Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi odebrane :dance2: sprzęgło chodzi tak miękko że myślałem za pierwszym razem, że dziurę w podłodze zrobiłem :P biegi też ładnie wszystkie lekko wchodzą. Jutro jazdy próbne bo dzisiaj pogoda nie pozwala ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to graty :)

Miodzio dziękuje za poświęcony czas..... okazało sie że mam grzane lustra tylko Helmut jak kupował auto to za mało wyłożył mamony i były niezakodowane , no bo jak to inaczej wytłumaczyć....... są w samochodzie grzane lustra a są wyłączone na kodowaniu ?

a juz mi babka na Małej Górze targała nożem wkłady :facepalm:


Kurva we Francji to mają Dziki Zachód ostatnio nie zazdroszcze :kwasny:

Opublikowano

Pany jakby ktoś coś z Wawy, Radomia, Kielc pogtrzebowal to dzisiaj wracam do Krk

Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-)

Niewykluczone, poka!!!

http://otomoto.pl/audi-80-b2-quattro-C35590639.html

już nie aktualne -nasz kolega kupił B2

Opublikowano

no to graty :)

Miodzio dziękuje za poświęcony czas..... okazało sie że mam grzane lustra tylko Helmut jak kupował auto to za mało wyłożył mamony i były niezakodowane , no bo jak to inaczej wytłumaczyć....... są w samochodzie grzane lustra a są wyłączone na kodowaniu ?

a juz mi babka na Małej Górze targała nożem wkłady :facepalm:

Kurva we Francji to mają Dziki Zachód ostatnio nie zazdroszcze :kwasny:

Ja Ci wytłumaczę...lusterka są z innego auta co zreszta widać po kolorze

Opublikowano

Może może ...... wiec nie dawali gratis przy wyjezdzie z salonu, tylko kodowała jak ktoś nie zapłacił za dane opcje ? Tylko powiedz mi po co one były założone grzane a nie włączone ja się pytam ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Może może ...... wiec nie dawali gratis przy wyjezdzie z salonu, tylko kodowała jak ktoś nie zapłacił za dane opcje ? Tylko powiedz mi po co one były założone grzane a nie włączone ja się pytam ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Łukasz weź jeszcze raz przeczytaj co napisał Ci Kerczi :wink:

"Ja Ci wytłumaczę...lusterka są z innego auta co zreszta widać po kolorze"

A sterowników widocznie nikt nie wymieniał :) Dostałeś SMS-a? :whistling:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

teraz przeczytałem.....


piąteczek wszyscy piją czy jak :P

Opublikowano

Pany jakby ktoś coś z Wawy, Radomia, Kielc pogtrzebowal to dzisiaj wracam do Krk

Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-)

Niewykluczone, poka!!!

http://otomoto.pl/audi-80-b2-quattro-C35590639.html

już nie aktualne -nasz kolega kupił B2

Haha, szybko schodza. Kto kupil?

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Aż się chce jeździć teraz :P

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za pomoc ;)

Opublikowano

co trzeba miec w bani zeby takie cos zrobic :grin:

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

No i ziemniaki mi w piwnicy zgniły :polew:

ABG

haha :grin:

ale jajca, nie spodziewalem sie takiego batmobila u nas na forum :D

nie bede mogl przez typa usnac, a jutro do roboty z samego rana trzeba smigac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm nie jest źle. ..... jest tragicznie ale i tak B8 jak zebra nic nie

przebije ....

Opublikowano

Dante co Ty robisz w sobote w pracy ?!

Wyciekło z miski olejowej...

Opublikowano

Dante co Ty robisz w sobote w pracy ?!

Wyciekło z miski olejowej...

Podatek Ci naliczam :-P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.