Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nie masz opcji kodowania to kupujesz zwykły moduł na allegro za 50zł, ja to mam koło 2 lat, odpowiednio podpinasz i masz:

Oczywiście nie podlega dyskusji że nie jest to homologowane, ale kto na to patrzy.

Sporo jak za taki układ... a wystarczy jedynie LM7805 1zł, ATtiny13 4zł, MOSFET 2zł, tranzystor 0,50zł + kilka rezystorów 0,50zł i bardzo prosty programik. Można jeszcze prościej zamiast procka komparator wstawić.

:facepalm:

Wiem wiem :decayed: mam zboczenie w tych tematach :naughty:

Poprzedni właściciel tego http://otomoto.pl/skoda-octavia-tuning-polecam-C35449640.html

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nie masz opcji kodowania to kupujesz zwykły moduł na allegro za 50zł, ja to mam koło 2 lat, odpowiednio podpinasz i masz:

Oczywiście nie podlega dyskusji że nie jest to homologowane, ale kto na to patrzy.

Sporo jak za taki układ... a wystarczy jedynie LM7805 1zł, ATtiny13 4zł, MOSFET 2zł, tranzystor 0,50zł + kilka rezystorów 0,50zł i bardzo prosty programik. Można jeszcze prościej zamiast procka komparator wstawić.
Na pewno każdy ma programator [emoji3]

Wyciekło z miski olejowej...

Opublikowano

Panie, a jak to jest że wcześniej frekwencja na forum 80% a teraz to 8%?

Czy to baba jakaś cię opętała

Panie we wtorki zawsze teraz pracuje do 21:00 czasem dłużej i nie zawsze zdążę podjechać..

A w ogóle to :bry: wszystkim.

Wczoraj ok 23:00 jadę lookam na temperaturę a tu 15 stopni w styczniu nocą!! :wtf: przyszła wypiz*ówa z deszczem i w pół godziny do 6 stopni spadła temperatura :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano
:hi: Cześć
Opublikowano

Ktoś na zloty zabiera jakieś gadżety klubowe? Wlepka klubowa by mi się przydała na mojej A2'jce...

Chodzi ci zlot w BT czy o wtorkowe spoty?

O wtorkowe złoty :)

Bede w ten wtorek i w bagażniku bede miał trochę towaru ;)
Opublikowano

witam,

bywa ktos na spotach a4 b7/b8 3.0tdi w miare nie modzonym ? :decayed:

pytam, bo mialem wczoraj odebrac swoje cacko od mechanika, ale IMO nie jedzie jak powinno, wiec jeszcze kazalem poprawic program.

Chcialbym miec jakis odnosnik i bylbym wdzieczny jakby ktos mnie przewiozl krotki odcinek :)

bylbym mega wdzieczny :)

Edytowane przez basta85

Opublikowano

:hi:

jak mi się uda to i ja podjadę we wtorek

Opublikowano

Ramzes masz ramki z logo 3d to weź mi,

Pany kolega ostatnio zakładał do Opla astry czujnik zmierzchu i gość mu zrobił właśnie światła do jazdy dziennej jako mijania tylko słabsza mocą.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Przy zwykłych żarówkach to luz...ale przy ksenonie ??;)

Opublikowano
  • Autor

Siemka Wszystkim :)

Opublikowano

Siemka Wszystkim :)

w końcu wstałeś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie no luuuuuuuzik , wstałem dużo wcześniej :)

Opublikowano

Jadę do Pszczyny, ktoś coś??

Opublikowano

siemanko :wink:

Opublikowano

Przy zwykłych żarówkach to luz...ale przy ksenonie ?? ;)

boseronowi zapewne chodziło o drogowe, bo w mijania robić dzienne tak jak napisałeś w ksenonie odpada

Opublikowano

si ;)

Opublikowano

:wink:

Opublikowano

Ramzes masz ramki z logo 3d to weź mi,

Pany kolega ostatnio zakładał do Opla astry czujnik zmierzchu i gość mu zrobił właśnie światła do jazdy dziennej jako mijania tylko słabsza mocą.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Nie mam 3D tylko zwykle
Opublikowano

Przy zwykłych żarówkach to luz...ale przy ksenonie ?? ;)

boseronowi zapewne chodziło o drogowe, bo w mijania robić dzienne tak jak napisałeś w ksenonie odpada

tak chodziło mi o drogowe jako dzienne , sorki

Opublikowano

Napisano wczoraj, 20:17
Yoghurt, dnia 10 Sty 2015 - 16:40, napisał:

Krumak, dnia 10 Sty 2015 - 08:54, napisał:
Panowie nie orientujecie się czy VCDS 10.6 odpali na win 8.1??

da sie. ja tak korzystam na 64bitowym 8.1.

To bardzo proszę o manual co kupić bym się mógł podłączyć. Najlepiej link do Alledrogo

zakladajac, ze masz juz kabel to nic nie trzeba kupowac. Ze strony ross-tech sciagasz VCDS lite, bez podpietego kabla zaczynasz instalacje, instalujesz driver, ktory przychodzi z lite'em i po instalacji driver'a albo przerywasz instalacje albo instalujesz dalej i gdy program zostanie zainstalowany to go odinstalowujesz zostawiajac driver. nastepnie instalujesz vcds 10.6, nie instalujesz driver'a z tej wersji (masz juz nowsza wersje) i voila.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.