

idz do MM, wez do reki S5 i G3, pobaw sie nimi i sam zdecyduj co Ci bardziej odpowiada :)

:good:

Oczywiście jak każdy polecam to co mam czyli LG G2. Też sięzastanawiałem czy S4 czy LG G2

Ekran, bateria, interfejs, wygląd/przyciski, IrDA...

G3 to samo tylko trochę inne :wink:

To tak jak BEta Pabla to samo co 3.0tdi tylko inna pojemność ;))

Opublikowano

To tak jak BEta Pabla to samo co 3.0tdi tylko inna pojemność )

Ta sama przyjemność bo tyle samo garów :P Program i taka sama moc co w 3.0D :P

FANTOMAS weź Nokie 3310 i po sprawie, wszędzie się dodzwonisz.

A co z Twoim wynalazkiem z czajna? Już nie działa??

Chcesz to mam G3 Titan nówka za 1460zł ale i tak wolę Myphona :grin:

Radekst dzięki za mini spota, udało się wcisnąć bajere klientce :naughty:

http://youtu.be/BOeWjZJDHos

Dzisiaj testowałem A1 w Driveclub na PS4 :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

dzien dobry, co slychac....:)

Opublikowano

Chcesz to mam G3 Titan nówka za 1460zł ale i tak wolę Myphona :grin:

Radekst dzięki za mini spota, udało się wcisnąć bajere klientce :naughty:

i wystawisz mi na to pełną fv
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.