Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tankuje na shell i mam święty spokój :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tankuje na shell i mam święty spokój :P

nie każdy robi w kadwatechu

Opublikowano

ale pierdo....cie

mnie to wali po ile jest bo i tak zawsze za stówke tankuje

:oklasky:

ja tankuje na shell i mam święty spokój :P

nie każdy robi w kadwatechu

szef dał karnet na taką stacja to co zrobisz

Edytowane przez -RamzeS-

Opublikowano

ale pierdo....cie

mnie to wali po ile jest bo i tak zawsze za stówke tankuje

:oklasky:

ja tankuje na shell i mam święty spokój :P

nie każdy robi w kadwatechu

szef dał karnet na taką stacja to co zrobisz

tzn ze bona dostałeś ?

a mówią że prywaciarz to pracownika jak cytrynę dusi a tu proszę jaki socjal

Opublikowano

:grin:

do zobaczenia wieczorem :)

bedziesz miał vaga? :wink:

Opublikowano

co potrzebujesz? ;)

Opublikowano

ale pierdo....cie

mnie to wali po ile jest bo i tak zawsze za stówke tankuje

:oklasky:

ja tankuje na shell i mam święty spokój :P

nie każdy robi w kadwatechu

szef dał karnet na taką stacja to co zrobisz

tzn ze bona dostałeś ?

a mówią że prywaciarz to pracownika jak cytrynę dusi a tu proszę jaki socjal

sam sobie kupiłem kartę podarunkową i zapłaciłem z firmowych pieniędzy :decayed:

Opublikowano

co potrzebujesz? ;)

ten sam błąd co ostatnio.. airbag

Opublikowano

Pany BMKa poszla do Żyda ;) to co teraz naprawiamy hehe

jak ktos cos slyszal o jakims wozku to rzucac temat

aha.... Auchan.... kurva szydercy hehe

Opublikowano

Pany BMKa poszla do Żyda ;) to co teraz naprawiamy hehe

jak ktos cos slyszal o jakims wozku to rzucac temat

aha.... Auchan.... kurva szydercy hehe

Karol ma fajną E60 :)

Opublikowano

nic nie mowil...

Opublikowano

Bo jeszcze ciepła ;)

Opublikowano

Pany BMKa poszla do Żyda ;) to co teraz naprawiamy hehe

jak ktos cos slyszal o jakims wozku to rzucac temat

aha.... Auchan.... kurva szydercy hehe

A4 już miałeś więc teraz proponuje iść albo w A3

http://olx.pl/oferta/audi-a3-2007-sportback-CID5-ID55sbj.html#c4c81c8cb9

albo A6

http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-a6-CID5-ID3ZhzL.html#c4c81c8cb9

No chyba że chcesz coś z Q, to może takie??

http://olx.pl/oferta/audi-a3-quattro-s-line-n-a-v-i-rezerwacja-CID5-ID7smX3.html#9dee8e768b

Opublikowano

Boseron kup a4 ode mnie ogarnięta technicznie na pic, rozrząd niedawno robiłem, nowy zawias, nic nie stuka, nie puka i masz zagazowane, będę płakać jak będę sprzedawać..

A może merola, wyjechał z fabryki ostatnio, wygląda jak funkiel nówka z DE i wszyscy niemcy płakali jak pojechała choć była kupiona w polskim salonie..

A może bete chcesz ode mnie, nikt nie kupił na jesień bo chyba za dużo płakałem jak sprzedawałem..

Opublikowano
  • Autor

gdzie się wszyscy podziali ? 20-sta minęła :)

Opublikowano

gdzie się wszyscy podziali ? 20-sta minęła :)

Nie pisałeś ze bedziesz wiec wszyscy zostali w domu

Opublikowano

dopiero do domu wrociłem...

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.