Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: :siema:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzień Dobry Wszystkim :)

Opublikowano

:hi: Siema.

Panowie nie mam zamiaru robić 130KM baaa nawet 114KM robiąc tylko "CIPTUNINGA" :grin: 90KM do miasta w zupełności wystarcza i na trasę do 120-130km/h też. Zakładanie DQSa to dodatkowa kasa wyrzucona w błoto bo i tak bym z tej skrzyni nie korzystał (no może raz na rok jadąc na wakacje choć zazwyczaj samolot i kolorowa opaska na rękę i mam wyjeb... na jeżdżenie autem. Wole sobie wypożyczyć auto na miejscu jak mam taki kaprys) Zresztą kto mnie zna to wie, że do Audi dokładam tyle ile trzeba. bo to tylko B5 w TeDeIku i niemiec płakał jak sprzedawał. :wink:

Dokładnie takie same mam podejście....nic poza to co potrzeba

:grin:

Opublikowano

:hi: Siema.

Panowie nie mam zamiaru robić 130KM baaa nawet 114KM robiąc tylko "CIPTUNINGA" :grin: 90KM do miasta w zupełności wystarcza i na trasę do 120-130km/h też. Zakładanie DQSa to dodatkowa kasa wyrzucona w błoto bo i tak bym z tej skrzyni nie korzystał (no może raz na rok jadąc na wakacje choć zazwyczaj samolot i kolorowa opaska na rękę i mam wyjeb... na jeżdżenie autem. Wole sobie wypożyczyć auto na miejscu jak mam taki kaprys) Zresztą kto mnie zna to wie, że do Audi dokładam tyle ile trzeba. bo to tylko B5 w TeDeIku i niemiec płakał jak sprzedawał. :wink:

Dokładnie takie same mam podejście....nic poza to co potrzeba

:grin:

Sama prawda :decayed:

Opublikowano

Pany jakby ktoś coś z Wawy, Radomia, Kielc pogtrzebowal to dzisiaj wracam do Krk

Opublikowano

Pany jakby ktoś coś z Wawy, Radomia, Kielc pogtrzebowal to dzisiaj wracam do Krk

Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-)

Opublikowano

Pany jakby ktoś coś z Wawy, Radomia, Kielc pogtrzebowal to dzisiaj wracam do Krk

Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-)

Niewykluczone, poka!!!

Opublikowano

Pany jakby ktoś coś z Wawy, Radomia, Kielc pogtrzebowal to dzisiaj wracam do Krk

Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-)

Niewykluczone, poka!!!

http://otomoto.pl/audi-80-b2-quattro-C35590639.html

Opublikowano

Panowie modził ktoś z was by wprogramować jazdę dzienną w halogeny?

Opublikowano

Panowie modził ktoś z was by wprogramować jazdę dzienną w halogeny?

Nie bo jest to nie zgodne z przepisami :whistling: halogeny nie mają odpowiedniej homologacji. A jak sobie wymienisz na właściwe to i tak nie pozostaje nic innego jak dłubanie w instalacji bo przez same kodowanie nic nie zrobisz;)

Opublikowano

Panowie modził ktoś z was by wprogramować jazdę dzienną w halogeny?

lepiej sobie wymodz ori drl

Opublikowano

w B8 chyba jest możliwość kodowania DRL z halogenów ?

Opublikowano

Pany jakby ktoś coś z Wawy, Radomia, Kielc pogtrzebowal to dzisiaj wracam do Krk

Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-)

Niewykluczone, poka!!!

http://otomoto.pl/audi-80-b2-quattro-C35590639.html

Zwróć uwage, z jakiej miejscowości jest to ogłoszenie... Mnie się kojarzy z tym, że chcą Cie wydymać i wsadzić na mine jednocześnie :wink:

ABG

Opublikowano

Pany jakby ktoś coś z Wawy, Radomia, Kielc pogtrzebowal to dzisiaj wracam do Krk

Na Mazurach jest B2Q to mógłbyś zabrać ;-)

Niewykluczone, poka!!!

http://otomoto.pl/audi-80-b2-quattro-C35590639.html

Zwróć uwage, z jakiej miejscowości jest to ogłoszenie... Mnie się kojarzy z tym, że chcą Cie wydymać i wsadzić na mine jednocześnie :wink:

ABG

hahahahaha, coś w tym jest ;-)

Opublikowano

ponoć da się wkodować tylko trzeba mieć odpowiedniego Bordnetza

Opublikowano

:hi:

10916326_838308299544084_450642838996816

Opublikowano

ponoć da się wkodować tylko trzeba mieć odpowiedniego Bordnetza

No to komp i działaj .. :wink: ale z tego co wiem nie ma takiej możliwości.

w B8 chyba jest możliwość kodowania DRL z halogenów ?

Chyba jest :)

http://ctny.audiworld.com/mark/q5/lighting_options/files/images/09_a_vagcom_09inst_07code_longcode_byte2.jpg

Opublikowano

Ktoś na zloty zabiera jakieś gadżety klubowe? Wlepka klubowa by mi się przydała na mojej A2'jce...

Opublikowano

ponoć da się wkodować tylko trzeba mieć odpowiedniego Bordnetza

No to komp i działaj .. :wink: ale z tego co wiem nie ma takiej możliwości.

w B8 chyba jest możliwość kodowania DRL z halogenów ?

Chyba jest :)

http://ctny.audiworld.com/mark/q5/lighting_options/files/images/09_a_vagcom_09inst_07code_longcode_byte2.jpg

Dlatego napisałem że chyba się da bo kojarzyłem takie opcje jak ostatnio kodowałem czujnik deszczu zmierzchu :)

Opublikowano

Ktoś na zloty zabiera jakieś gadżety klubowe? Wlepka klubowa by mi się przydała na mojej A2'jce...

Chodzi ci zlot w BT czy o wtorkowe spoty?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.