Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da się jakoś w miarę prosto i szybko sprawdzić którą skrzynie posiada się w aucie?

VIN i ASO :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Da się jakoś w miarę prosto i szybko sprawdzić którą skrzynie posiada się w aucie?

VIN i ASO :whistling:

O ile poprzedni właściciel jej nie zmienił.

Opublikowano

wlepka ...w prawym górnym rogu skrzynia jest... grubszymi literami i większą czcionką

Opublikowano

wlepka ...w prawym górnym rogu skrzynia jest... grubszymi literami i większą czcionką

+4

Opublikowano

Siema :hi: może padaka będzie dzisiaj do odbioru :kox:

a jaka skrzynia wpada?

Z tego co pisał to bez kombinacji czyli pewnie ori.

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac.. :P

Opublikowano

wlepka ...w prawym górnym rogu skrzynia jest... grubszymi literami i większą czcionką

+4

miało być prosto i szybko ;):)

Opublikowano

wlepka ...w prawym górnym rogu skrzynia jest... grubszymi literami i większą czcionką

+4

miało być prosto i szybko ;):)

Dlatego tak jakoś wyceniłem ta informacje na więcej niż +1 :)

Opublikowano

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac..

Czy ja wiem czy taki sens jest wsadzać 6tke :eusathink:

Opublikowano

Siema :hi: może padaka będzie dzisiaj do odbioru :kox:

a jaka skrzynia wpada?

Z tego co pisał to bez kombinacji czyli pewnie ori.

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac.. :P

Jaką okazję ? ;-)

Swoją droga zmiana skrzyni na DQS to nie tylko zmiana samej skrzyni ale i sanek, wybieraków, przegubów, kompletu sprzęgła, itp itd...

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac..

Czy ja wiem czy taki sens jest wsadzać 6tke :eusathink:

Tu masz dobre info:

Obliczając przełożenia swojej skrzyni oraz skrzyni DQS wyszlo mi iż pierwsze 5 biegów w obu skrzyniach są niemal że identyczne. Bieg 6 w DQS jest poprostu "czystym" dodatkowym przełożeniem.

Opublikowano

Siema :hi: może padaka będzie dzisiaj do odbioru :kox:

a jaka skrzynia wpada?

Z tego co pisał to bez kombinacji czyli pewnie ori.

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac.. :P

Jaką okazję ? ;-)

Swoją droga zmiana skrzyni na DQS to nie tylko zmiana samej skrzyni ale i sanek, wybieraków, przegubów, kompletu sprzęgła, itp itd...

to jest tak samo jak przy zmianie z 2,5 na 1,9 .....ludzie pytają ,....czemu nie wrzuciłeś ?? nie mają pojęcia ile to roboty i i le dodatkowych rzeczy jest do wymiany...i ile to kosztuje ;)

Opublikowano

wlepka ...w prawym górnym rogu skrzynia jest... grubszymi literami i większą czcionką

+4

miało być prosto i szybko ;):)

Dlatego tak jakoś wyceniłem ta informacje na więcej niż +1 :)

+10 :)

W ASO pewnie by nie podali bo kiedyś już chciałem podpytać o jakieś numery części to dumnym i zdecydowanym tonem oświadczyli że numerów nie podają

Opublikowano

Siema :hi: może padaka będzie dzisiaj do odbioru :kox:

a jaka skrzynia wpada?

Z tego co pisał to bez kombinacji czyli pewnie ori.

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac.. :P

Ty tez miałeś okazje...chłop wjechał Ci w d*pę i jej nie wykorzystałeś bo trza było wyrezac quattro....bleeeee ;)))

Opublikowano

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac..

Czy ja wiem czy taki sens jest wsadzać 6tke :eusathink:

Tu masz dobre info:

Obliczając przełożenia swojej skrzyni oraz skrzyni DQS wyszlo mi iż pierwsze 5 biegów w obu skrzyniach są niemal że identyczne. Bieg 6 w DQS jest poprostu "czystym" dodatkowym przełożeniem.

Kolega jak zmieniał 5 n 6 w E46 też tak trafił i zmiana na duży plus. Szkoda że u mnie w AVF 6 nie jest dłuższa

Opublikowano

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac..

Czy ja wiem czy taki sens jest wsadzać 6tke :eusathink:

Tu masz dobre info:

Obliczając przełożenia swojej skrzyni oraz skrzyni DQS wyszlo mi iż pierwsze 5 biegów w obu skrzyniach są niemal że identyczne. Bieg 6 w DQS jest poprostu "czystym" dodatkowym przełożeniem.

Kolega jak zmieniał 5 n 6 w E46 też tak trafił i zmiana na duży plus. Szkoda że u mnie w AVF 6 nie jest dłuższa

Załóż 7 z Mana...

Albo dłużej zmieniaj biegi...wyjdzie na to samo...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Obliczając przełożenia swojej skrzyni oraz skrzyni DQS wyszlo mi iż pierwsze 5 biegów w obu skrzyniach są niemal że identyczne. Bieg 6 w DQS jest poprostu "czystym" dodatkowym przełożeniem.

90KM to za mało na dodatkowy nad bieg...takie moje zdanie, a na trasy nie jeżdżę tak często aby to miało jakikolwiek sens.

Opublikowano
Tu masz dobre info:

Obliczając przełożenia swojej skrzyni oraz skrzyni DQS wyszlo mi iż pierwsze 5 biegów w obu skrzyniach są niemal że identyczne. Bieg 6 w DQS jest poprostu "czystym" dodatkowym przełożeniem.

Kolega jak zmieniał 5 n 6 w E46 też tak trafił i zmiana na duży plus. Szkoda że u mnie w AVF 6 nie jest dłuższa

Załóż 7 z Mana...

Albo dłużej zmieniaj biegi...wyjdzie na to samo...

Nie kojarzę takiej skrzyni w Manie, myślałem o 9-tce z EuroCargo ale nie wejdzie w tunel :P

Opublikowano

Siema :hi: może padaka będzie dzisiaj do odbioru :kox:

a jaka skrzynia wpada?

Z tego co pisał to bez kombinacji czyli pewnie ori.

Bleee, miec taka okazje na DQSa i jej nie wykorzystac.. :P

Ty tez miałeś okazje...chłop wjechał Ci w d*pę i jej nie wykorzystałeś bo trza było wyrezac quattro....bleeeee ;)))

pomyliles mnie z kims.

chyba ze masz na mysli pogieta belke przez zatrzymanie sie na krawężniku po tym jak mnie obrucilo gdy mnie gosciu OBTARŁ w tylny BŁOTNIK, no ale od pogietej belki (tylko ona byla do wymiany, koszt 100pln) do wyrezania Q jest duzo dluzsza droga niz do wsadzenia 6G :wink:

swap na DQSa zajmuje 2dni a wyrezanie Quattro? z miesiac, jak nie lepiej, nie mowiac juz o kosztach bo bardziej oplaca sie w takim przypadku sprzedac auto i kupic drugie, takze porownanie z czapy wziete ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Jest może ktoś chętny by dziś pokopać w piłkę na Wielickiej o 21-30 ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.