Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

ABG

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemanko

wyszłane z lte

Opublikowano

Nieźle mu pojechał :kox:

są warci siebie
Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.

To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom.

Wiec niech zdu.ca

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

Nieźle mu pojechał :kox:

są warci siebie
Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.

To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom.

Wiec niech zdu.ca

też racja

Opublikowano

Nieźle mu pojechał :kox:

są warci siebie
Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.

To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom.

Wiec niech zdu.ca

:oklasky:

Opublikowano

To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom.

Wiec niech zdu.ca

+1

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Nieźle mu pojechał :kox:

są warci siebie
Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.

To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom.

Wiec niech zdu.ca

Dokładnie [emoji530] słusznie prawi. To nie tylko Tuskowi przygadał ale nam wszystkim Polakom. W Jałcie nas sprzedali na 45 lat zacofania i rozkradania kraju. Gdyby nie to , to kto wie kto by do kogo jeździł do pracy. W Gebelsów zaraz planem Marshalla wpompowali taką kasę że po 10 latach mieli już lepiej niż za hitlera chociaż im szwaby V1 i V2 posyłali a Polaków nawet nie zaprosili na defiladę zwycięstwa chociaż ginęli za ich niebo.
Opublikowano

dla mnie to b6 albo b7 bo w sumie to , to samo

Opublikowano

Ozi Wszystkiego Najlepszego :drunk:

Opublikowano

Nieźle mu pojechał :kox:

są warci siebie
Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.

To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom.

Wiec niech zdu.ca

Komunizm komunizmem, ale żyjemy w teraźniejszości i ktoś odpowiada za to że tyle ludzi wyemigrowało z Polski i będzie teraz zasilać systemy emerytalne krajów zachodnich. 25lat jesteśmy wolnym krajem i decydujemy o nim idąc bądź nie idąc na wybory, głosując na takich czy innych, więc moim zdaniem powoli trzeba przestawać oglądać się na przeszłość a skupić się na teraźniejszości i bieżących problemach. niestety Tuskowi przypadło 7 z 10 lat w których jesteśmy w UE i spora to część porażek, ale i sukcesów to jego i ekipy zasługa.

dla mnie to b6 albo b7 bo w sumie to , to samo

:polew:

Ja widzę dużo z R8,ale rzeczywiście wpływy B7 są silne;)

Opublikowano

Nieźle mu pojechał :kox:

są warci siebie
Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.

To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom.

Wiec niech zdu.ca

Komunizm komunizmem, ale żyjemy w teraźniejszości i ktoś odpowiada za to że tyle ludzi wyemigrowało z Polski i będzie teraz zasilać systemy emerytalne krajów zachodnich. 25lat jesteśmy wolnym krajem i decydujemy o nim idąc bądź nie idąc na wybory, głosując na takich czy innych, więc moim zdaniem powoli trzeba przestawać oglądać się na przeszłość a skupić się na teraźniejszości i bieżących problemach. niestety Tuskowi przypadło 7 z 10 lat w których jesteśmy w UE i spora to część porażek, ale i sukcesów to jego i ekipy zasługa.

dla mnie to b6 albo b7 bo w sumie to , to samo

:polew:

Ja widzę dużo z R8,ale rzeczywiście wpływy B7 są silne;)

To czy jestesmy wolnym krajem to i tak i nie.

To że ludzie uciekaja jest właśnie następstwem przeszłości, po 90 roku gdy nastapił rozkład PZPR niestety pieniądze partii która miała w kraju wszystko "zostały źle zainwestowane" jak to powiedział Miller i cały majątek wsysł był. Niestety przy władzy wciaż pozostali ludzie którzy tą partię tworzyli.

To sprawia, że rządzenie takim krajem wygląda trochę jak ciągła walka ze związkami zawodowymi.

Bo sejm sejmem ale Państwo w wieszkości tworzą urzędy, urzędnicy i sp skarbu Państwa. I to jest największy Polski problem, ten zasiedziały beton.

I nie bronie tu Tuska.

Opublikowano

Nieźle mu pojechał :kox:

są warci siebie
Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.

To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom.

Wiec niech zdu.ca

Komunizm komunizmem, ale żyjemy w teraźniejszości i ktoś odpowiada za to że tyle ludzi wyemigrowało z Polski i będzie teraz zasilać systemy emerytalne krajów zachodnich. 25lat jesteśmy wolnym krajem i decydujemy o nim idąc bądź nie idąc na wybory, głosując na takich czy innych, więc moim zdaniem powoli trzeba przestawać oglądać się na przeszłość a skupić się na teraźniejszości i bieżących problemach. niestety Tuskowi przypadło 7 z 10 lat w których jesteśmy w UE i spora to część porażek, ale i sukcesów to jego i ekipy zasługa.

dla mnie to b6 albo b7 bo w sumie to , to samo

:polew:

Ja widzę dużo z R8,ale rzeczywiście wpływy B7 są silne;)

To czy jestesmy wolnym krajem to i tak i nie.

To że ludzie uciekaja jest właśnie następstwem przeszłości, po 90 roku gdy nastapił rozkład PZPR niestety pieniądze partii która miała w kraju wszystko "zostały źle zainwestowane" jak to powiedział Miller i cały majątek wsysł był. Niestety przy władzy wciaż pozostali ludzie którzy tą partię tworzyli.

To sprawia, że rządzenie takim krajem wygląda trochę jak ciągła walka ze związkami zawodowymi.

Bo sejm sejmem ale Państwo w wieszkości tworzą urzędy, urzędnicy i sp skarbu Państwa. I to jest największy Polski problem, ten zasiedziały beton.

I nie bronie tu Tuska.

:oklasky: :oklasky:

Opublikowano

Panowie z innej beczki :wink: kupię RS6 w 19calach oryginały, ktoś coś to proszę pisać


i jeszcze jedno pytanko:

Ori RS6 C6 w 19 calach były 9J i et 44 czy et35?

Opublikowano

35 heba

Opublikowano
  • Autor

Ori RS6 C6 w 19 calach były 9J i et 44 czy et35?

ET 35 :)

4B3601025Q aluminium rim; 9 JX19H2 ET35; 5/112
Opublikowano

Ori RS6 C6 w 19 calach były 9J i et 44 czy et35?

ET 35 :)

4B3601025Q aluminium rim; 9 JX19H2 ET35; 5/112

Cuberek dzięki wielkie :wink:

Opublikowano
  • Autor

a 18 stka wyglądała na moim byłym B6 tak ;P

26d9897c1ded63b0med.jpg


6b5e7f3465b0a185med.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.