Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No i ziemniaki mi w piwnicy zgniły :polew:

ABG

A mi ziemniaki zaczęły kiełkować ;)

Dante co Ty robisz w sobote w pracy ?!

Wyciekło z miski olejowej...

Podatek Ci naliczam :-P

Ta naliczasz...

Hmmm nie jest źle. ..... jest tragicznie ale i tak B8 jak zebra nic nie

przebije ....

Dokładnie B8 zebra - miszcz

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

:hi:

Psia pogoda :/

Opublikowano

:hi:

Psia pogoda :/

Chyba u Ciebie...w Kraku swieci slonko

Opublikowano

:hi:

Psia pogoda :/

Chyba u Ciebie...w Kraku swieci slonko
Jasne...:whistling::wink:
Opublikowano

:hi:

Psia pogoda :/

Chyba u Ciebie...w Kraku swieci slonko
Jasne...:whistling::wink:

No ryli...nawet spocik mamy mały...

0e86b2ab67433204fe4a1c9a0c86e3fc.jpg

Opublikowano

Panowie nie orientujecie się czy VCDS 10.6 odpali na win 8.1??

Opublikowano

:hi:

Psia pogoda :/

Chyba u Ciebie...w Kraku swieci slonko
Jasne...:whistling::wink:

No ryli...nawet spocik mamy mały...

0e86b2ab67433204fe4a1c9a0c86e3fc.jpg

:nabijasie:

Co Ty dobrego na śniadanie jadłeś ?? :decayed: ,..,....Mózg Ci potem takie figle płata i za dużo endorfin produkuje ,które Cię w taki świetny humor wprowadzają...wizje masz przy tym jakieś ....takie bym powiedział jak ze snu :) ...

Ten co rezał zebre na b8 co tu mieliście wrzuconą swego czasu też jakiś taki ...na hormonach szczęścia musiał być ....by takie mody wprowadzać w życie ....:grin:

Ponoć po wekendzie temperatura spadnie i śniegiem sypnie.....może jakiś wypadzik w tygodniu na Wielką Raczę się ogarnie :wink:

Opublikowano

ARTURRO to poprostu szczęśliwe życie...wystarczy takie prowadzić i od razu świat widziany jest w innych barwach ;))) :nabijasie:

Opublikowano

Eee ...no....faktycznie musiało smakować :grin:....

Opublikowano

Ale na narty czy poślizgać się autkami?!?

Opublikowano

Na deche ;)...a autko też pewnie gdzieś się śliźnie... jak znam życie :whistling:

Opublikowano

:naughty:

przyponij Sobie Swoje B5 kilka lat wcześniej :facepalm:

ARTURRO to poprostu szczęśliwe życie...wystarczy takie prowadzić i od razu świat widziany jest w innych barwach ;))) :nabijasie:

witaj w klubie :thumbup1:

Karol już wiem po co byłeś u Pańka w stolicy

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,w-nocy-ktos-wysadzil-bankomat-skradziono-kasetke-z-pieniedzmi,154654.html

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ARTURRO to poprostu szczęśliwe życie...wystarczy takie prowadzić i od razu świat widziany jest w innych barwach ;))) :nabijasie:

witaj w klubie [emoji106]1:

Karol już wiem po co byłeś u Pańka w stolicy

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,w-nocy-ktos-wysadzil-bankomat-skradziono-kasetke-z-pieniedzmi,154654.html

Sie potem prowadzi szczęśliwe życie :decayed:

Opublikowano

I teraz zobaczycie że kupi JEEP o którym ostatnio pisał :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Dante co Ty robisz w sobote w pracy ?!

Wyciekło z miski olejowej...

Podatek Ci naliczam :-P

Kolega...

Wyciekło z miski olejowej...

Opublikowano

przyponij Sobie Swoje B5 kilka lat wcześniej

Moja B5 przed 9 lat nie miała w ogóle startu do tego kosmity :wink:
Lusterka i lampy tylko były do wymiany nic więcej.

Opublikowano

Pablo dajesz foty do porównania ...bo na razie to chyba jesteś w opozycji :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.