Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Krakowie wymienią mi szybę w aucie w przyzwoitej cenie? Może ktoś coś polecić ?

Fantomas dobrze wymienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze nie jestem na tym etapie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Krakowie wymienią mi szybę w aucie w przyzwoitej cenie? Może ktoś coś polecić ?

MarcoPolo Przewóz

Pilkington Portowa

a jutro jak mi się przypomnisz to mogę Ci dać jeszcze kontakt do gości którzy przyjeżdżają na miejsce i są jeszcze tańsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Krakowie wymienią mi szybę w aucie w przyzwoitej cenie? Może ktoś coś polecić ?

MarcoPolo Przewóz

Pilkington Portowa

a jutro jak mi się przypomnisz to mogę Ci dać jeszcze kontakt do gości którzy przyjeżdżają na miejsce i są jeszcze tańsi

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihail ja wysyłałem 18 stki z oponami chciałem wysłac jako dwie paczki ale felga z opną okazało sie ze przekracza wymir standardowy i była duza dopłata, więc spakowałem po 2 felgi osobno jako dwie paczki i po dwie opny jko kolejne dwie i wyszło koło stówy :kwasny: , proponowali mi palete ale to koszt 150 zł wiec juz wogóle sie nie opłacało, a brałem z kexxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś, coś na śląsk chciał podrzucić to koło 10 będę u Was...załatwie swoje sprawy(1,5-2h) i wracam do siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś, coś na śląsk chciał podrzucić to koło 10 będę u Was...załatwie swoje sprawy(1,5-2h) i wracam do siebie :wink:

zostałbyś na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady ...a chętnie bym tak zrobił :wink: ....

Jestem w pracy pod telefonem od 18...sam rozumiesz ...auto bez softu...nie dojadę w razie gdyby mnie ściągali :wink::grin:

....teraz siedzi ake...ale to dalej za mało jak na 150 km i godzinę na dojazd od wezwania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś może czarne ramki klubowe pod tablicę?

Edytowane przez Fugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihail ja wysyłałem 18 stki z oponami chciałem wysłac jako dwie paczki ale felga z opną okazało sie ze przekracza wymir standardowy i była duza dopłata, więc spakowałem po 2 felgi osobno jako dwie paczki i po dwie opny jko kolejne dwie i wyszło koło stówy :kwasny: , proponowali mi palete ale to koszt 150 zł wiec juz wogóle sie nie opłacało, a brałem z kexxem

Tak właśnie zrobiłem lecz i tak przekraczało o 10kg. Jedna firma chyba tylko robi przesyłki do 50kg i jest to ups a za pośrednictwem sendit pl wyjdzie 100zl okaże się jutro wszystko czy pójdzie jak kurier się pojawi. A tak na marginesie to kiedy mu pokażesz swoje b8[emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi::kawa:

Siemasz Sebastian. Widzialem cie ostatnio pod hala na kiełbasce hehe. Powrotem co ze ładnie ci się twoja furmanka prezentuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi::kawa:

Siemasz Sebastian. Widzialem cie ostatnio pod hala na kiełbasce hehe. Powrotem co ze ładnie ci się twoja furmanka prezentuje
Trzeba było zajechać na bajerkę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzeba było zajechać na bajerkę

Jak tak dalej pójdzie to przy tej mojej diecie to też zacznę bajerować kiełbaski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zajechać na bajerkę

Jak tak dalej pójdzie to przy tej mojej diecie to też zacznę bajerować kiełbaski :naughty:
[emoji14]olew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...