Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam leje czesto i nie widze roznicy, wczoraj ON 4.51 :) ciekawe czy zejdzie ponizej 4

BOSERON to by wszystko wyjaśniało jeśli chodzi o naprawę BMW

??? Mozesz rozwinac bo ja nie w temacie? BMW tam tankowalo i sie zepsulo ? :)

Kolego to szydera nie czytaj tego

Szydera nie szydera ale BOSERON już 4 razy remontował silnik a tankuje tylko tam...

:grin:

Edytowane przez miodzio

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto nigdy nie tankował na Auchanie niechaj pierwszy rzuci kamień ;)

A tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

Kto nigdy nie tankował na Auchanie niechaj pierwszy rzuci kamień ;)

A tak w ogóle to :hi:

z6047540Q,Jeden-z-protestujacych-rzuca-k

Opublikowano

Kamień :facepalm: a nie kostke brukową

Opublikowano

Kto nigdy nie tankował na Auchanie niechaj pierwszy rzuci kamień ;)

A tak w ogóle to :hi:

Ja :)

Opublikowano

Kto nigdy nie tankował na Auchanie niechaj pierwszy rzuci kamień ;)

A tak w ogóle to :hi:

Ja :)

+1 choć do października byłem biednym studentem :grin:

Opublikowano

Chociaż na auchanie nie tankuje to uważam że z paliwem jest jak z kupowaniem kebaba, jedzie się tam gdzie sa kolejki. Gdyby było tam słabe paliwo to nie czekało by sie do dystrybutora po 10 min. Jakby ludziom raz czy drugi zakaszlało auto to by olali oszczędności...

Opublikowano

Chociaż na auchanie nie tankuje to uważam że z paliwem jest jak z kupowaniem kebaba, jedzie się tam gdzie sa kolejki. Gdyby było tam słabe paliwo to nie czekało by sie do dystrybutora po 10 min. Jakby ludziom raz czy drugi zakaszlało auto to by olali oszczędności...

czy ja wiem, u góry masz przykład boserona, 4x wymiana silnika i dalej tam tankuje

Opublikowano

Chociaż na auchanie nie tankuje to uważam że z paliwem jest jak z kupowaniem kebaba, jedzie się tam gdzie sa kolejki. Gdyby było tam słabe paliwo to nie czekało by sie do dystrybutora po 10 min. Jakby ludziom raz czy drugi zakaszlało auto to by olali oszczędności...

Pamiętam jak na 2 roku jeździliśmy do BAR MAXa na Grzegórzeckie na Euroburgery czy hamburgery XXL. Tanio i dużo.... szło się nawpierdzielać za 6-7zł a to że to był najgorszy syf i brzuch nieraz bolał było mało ważna przy studenckim budżecie.

Opublikowano

Chociaż na auchanie nie tankuje to uważam że z paliwem jest jak z kupowaniem kebaba, jedzie się tam gdzie sa kolejki. Gdyby było tam słabe paliwo to nie czekało by sie do dystrybutora po 10 min. Jakby ludziom raz czy drugi zakaszlało auto to by olali oszczędności...

Tyle że część osób nawet nie zauważy że im auto kaszle :decayed: albo później u mechanika epopeje piszą co to za kiepskie auto że ciągle w nim coś :wink: Ja się oduczyłem tankować na marketach dzięki stacji Carrefoura w Czyżynach chociaż we Francji lalem na sklepowych, i nie narzekałem :) Natomiast na Auchanie przyjemności lub nie, nie miałem ale raczej nie zaleję :P

Opublikowano

ja np wczoraj widzialem na stacji auchan Pana biala 458 italia :)
przejechalem 2x zeby sprawdzic, czy mi sie nie wydawalo :decayed:

Opublikowano

ja np wczoraj widzialem na stacji auchan Pana biala 458 italia :)

przejechalem 2x zeby sprawdzic, czy mi sie nie wydawalo :decayed:

kumpel kiedyś tankował tam Ateco i przed nami stał GTR.. :decayed:

Opublikowano

bo jesteście żydy, tak jak i Ci co tankują tańszy ON byle zaoszczędzić 20zł na baku :decayed: , mi tak może zdarzyło się kilka razy zatankować nie szlachetną ropę jak była awaria, no ale silnik to odpłaca.

Opublikowano
Opublikowano

sie nie znosz

to jest oldpacket

robione od razu na klasyka do renowacji

jednym słowem dobra baza do odbudowy

Opublikowano

sie nie znosz

to jest oldpacket

robione od razu na klasyka do renowacji

jednym słowem dobra baza do odbudowy

Do jakiej odbudowy? Co Ty tam chcesz odbudowywać? Popatrz na wyposażenie, opis w ogłoszeniu. Brakuje tylko foteli wentylowanych, a to nie odbudowa tylko MOD. Ona ma wszystko, nawet full światła LED, tylko nie wiem czy skrętne czy zwykłe bo na zdjęciach nie pokazali.

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi:

Powitać :hi:

Nie ucierpiało wczoraj twoje auto przy tym wypadku? Bo to było w dość bliskiej odległości gdzie parkujesz :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.