Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Frank... :facepalm:

O KU..W@... 5,14zł w szczycie. To pojechali ładnie (pier..ne ży..owskie spekulanckie świnie)!!!! :rant:

No to Panowie i Panie, raty kredytów * 50% :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dobrze że nic nie mam w franku..... :decayed:

Opublikowano

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Opublikowano

bo sie bierze kredyt w tym w czym się zarabia

Opublikowano

bo sie bierze kredyt w tym w czym się zarabia

+100

Opublikowano

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Wiesz nie każdy był tak mądry 6-7 lat temu. Wówczas stosunek CHF/PLN oscylował w okolicach 2-2,20. Ciekawe czy jeden koleś ode mnie z pracy się dziś powiesi??

Opublikowano

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Wiesz nie każdy był tak mądry 6-7 lat temu. Wówczas stosunek CHF/PLN oscylował w okolicach 2-2,20. Ciekawe czy jeden koleś ode mnie z pracy się dziś powiesi??

A jaka jest różnica teraz czy 7 lat temu? Głupota to głupota...

Opublikowano

A taka różnica, że wówczas kredyt we frankach był dużo bardziej opłacalny niż w złotówkach, tyle że większość ludzi nawet nie chciała myśleć o ryzyku walutowym

Opublikowano

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Wiesz nie każdy był tak mądry 6-7 lat temu. Wówczas stosunek CHF/PLN oscylował w okolicach 2-2,20. Ciekawe czy jeden koleś ode mnie z pracy się dziś powiesi??

sorry ale ten kto był mądry i przewidywalny to właśnie nie dał się nabić na dzide w banku w postaci obcej waluty. Na co ci ludzie liczyli biorąc kredyt na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat że niby zawsze będzie tak jak przy zawieraniu umowy. Pewnie że na przestrzeni lat może się okazać że wcale na tym źle nie wyszli ale wystarczy kilka - kilkanaście miesięcy i będą leżeć i kwiczeć bo się okaże że na rate nie wystarcza. I gotuje mnie jak słyszę że rząd ma interweniować bo inaczej frankowski pod most pójdzie.
Opublikowano

A taka różnica, że wówczas kredyt we frankach był dużo bardziej opłacalny niż w złotówkach, tyle że większość ludzi nawet nie chciała myśleć o ryzyku walutowym

Idąc tym tropem nie powinni tez płacić Autocasco bo jest drogie a przeca może nie ukradną...FANTOMAS powiedział już wszystko, nie ma tu nic do dodania...

Opublikowano

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Wiesz nie każdy był tak mądry 6-7 lat temu. Wówczas stosunek CHF/PLN oscylował w okolicach 2-2,20. Ciekawe czy jeden koleś ode mnie z pracy się dziś powiesi??

sorry ale ten kto był mądry i przewidywalny to właśnie nie dał się nabić na dzide w banku w postaci obcej waluty. Na co ci ludzie liczyli biorąc kredyt na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat że niby zawsze będzie tak jak przy zawieraniu umowy. Pewnie że na przestrzeni lat może się okazać że wcale na tym źle nie wyszli ale wystarczy kilka - kilkanaście miesięcy i będą leżeć i kwiczeć bo się okaże że na rate nie wystarcza. I gotuje mnie jak słyszę że rząd ma interweniować bo inaczej frankowski pod most pójdzie.

Zgadzam się w 100%, ale większość osób, które znam i mają kredyt we frankach nie myślało racjonalnie w momencie podpisywania umowy w banku (przecież frank to najbardziej stabilna waluta). Takie osoby powinny mieć pretensję wyłącznie do siebie, a nie do państwa

Opublikowano

A taka różnica, że wówczas kredyt we frankach był dużo bardziej opłacalny niż w złotówkach, tyle że większość ludzi nawet nie chciała myśleć o ryzyku walutowym

Idąc tym tropem nie powinni tez płacić Autocasco bo jest drogie a przeca może nie ukradną...FANTOMAS powiedział już wszystko, nie ma tu nic do dodania...

Taka tez ze wtedy myśleli ze są kozakami bo płaca 200-300 zł mniej za ratę...a teraz kilka miechow i oddają grzecznie to co kupili w tym kredycie

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

a czemu banki tak chętnie dawały w CHF bo wiedziały że to jest tylko kwestia czasu i będą na tym robić kapuche jak h... Myślicie że teraz nie dają ze względu na dobro kredytobiorcy . Teraz to już wiedzą że bańka spekulacyjna pękła i na kredytach w obcej walucie to banki by raczej płynęły a nie kredytobiorcy

Opublikowano

W każdym razie żydzi dziś sporo zarobili. Na zamknięciu dnia frank zyskał 19%, a rano na otwarciu było nawet PLN/CHF 5,12

Opublikowano

Taka tez ze wtedy myśleli ze są kozakami bo płaca 200-300 zł mniej za ratę...a teraz kilka miechow i oddają grzecznie to co kupili w tym kredycie

Dokładnie

Znam takich co już płacą dobrych kilka lat i jeszcze nie zaczęli spłacać tego co faktycznie wzieli.

Opublikowano

Lepiej tam nie mieć kredytów i żyć spokojnie :decayed:

Opublikowano

Lepiej tam nie mieć kredytów i żyć spokojnie :decayed:

To trzeba mieć dużo szczęścia albo bogatych rodziców ;)

Dostałem przed chwila od Czakiego zdjęcie passata w ASO w Tarnowie.... Masakra

6ee55b4138894d63b01b973df0cb4451.jpg

Opublikowano

albo po prostu szeroko pojętą pasję

passek mascot-line

Opublikowano

to chyba Pasek szanownego Ojca.... :wink:

Opublikowano

Lepiej tam nie mieć kredytów i żyć spokojnie :decayed:

To trzeba mieć dużo szczęścia albo bogatych rodziców ;)

Dostałem przed chwila od Czakiego zdjęcie passata w ASO w Tarnowie.... Masakra

6ee55b4138894d63b01b973df0cb4451.jpg

teee dobry patent

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.