Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Radekst dzięki za mini spota, udało się wcisnąć bajere klientce :naughty:

dzieki dzieki :thumbup1:

za zbajerowanie klientki tez :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...

boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami :grin:

tfu tzn ze znajomymi bo on kolegów nie ma :decayed:

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...

boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami

ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...

boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami

ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...

kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ?

Opublikowano

i wystawisz mi na to pełną fv

Tobie nie.

Tomek w tej cenie na fv to będzie Ci ciężko znaleźć G2 a co dopiero G3, chcesz na fv23 to idz do media Markt czy innych złodziei i masz za 1999zł S5 czy taką G3.

Jeśli kupujemy od hurtownikow czy prywatnej osoby nowe telefony na której my nie otrzymujemy żadnej fv to tak samo nie ma obowiązku wystawiać fv stąd taka niska cena.

Gruszka najlepszego!!

Dalej czekam byś mi to UPC w końcu załatwił!!

Opublikowano

Ogr jedziesz do Kielc ?

Opublikowano

Gruszka najlepszego ;-)

Ogr jedziesz do Kielc ?

Ja nie mam Q i nie mam jak. Żona jest wtedy na dyżurze, a ja się muszę dzieckiem zająć.

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s6-lpg-i-skrzynia-po-regeneracji-C35068495.html

Ziomek z osiedla sprzedaje, podobno Niemiec płakał jak sprzedawał albo Turek nie pamiętam..

Jak ziomek z osiedla jak to z mojego osiedla

Opublikowano

Pablo, masz złe dane

Złe bo???

Znam go 25 lat i mieszkał obok w bloku, obecnie na innym osiedlu jak już chcecie być tacy dokładni :)

10841178_752969551423532_1586439787_n.jp

10859799_752969511423536_1925374847_n.jp

Merol już ready i można śmigać.

A4 też ogarnięta i idzie na sprzedaż.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Pablo, masz złe dane

Złe bo???

Znam go 25 lat i mieszkał obok w bloku, obecnie na innym osiedlu jak już chcecie być tacy dokładni :)

10841178_752969551423532_1586439787_n.jp

10859799_752969511423536_1925374847_n.jp

Merol już ready i można śmigać.

A4 też ogarnięta i idzie na sprzedaż.

Chodzilo mi o auto nie o goscia ale mniejsza.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...
boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami

ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...

kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ?

Kurcze wypadło mi to już z głowy...jak na razie lapek śmiga i koleżanka jest zadowolona :wink: a na spocie byłem z 40 min bo mecz graliśmy o 21
Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...
boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami

ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...

kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ?

Kurcze wypadło mi to już z głowy...jak na razie lapek śmiga i koleżanka jest zadowolona :wink: a na spocie byłem z 40 min bo mecz graliśmy o 21

To się minęliśmy bo ja byłem około 21-szej.

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...
boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami

ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...

kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ?

Kurcze wypadło mi to już z głowy...jak na razie lapek śmiga i koleżanka jest zadowolona :wink: a na spocie byłem z 40 min bo mecz graliśmy o 21

To się minęliśmy bo ja byłem około 21-szej.

W końcu się gdzieś trafimy :-P
Opublikowano

Pany... Przestańcie prosze te słupy cytatowe umieszczać, bo pół strony trzeba przewinąć żeby kilka wyrazów przeczytać :facepalm: Chyba przejrzyściej by było żeby zacytować ostatni wpis... Z góry dziękuję :hi:

ABG

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...
boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami

ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...
Fanta nie chciałbyś poznać moich kolegow... tfu... znajomych.... ;) we wtorek wbijam na spota.... Dante ja nie mam minut darmowych....

Transitku ups... słup sie wstawil ale ja mam usprawiedliwienie bo mnie dawno nie bylo

odrazu zarzuce temat... co myślicie o tym wózku... wart uwagi.... silnik napęd ok, jakies wady?

http://otomoto.pl/C34197215.html

Opublikowano

Boseron powiem ci fajny rodzinny samochód którego zawsze szukałes i dużo miejsca ma z tylu.

Transit a kogo to obchodzi ze musisz przewijać ? Masz jeszcze jakieś ciekawe uwagi ?

Opublikowano

Siemka :hi:

Boseron jak nie masz minut to puszcz sygnał... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.